پانل را با هم چند صنعت برجسته خواهد شد که به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را در ساختمان های معنی دار مسئولیت اجتماعی شرکت ها برنامه هایی که طنین و پرورش وفاداری در میان مشتریان ایجاد کسب و کار, موفقیت و تر تمیز کردن و مراقبت از سیاره. “هدف ما این است که برای الهام بخشیدن به شرکت های خرده فروشان و مصرف کنندگان به افزایش و اقدام برای بهبود اجتماعی و زیست محیطی تغییر” گفت: Floreani. “این ماموریت ما این است برای ارائه ابزار و ایده هایی ارائه خواهد شد که تاثیرگذار نتایج جستجو برای کسب و کار در حالی که افزایش تعامل جامعه.”

جسیکا Rubinoارشد مدیر بازاریابی محتوا برای جدید امید خواهد بود تعدیل پانل. مشغول به کار در صنعت محصولات برای بیش از یک دهه Rubino یک متخصص صنعت و همچنین به عنوان محتوای استراتژیست پوشش مسائل که در حال شکل گیری امروز صنعت بهداشت و سلامتی.

پیوستن به Rubino و Floreani زیر خواهد بود اعضا هر کدام آوردن بینش به مناطق مربوطه خود را از تجربه و تخصص:

جکی بون, مدیر اجرایی, پاک, برچسب پروژه صدور گواهینامه آژانس صحبت خواهد شد بر روی کلید تفاوت بین مقررات قانون و نظر مصرف کننده.

جی وینر, Co-Founder تا انبارغیر انتفاعی اختصاص داده شده به پایان دادن به حیوانات ظلم و ستم و شیوه های تست را توضیح دهد که چرا تصمیم گیرندگان در مواد غذایی باید ویترین با مارک های پایدار ، او همچنین بحث در مورد عناصر کلیدی یک رابطه قوی بین غیر انتفاعی مانند خود و مصرف کننده محصول تجاری و خرده فروشان.

امی Jargoجهانی, ارشد, دسته تاجر/زیبایی جهانی تمام بدن/Whole Foods Market برجسته خواهد شد ارزش رابطه بین خرده فروشان و مارک های و به اشتراک گذاری معیار او با استفاده از به منظور توسعه در عمق مشارکت.

“آن است که دیگر به اندازه کافی به” پاک ” یا ” ظلم و ستم است.’ اینها لازم است اما منفعل برچسب می گوید:” پنل میزبان Floreani. “ما نیاز به فعال ما در پاسداشت این سیاره و حفاظت از تمام ساکنان آن است. ما نیاز به قرار دادن در زمان ما پول و تعهد کامل پشت ماموریت ما است.

افرادی که حضور محصولات طبیعی نمایشگاه غرب این فرصت را به شرکت در این پنل در مارس 6th, 2020 در آناهایم هتل ماریوت مارکیس شمال شرق سالن.

منبع کریستال دئودورانت; MyChelle Dermaceuticals

لینک های مرتبط

http://www.mychelle.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su