AUSTIN, Texas, Feb. 20, 2020 /PRNewswire/ — NAIFA-تگزاس با همکاری FindBob امروز اعلام کرد راه اندازی Connex جدید دیجیتال ابزار برای کمک به NAIFA-تگزاس اعضای آدرس هر دو رشد و تداوم اهداف است.

“ما هیجان زده به ارائه NAIFA-تگزاس اعضای با Connex پلت فرم طراحی شده توسط FindBob” گفت: David Farabeeرئیس جمهور NAIFA-Texas. “ما برای اولین بار NAIFA دولت سازمان برای ارائه به اعضای ما با انقلابی این ابزار کمک خواهد کرد که مشاوران با مهم تمرین مدیریت مسائل مانند مشاور teaming تداوم کسب و کار و جانشینی توسعه است.”

Connex شده توسط FindBob یک شرکت فن آوری است که نرم افزار فراهم می کند آموزش و پرورش, تمرین ابزارهای مدیریت و بازار برای مشاوران به کشف فرصت ها برای انتقال. از طریق این تکنولوژی FindBob کمک می کند تا سازمان های مقیاس خود را حفظ و دستیابی به اهداف از طریق یک مجموعه از انتقال ابزارهای مدیریت است.

“NAIFA-تگزاس به وضوح قابل درک اهمیت پرداختن به جانشینی و تداوم در صنعت و ایجاد فرصت برای عضویت در آن به رشد و انتقال کتاب های خود را از کسب و کار” گفت: رولاند چان, موسس و مدیر عامل شرکت FindBob. “ما نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم به کار کردن با این تیم استثنایی در NAIFA-Texas. آنها درک می کنند که چگونه مهم این موضوع است که نه تنها برای عضو عوامل و مشاوران بلکه برای مصرف کنندگان نیز هست.”

NAIFA-تگزاس اعضا می توانند ثبت نام برای Connex سیستم و ارائه اطلاعات در عمل خود را. در بورس, Connex فراهم می کند محتوای آموزشی تمرین مدیریت ابزار داشبورد و معیار داده ها به کمک اعضای خود را بهتر درک رانندگان از کسب و کار خود را. این Connex بازار می آید کامل با شبکه و پیچیده M&A ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران برای کشف فرصت ها در عضویت خود و مذاکره هر دو با خیال راحت و ایمن.

“برنامه ریزی برای آینده از عمل خود را نه فقط یک مشاور موضوع آن را به یک خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا موضوع می گوید:” Farabee. “تشویق شیوه های بهتر در اطراف انتقال ضروری است به آینده مشاور صنعت. این Connex پلت فرم منحصر به فرد است NAIFA-تگزاس عضو ارائه خواهد شد که حمایت از این مشاوران که به طور مداوم در تلاش برای بهبود کسب و کار خود و کمک به آماده شدن کسانی که ممکن است در نهایت می خواهید برای انتقال به نسل بعدی مشاور”.

در مورد NAIFA-تگزاس
انجمن ملی بیمه و مشاوران مالی-تگزاس محترم انجمن حرفه ای از بیش از 1600 بیمه و مشاوران مالی در تگزاس است. NAIFA-تگزاس ماموریت برای حمایت مثبت قوانین و مقررات محیط زیست, افزایش کسب و کار و مهارت های حرفه ای و ترویج اخلاق از اعضای آن است. NAIFA-تگزاس اعضای کمک به مصرف کنندگان با تمرکز بر شیوه های خود را در زیر: بیمه عمر و مقرری; بیمه و مزایای کارکنان; اموال و تلفات بیمه; مراقبت دراز مدت; برنامه ریزی بازنشستگی; چند خطی; و مشاوره مالی و سرمایه گذاری است. برای اطلاعات بیشتر http://naifa-texas.org.

در مورد FindBob
FindBob پیشرو در ارائه دهنده انتقال مدیریت سیستم عامل برای خدمات مالی و بیمه صنعت; FindBob با تمرکز بر کمک به عوامل و مشاوران کشف فرصت های درون شبکه ای و توانمند سازی سرمایه گذاری با یک انتقال مدیریت سیستم عامل است که پیش بینی و جلوگیری از ساییدگی و دارایی و جذب استعداد های جدید و درایوهای رشد کسب و کار. برای اطلاعات بیشتر www.findbob.io.

تماس با ما

شاون تالبوت
مدیر اجرایی
NAIFA-تگزاس
تماس با ما: (512) 716-8792
ایمیل: shawn.talbot@naifa-texas.org

منبع NAIFA-تگزاس

لینک های مرتبط

naifa-texas.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im