قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler, D -, n. y., روز چهارشنبه گفت که آمریکا “به احتمال زیاد” را موضوع یک حکم برای شهادت از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه با تبرئه.

Nadler در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه شد و پرسید: اگر آمریکا برنامه ریزی شد و در ادامه به بررسی رئيس جمهور در اعمال فشار بر اوکراین برای بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد بله” Nadler گفت: با توجه به انتخاب. “هنگامی که شما یک یاغی رئیس جمهور شما به ارمغان می آورد که به جلو, شما باید به کانون توجه است که شما باید برای محافظت از قانون اساسی هر چه پیامدهای سیاسی.”

وی افزود که این کمیته می خواهم بولتون به شهادت در مورد اوکراین و در دیگر تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله اتهام نقض Emoluments بند در قانون اساسی است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد همه چیز” کنگره گفت.

وقتی پرسید که آیا آمریکا می تواند دریافت یک واکنش برای ادامه به بررسی Nadler گفت: “همانطور که بیشتر و بیشتر بی قانونی می آید و من فرض را درک کنیم.”

مجلس سنا رای دادند در برابر صدور حکم برای بولتون شهادت در هفته گذشته رای نهایی در دادگاه انتظار می رود که در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im