مشک: تسلا خواهد سرپیچی کالیفرنیا, شهرستان و بازگشایی کارخانه خودرو

Elon Musk گفت: تسلا, Inc. توسط ايميل California شهرستان است که مسدود شده و تلاش خود را برای بازگشایی آن تنها در ایالات متحده کارخانه خودرو توسط شروع مجدد تولید در تاسیسات.

“من خواهد بود در خط با هر کس دیگری” رئیس اجرایی گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه. “اگر کسی دستگیر شده است سوال من است که تنها از آن من باشد.”

تسلا شروع مجدد تولید امروز در برابر آالمدا کانتی قوانین. من خواهد بود در خط با هر کس دیگری. اگر کسی دستگیر شده است از من بپرسید که در آن تنها بود به من.

— Elon Musk (@elonmusk) مارس 11 سال 2020

تسلا گفت: کارگران تولید پیش از آن بازگشت به کار در کارخانه خود در فرمونت کالیفرنیا پس از یک نبرد تن به تن با مقامات محلی که مسدود شده این گیاه از بازگشایی در هفته گذشته. والری کیپر کارگر تسلا سر از آمریکای شمالی منابع انسانی گفت: در یک ایمیل به تولید کارگران که خود را کردند به پایان رسید تا یکشنبه که مدیران با آنها تماس بگیرید در عرض 24 ساعت خود را با تاریخ شروع و برنامه.

ایمیل تضاد با سخنان فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom ساخته شده در روزانه خود را در نشست خبری دوشنبه. او گفت که او انتظار می رود این شرکت گیاه خواهد بود قادر به بازگشایی در اوایل هفته آینده.

“درک من این است که آنها تا به حال برخی از بسیار سازنده مکالمات” Newsom گفت: با اشاره به تسلا و آالمدا کانتی که در آن فرمونت واقع شده است. “من باور و امید و انتظار است به عنوان اوایل هفته آینده آنها خواهد بود قادر به از سر گرفت.”

تسلا شکایت این شهرستان در طول تعطیلات آخر هفته پس از آن گفت: این شرکت آن را برآورده نمی کنند معیار برای بازگشایی شده است. Newsom که اجازه تولید در بخش هایی از دولت به راه اندازی مجدد ممکن است 8 روز دوشنبه گفت که شهرستان تصمیم به اجرای قوانین سختگیرانه تر در اطراف بازگشایی.

وقتی پرسیده شد که در مورد تسلا بازگشایی آن فرمونت گیاه صرف نظر از گردشگاه عمومی را سفارش Newsom گفت: او غافل شد.

“این درک من بود وقتی که من راه می رفت تا به جایگاه امروز که بود مورد,” او گفت:.

Alameda عمومی در بخش بهداشت و درمان کاهش یافته است به نظر.

مشک 48 توییتی بیش از آخر هفته که آالمدا امتناع اجازه دهید به تسلا بازگشایی فرمونت کارخانه “نی نهایی” و این که او می خواهم بلافاصله حرکت تسلا ستاد به نوادا یا تگزاس.

Newsom روز دوشنبه گفت دولت یک رابطه قوی با تسلا خواستار آن را “یک شرکت است که این دولت اساسا پشتیبانی در حال حاضر بسیاری از سال است.” مشک و سپس تشکر فرماندار در یک صدای جیر جیر.

با تشکر از شما فرماندار Newsom!

— Elon Musk (@elonmusk) مارس 11 سال 2020

تسلا سهام (TSLA) کاهش یافته 0.99% به $811.29 در Nasdaq. آنها کاهش یافته بود بیش از 3 درصد premarket پس از چین ماشین سواری ارتباط گزارش شده که این شرکت مدل 3 فروش در ماه آوریل به پایین 64 درصد در ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im