‘بزرگترین ترس من این است که او خواهد مرد به تنهایی’: خانواده خودمو بیش جدایی به کروناویروس در مینه سوتا خانه های سالمندان

در این هفته از شیوع کروناویروس آغاز شد, Jillian ون سنگین سعی در سرکوب هر گونه علائم ظاهری از غم و اندوه او احساس می کند بیش از جدا شدن از مادر مسن که دارای بیماری آلزایمر.

اما او نمی تواند جلوگیری از اشک یک روز صبح اخیر به عنوان او ایستاده بود با او 11 ساله پسر الکس به عنوان آنها دست تکان داد و منفجر بوسه به 77 ساله که دست تکان دادند و از پشت به نمایش در پنجره همه پرستاران ارشد جامعه زندگی در شاکپی. به عنوان اتومبیل, گذشت, Alex بیرون کشیده و خود را بزرگ باریتون شاخ و قطعات سمفونی نهم بتهوون که به امید این یادداشت خواهد تسکین درد های فیزیکی خود را به جدایی.

“من در تلاش برای قوی ماندن, اما آن را کاملا پاره من جدا که من نمی تواند رسیدن و در آغوش مادر من” ون سنگین گفت. “من نمی خواهم او را به احساس رها شده است.”

خارج ارشد خانه در سراسر مینه سوتا فرزندان در حال صحبت کردن به پدر و مادر سالمند خود را از طریق ویندوز و فشار دادن دست خود را و لب به شیشه مانند بازدید کنندگان به زندان. آنها را ترک مراقبت از بسته خارج از درب قفل شده است و موج از راه دور است.

حتی زن و شوهر زندگی می کنند که در همان امکانات از هم جدا شده اند.

آنها نگران آن می تواند هفته ها یا ماه ها قبل از آنها قادر خواهد بود به لمس بستگان خود را دوباره. بسیاری از ترس بدترین است و عزیزان خود خواهد مرد به تنهایی با هیچ کس نگه داشتن دست خود را.

افراد سالمند در سراسر مینه سوتا در حال جدا شدن از بستگان خود را به عنوان ارشد زندگی جوامع تحمیل محدودیت های بی سابقه ای در بازدید کنندگان برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. بیش از دو هفته گذشته چهار نفر از پنج Minnesotans که فوت کرده اند از این ویروس زندگی می کردند در ارشد مراقبت امکانات.

تمام گفته ها حداقل 17 Minnesotans زندگی در نه ارشد مراقبت امکانات در سراسر کشور — از شهرهای دوقلو به Kandiyohi County در مینه سوتا مرکزی — تبدیل شده اند آلوده به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. هنوز مقامات بهداشت عمومی ترس این ویروس در حال حاضر به طور بالقوه بسیاری از امکانات, اما, موارد, رفته, غیر قابل تشخیص است.

مینه سوتا را در دراز مدت مراقبت صنعت در تلاش است برای جلوگیری از کابوس حالات به سرعت اتفاق می افتند در امکانات در کشورهای دیگر از ویرجینیا به واشنگتن که در آن از کوره در تلاش برای محافظت از ساکنان خیلی دیر آمد و ده ها تن شد با یک ویروس آلوده شده است به خصوص خطرناک برای افراد مسن است. در چه ممکن است بدترین سناریو بیش از 80 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در یک خانه سالمندان در کرکلند بشویید. و حداقل 37 فوت کرده اند. یکی دیگر از صحنه وحشتناک توسعه یافته این هفته در یک خانه سالمندان در لیتل راک ارک., که در آن بیش از 40 ساکنان آلوده شده اند.

“ما می دانیم این است که رفتن به بدتر خیلی بدتر” گفت: Jean Peters, رئيس جمهور از بزرگان صدای خانواده طرفداران یک گروه داوطلب به دنبال مراقبت بهتر برای سالمندان است.

دولت پرونده سلامت نشان می دهد که مردم باید دلیلی برای نگران.

مدتها قبل از coronavirus وارد در مینه سوتا, خانه های پرستاری در سراسر کشور تلاش شد تا مطابق با اصول پیشگیری از عفونت پروتکل های. حدود 70 درصد از مینه سوتا 370 خانه های پرستاری بودند ذکر شده برای یک یا چند عفونت-کنترل تخلفات — جدی بسیاری از بیش از دو بازرسی چرخه شروع در سال 2016.

حتی در میان خانه های پرستاری در مینه سوتا با دولت فدرال بالاترین امتیاز پنج ستاره 40 درصد شده اند ذکر شده برای یک عفونت-کنترل تخلف با توجه به استار تریبیون تحلیل فدرال اطلاعات وارد شده توسط قیصر سلامت نیوز.

“شما نمی توانید تا حد زیادی چشم پوشی بسیار شایع سیستمیک و مشکل جدی در بهداشت عمومی برای سال ها و پس از آن انتظار می رود آن را به طور معجزه آسایی و بی درنگ خطاب به طور موثر در طول یک بیماری همه گیر” گفت: Eilon Caspi یک gerontologist و کمکی عضو هیات علمی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده پرستاری.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد تسریع بسیاری از خانواده ها با عذاب آور انتخاب بیش از اینکه به حرکت خود ضعیف پدر و مادر از امکانات است که به سرعت تبدیل شدن به قلعه کوچک با “بدون بازدید” نشانه نامحدودی خود را قفل شده است و ورودی و پارکینگ. کسانی که قادر به مراقبت از عزیزان خود را در خانه کشتی با تلفات عاطفی جدایی و نمی دانستند برای برخی اگر بستگان خود را سالم و امن به عنوان اپیدمی گسترش می یابد. “گزینه های ما هستند که مجبور به در حال روده غم انگیز,” Patty Sagert گفت: او به عنوان کاهش یافته است, مواد غذایی برای سالمندان ،

در یک شب بارانی در این هفته دانیل Jin برگزار شد تا یک چتر و با آرامش فشرده کف دست او را در برابر بالین پنجره از 91 سال از اتاق در یک مرکز کمک زندگی می کنند در وادنایس هیتس. مادر ژوئن زو یک ریزه اندام زن از 80 پوند با علائم اولیه زوال عقل نگاه کمی اشتباه به عنوان او قرار داده و دست او را در طرف دیگر از پنجره. این بود که نزدیک دو آمده اند به لمس کردن هر یک از دیگر از تسهیلات رفت و مستند در اوایل این ماه.

“دوستت دارم مادر” جین گفت: در چینی به عنوان او را لمس شیشه ای.

برای Jin یک هماهنگ کننده تحقیقات بالینی در دانشگاه مینه سوتا این شب بازدیدکننده داشته است خود پنجره را تبدیل به یک آیین روزانه و یک راه مهم برای بررسی در او و مادرش خوب بودن. به تازگی جین متوجه بزرگ و غیر قابل توضیح راش پوشش بسیار از او و مادرش بازگشت. در سفر اخیر او motioned برای مادر خود را به جلو و پیراهن او در مقابل پنجره به طوری که او می تواند نظارت بر بثورات بود که عقب کشیدن. Jin همچنین نگرانی در مورد اینکه آیا او مادر است که به اندازه کافی به غذا خوردن به طوری که او به ارمغان می آورد یک وعده غذایی خانه پخته شده در هر بازدید و ساعت از طریق شیشه ای به مطمئن شوید که هیچ یک از آن می رود uneaten.

اما جین هنوز هم نگرانی در مورد مادر خود را افزایش انزوای اجتماعی و اینکه آیا او نیاز روزانه را برآورده شود. قبل از coronavirus ضربه Jin خواهد کمک به مادر حمام, قلم مو دندان های خود را و آماده شدن برای به رختخواب هر شب. در حال حاضر Jin دیگر مجاز به گام در داخل مرکز. “هنگامی که وجود دارد هیچ مستند من فقط می تواند در آن وجود دارد و آیا همه کسانی که مراقبت های خودم” جین گفت. “در حال حاضر من نگرانی در مورد گرفتن یکی از آن وحشتناک, تماس, تماس که در آن آنها می گویند مادر خود را ندیده اند به زندگی می کنند.” او افزود: “بزرگترین ترس من این است که او خواهد مرد به تنهایی.”

محدودیت تبدیل شده اند آنقدر شدید است که حتی بستگان زندگی در همان زندگی ارشد جوامع هستند که محروم از دیدن هر یک از دیگر.

گلن Nordgaard و همسر خود را از 65 سال جودی نقل مکان به نیویورک باغ های ارشد جامعه در ادینا حدود یک سال پیش. چون جودی مبارزه با زوال عقل او قرار داده شده در مراقبت از حافظه واحد در طبقه اول مجتمع. در عین حال دو تن از آنان هنوز هم جدایی ناپذیر: آنها را نگه دارید و دست در شام و چت برای ساعت ها در حالی که تماشای تلویزیون در شب Nordgaard گفت. “جودی به معنی همه چیز را به من,” او گفت:.

زناشویی خود را معمول شده است طرح میتوانست با شیوع. ساکنان در نیویورک باغ گفته شده است که آنها باید صرف بیشتر وقت خود را محدود به اتاق خود و Nordgaard شده است مجاز به دیدن همسر خود را به جز یک بار از طریق یک ریموت تصویری خوراک برای نزدیک به سه هفته است. Nordgaard گفت که او امیدوار است coronavirus را پراکنده می سازد در زمان خود 66 سالگرد عروسی در ماه ژوئن.

“این تنها در اینجا,” او گفت:. “من و همسرم با هم بوده است و تقریبا هر روز به گذشته 65 سال پس قادر به دیدن او در حال حاضر بسیار دشوار است.”

برای ون های سنگین ناگهانی پایان از تماس فیزیکی با مادر او بوده است به خصوص دشوار را بپذیرد. به عنوان او و مادرش آلزایمر پیشرفته است و او از دست داده است بسیاری از توانایی خود را به صحبت های آغوش و آرام ماساژ دست را تبدیل به یک راه برای خانواده به برقراری ارتباط عشق و محبت خود را. در بسیاری از شب ون سنگین خواهد بافتن او و مادرش, مو بلند, به عنوان آنها را تماشا تلویزیون در اتاق او بسیار به او هنگامی که او یک دختر بود و آنها به تظاهر خود را به اتاق نشیمن زیبایی بود مدرسه.

“از دست دادن که هدیه ای از لمس سخت ترین قسمت است,” او گفت:, پاره کردن. “فقط نگه داشتن مادر من ، من احساس می کنم که یک چیز است که من هنوز هم می تواند به او و حتی شده است که دور گرفته شده است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>