جهش در غالب آریزونا coronavirus فشار ممکن است آن را بیشتر عفونی

بیش از 90 درصد از رمان coronavirus نمونه از آریزونا در اخیر تجزیه و تحلیل ژنتیکی دارای یک جهش است که محققان این فرضیه را مطرح کرد باعث می شود این ویروس بیشتر عفونی.

تا کنون محققان تجزیه و تحلیل بیش از 1,400 نمونه از این ویروس از بيماران مبتلا به COVID-19 و شناسایی یک جهش گونه که آنها باور دارند که می تواند کمک به توضیح دهید که انفجار اخیر موارد در دولت است.

این جهش ژنتیکی تاثیر می گذارد خوشه در خارج از ویروس است که ویروس استفاده می کند به اتصال به و آلوده کردن سلول های میزبان است.

به دلیل جهش بسیار مهم محل آن می تواند تغییر روش خوشه عمل به مردم آلوده ساخت ویروس بیشتر انتقال با توجه به دیوید Engelthaler co-مدیر ابتدایی موسسه تحقیقات ژنومیک را پاتوژن و میکروبیوم را بدست آورد.

“که ممکن است به همین دلیل آن را تبدیل غالب گونه که واقعا منتقل شده از طریق اروپا و آمریکا و قطعا آنچه ما در اینجا در آریزونا,” او گفت:.

این سویه جهش یافته از ویروس است یکی همان است که محققان برای اولین بار شناسایی شده در مارس به عنوان گونه غالب در آریزونا و به نظر می رسد که در اروپا سرچشمه گرفته. محققان در ابتدا تصور می کردند که این گونه نبود عفونی از گونه های دیگر, اما صرفا غالب با توجه به شانس.

با توجه به داده های اضافی محققان در حال حاضر معتقدند این گونه رفتار متفاوت از دیگران است.

“قبل از آن گونه که آمد به آریزونا ندارد این جهش و این گونه نیست در اکثر موارد به علت هر نوع پایدار شیوع” Engelthaler گفت. “آنها به طور معمول fizzled از.”

جهش خود را به نام D614G جهش که دکتر Anthony Fauci اذعان کرد که ظاهری برای بهبود این ویروس توانایی تکرار.

بعدی سوال مهم این است که آیا این مطلب-spreadable گونه است که فقط به عنوان کشنده به عنوان دیگران است.

در مصاحبه با مجله آمریکایی انجمن پزشکی دکتر هوارد Bauchner, Fauci گفت: “ما نمی باید یک اتصال به اینکه آیا یک فرد می کند بدتر با این یا نه; آن را فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال.”

در این مصاحبه Fauci هشدار داد که محققان هنوز هم نیاز به تایید این نظریه و تجزیه و تحلیل جهش بیشتر است.

Engelthaler فکر می کند که این جهش می تواند ساخت ویروس کشنده کمتر.

“این واقعا سخت است که به طور مستقیم پیوند مرگ و میر به سویه ویروس,” او گفت:. “اما من فکر می کنم شواهد بیشتری وجود دارد که نرخ مرگ و میر در حال افت هستند.”

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط Arizona Department of Health Services, وجود داشته است و در مجموع 14,796 تایید COVID-19 موارد و 802 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در آریزونا مه 15, زمانی که رژیم صهیونیستی. mlb اقامت-در-خانه سفارش منقضی شده است. این ترجمه را به حدود یک 5.4% مرگ و میر از این ویروس در دولت است.

در جولای 9, شده اند وجود دارد در مجموع 112,671 تایید COVID-19 موارد و 2,038 فتح کند گرفته شد COVID-19 مرگ و میر ناشی از ایالت ترجمه به حدود 1.8 درصد مرگ و میر از ویروس.

اما این کاهش نرخ مرگ و میر می تواند به دلیل افزایش تست ایالت که اجازه داده است دولت برای بهتر ردیابی تعداد کل coronavirus موارد در حالی که اوایل اعداد ممکن است احتمال بیشتری برای تنها منعکس کننده شدید در بیمارستان بستری موارد است.

بیشتر موارد نیز در حال حاضر تایید کرد در میان بیماران جوانتر که به طور معمول پایین تر مرگ و میر.

در مه 15, مردم, سن 20-44 39 درصد از تمام موارد تایید شده در Maricopa. در جولای 9, آنها اختصاص 53 درصد.

اما Engelthaler با اشاره به اینکه مرگ و میر در معرض خطر گروه های سنی بوده است و در حال سقوط به عنوان به خوبی. با توجه به Maricopa County داده حدود 17 درصد از کسانی که به این بیماری بودند و 65 ساله یا مسن تر درگذشت همانطور که از مه 15. امروز میزان مرگ و میر در میان کسانی که آلوده به داخل گروه سنی که نشانگر حدود 10٪.

“ما نمی تواند لزوما می گویند که آن را به طور مستقیم مربوط به هر گونه خاص جهش در ویروس,” او گفت:. “اما در حال حاضر وجود دارد قطعا ارتباط است.”

با این حال او تاکید کرد که این بدان معنا نیست که دولت باید استراحت اقدامات احتیاطی در برابر انتقال.

“ما هنوز هم نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از کسانی که در معرض خطر بیشتر است,” او گفت:.

این نیز مهم است برای ادامه به پیگیری از ویروس جهش کنید و سعی کنید برای درک بهتر این سنبله پروتئین جهش زیرا هر گونه جهش می تواند تاثیر بزرگی در مورد نحوه موثر بالقوه واکسن یا درمان هستند.

به ویژه در آنجا که بسیاری از واکسن ها و داروهای درمانی در حال هدف قرار دادن خوشه در خارج از ویروس هر مضر جهش در سنبله پروتئین می تواند ارائه واکسن بی فایده است.

تا کنون هیچ جهش از جمله این یکی شده اند و برای تداخل با واکسن توسعه است که در جریان است با توجه به Engelthaler.

“ما نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا یا نه جهش باعث خواهد شد اثر منفی برای این واکسن” او گفت:. “اما هیچ مدرکی وجود ندارد که در حال حاضر به نشان می دهد که تاثیر منفی یا این که واکسن نمی خواهد کار کند.”

هر بار یک ویروس جدید میزبان آن است یکی دیگر از فرصت برای جهش. پس از این کروناویروس جدید تا به حال این فرصت را به حرکت به سرعت در سراسر جهان Engelthaler گفت: این احتمال وجود دارد که این را ایجاد چندین نسخه از این ویروس است.

این نسخه های مختلف ممکن است دارای ویژگی های مختلف و یا ممکن است همه پاسخ به همان واکسن و یا درمان.

“امیدوارم با واکسن ما می توانیم تراشیدن آن و فقط با ضربت بزمین کوبیدن کل مبلغ انتقال” او گفت:. “من فکر می کنم تلاش برای به دست آوردن آن به طور کامل به دور است و قطعا در دسترس در حال حاضر حتی با واکسن برنامه است.”

در علاوه بر این به نقشه ژنتیکی درخت خانواده از رمان coronavirus به طوری که محققان می توانند درک بهتر و پژوهش های مختلف گونه های TGen استفاده خواهد کرد خود را تجزیه و تحلیل ژنتیکی برای بهبود دقت و صحت از دولت COVID-19 تماس با ردیابی کردند.

Engelthaler گفت TGen امید به بهتر درک کنند که چگونه گونه های مختلف از این ویروس در حال گسترش است به طوری که آنها بهتر می تواند محدود کردن انتقال است.

“ویروس خود را در حال رفتن به ما بگویید آنچه که ما نیاز به تمرکز بر روی” او گفت:. “و آنچه به وضوح ما شاهد در حال حاضر این جهش خاص غالب است و به احتمال زیاد باقی می ماند غالب است.”

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de