قتل و جنایت انداختن میان جهانی Stay-at-Home سفارشات

Coronavirus همه گیر است که فلج بزرگ جعبه خرده فروشان و مادر و پاپ مغازه ها در سراسر جهان ممکن است ساخت یک دندانه در غیر قانونی کسب و کار بیش از حد.

در شیکاگو امریکا یکی از خشن ترین شهرستانها مواد مخدر بازداشت کرده اند میزان 42 درصد در هفته از شهر تعطیل در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. بخشی از این کاهش برخی کیفری وکلا می گویند که فروشندگان مواد مخدر هیچ چاره ای جز به صبر از رکود اقتصادی.

“انتقادات و پیشنهادات من این است که آنها قادر به حرکت به فروش هر چیزی در هر نقطه” گفت: یوسف لوپز, یک وکیل جنایی در شیکاگو که نشان دهنده مشهور فروشندگان مواد مخدر.

به طور کلی شیکاگو جرم و جنایت کاهش یافته است 10% پس از همه گیر رخ داد روند بازی را در سطح جهان به عنوان شهرستانها گزارش خیره کننده جرم قطره در هفته پس از اقدامات قرار گرفتند به محل به سرعت گسترش ویروس. حتی در میان کشورهای است که بالاترین سطح از خشونت در خارج از منطقه جنگ کمتر مردم در حال کشته شدن هستند و کمتر سرقت در حال وقوع است.

هنوز مقامات اجرای قانون نگرانی در مورد افزایش گزارش نشده خشونت و چه اتفاقی می افتد زمانی که محدودیت های بالابر — یا رفتن بیش از حد طولانی است.

این نادر است برای یک شهر به دیدن دو رقمی کاهش جرم و جنایت و حتی بیش از یک دوره بسیار طولانی. در شهر نیویورک 1990s کاهش جرم و جنایت یکی از بزرگترین turnarounds در تاریخ آمریکا جرم و جنایت کاهش یافته و حدود 40 درصد بیش از سه سال است. که باعث افت آف اتفاق می افتد در حال حاضر در یک دوره فقط یک زن و شوهر از هفته — حتی بیشتر از زمین لرزه.

در سراسر آمریکای لاتین, جرم و جنایت پایین به سطح نهان در دهه.

“قتل و گانگستر نیست اذیت و آزار بسیار,'” ادواردو Perdomo یک زن 47 ساله کارگر ساختمانی گفت: در حالی که گرفتن یک اتوبوس در سان سالوادور. “من فکر می کنم آنها ترس از ابتلا به این ویروس و آنها می رویم بیرون.”

ال سالوادور گزارش به طور متوسط دو قتل در یک روز در ماه گذشته از اوج 600 بعد از چند سال پیش.

خیلی از این کاهش صورت گرفته است به دلیل سخت تر سیاست های امنیتی و باند truces. اما تحمیل نزدیک به کل محدودیت در حرکت است و به احتمال زیاد رانندگی آن را با توجه به تحلیلگران و ملی آمار.

در پرو جایی که سطح جرم و جنایت کاهش یافت و 84% در ماه گذشته Lima, mortician رائول گنزالز معمولا به عنوان بسیاری از 15 جسد در روز — بسیاری از قربانيان قتل. در این هفته او سوفی روی نیمکت پس از شش ساعت بدون مشتری است.

“وجود دارد و تقریبا هیچ قتل و یا تصادفات این روزها” گنزالز گفت.

در آفریقای جنوبی, پلیس گزارش خیره کننده کاهش در طول هفته اول از مستند اقدامات است. پلیس وزیر Bheki Cele گفت: گزارش تجاوز بودند را از 700 به 101 بیش از مدت مشابه گذشته سال است. جدی حمله به موارد کاهش یافت از 2,673 به 456 و قتل کاهش یافت و از 326 به 94.

آمریکا ویروس کانون در نیویورک دیدم major crimes — قتل و تجاوز به عنف و سرقت, حمله, grand larceny و سرقت خودرو — کاهش 12 درصد از فوریه تا مارس است. در لس آنجلس 2020 کلید جنایات آمار مطابق با آمار و ارقام سال گذشته تا هفته مارس 15, زمانی که آنها 30 درصد کاهش یافته است.

“در بسیاری فرصت کمتری برای مجرمان را به استفاده از” گفت: جو Giacalone سابق اداره پلیس نیویورک گروهبان که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری. “ترین سارق آنها صبر کنید برای شما به ترک خانه.”

پلیس نیز تغییر کرده است در مواجهه با این بیماری همه گیر. ماموران به طور فزاینده ای بیمار شدن; NYPD این کشور بزرگترین بخش با بیش از 36,000 افسران بیش از 7000 افسران و بیش از 2000 مبتلا COVID-19.

و مقامات ایالات متحده می گویند که آنها در حال صدور استناد به جای سطح پایین دستگیری, پلیس اجتماعی فاصله و قرار دادن کارآگاهان به اتومبیل های گشت — که می تواند به نوبه خود در پایین آوردن نرخ جرم و جنایت.

در حالی که بخش بعید به اعلام آنها حمایت پلیس جرایم خاص “که به صورت” گفت: Bowling Green State University گونه که جامعه شناس فیلیپ Stinson.

“در بسیاری از موارد بیش از هفته آینده آنها واقعا در حالت زنده ماندن” او گفت:.

اما در حالی که مواد مخدر بازداشت می شوند, فروش مواد مخدر در ادامه با نمایندگی مجاز و فروش به احتمال زیاد مجبور به تغییر استراتژی خود گفت: رادنی فیلیپس سابق عضو باند در شیکاگو که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک واسطه درگیری در این شهر است.

“این بچه ها در حال حاضر چهره فقر و مرگ در این مناطق,” او گفت:. “آنها ممکن است فروش بیشتر آنلاین. اما آنها در حال رفتن به رها کردن فقط به دلیل coronavirus.”

یک مریلند مرد متهم به عامل Darknet فروشگاه فروش تجويز اپيوئيد افتخار در صفحه فروشنده: “حتی با کروناویروس مغازه در حال اجرا در سرعت کامل است.”

او گفت: یک مامور اف بی آی مخفی او فقط در حال انتظار برای حمل و نقل به دلیل “این کورونا ویروس (sic) است (expletive) تا موجودی” با توجه به اسناد دادگاه.

جنایات دیگر ممکن است سوخت خاموش کردن سفارشات.

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو گفت: این شهر تشدید حملات شد تا 10 درصد در سه هفته گذشته و نیمی از کسانی که خشونت خانگی به طور قابل توجهی نسبت بالاتر از حد نرمال است. تماس به میسوری را کودک آزاری و غفلت خط تلفن به نصف کاهش یافته است که این ویروس برای اولین بار رخ داد دولت است. طرفداران گفت: تماس های ساخته نیست چون بچه ها نیست ،

و شیکاگو را ببینید سنبله در خشونت اسلحه در این هفته با توجه به شیکاگو سان تایمز که گزارش 60 تیراندازی — 19 کشنده — بین یکشنبه و پنج شنبه.

San Jose, California, رئیس پلیس ادی گارسیا امیدوار است این روند نزولی خود ادامه خواهد داد و پس از همه گیر شده است. اما افسران او در حال آماده شدن برای بدترین.

“دیگر ما در یک مستند, بیشتر ما در حال بازی با آتش” او گفت:.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث علائم شدید مانند ذات الریه. بیش از 1.5 میلیون نفر را در سراسر جهان تشخیص داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر