Munds پارک اداره پست بازگشایی به شهر امداد — و یک کوه از پست

این Munds پارک اداره پست به بازگشایی پس از به چالش کشیدن چند هفته برای بسیاری از افراد در این جامعه کوچک که زندگی روزانه بستگی به پست الکترونیکی.

جدید پیمانکار در حال اجرا است در شمال شهر آریزونا و ایالات متحده خدمات پستی انتظار کامل عملیات برای از سرگیری هفته آینده.

خدمات پست الکترونیکی به یک توقف ناگهانی در تاریخ 1 ژوئیه پس از بحث در گرفت بین فلگستفف postmaster و زنی که قبلا زد Munds پارک ایستگاه یک سخنگوی Coconino County Sheriff شدهاند. ساکنان شهر که برخی از آنها برای متوقف کردن در اداره پست هر روز و پیدا کردن ساختمان تا به حال بسته “اورژانس” دلایل از نامه ضبط به درب.

برای دو هفته از ساکنان خواسته شد به سفر 20 مایلی شمال به انتخاب کنید تا نامه ها و بسته های از چوب پرچم کامیون ایمیل. صف های طولانی تشکیل شده در پارکینگ که در آن مردم منتظر در آفتاب تابستان تا خدمات پستی عرضه شده سایه چادر و آب. یک کلیسای محلی آغاز شده و حتی خود را به ایمیل خدمات پیک, کمک به افراد مسن ساکنان و دیگران inconvenienced حفظ حرکت می کند.

آلیسون تیفانی متوقف شده توسط اداره پست در روزهای اولیه بازگشایی و دیدم یک کوه از بسته های, او گفت:. تیفانی کمک کرده است و سازماندهی تلاش برای آوردن خدمات پست الکترونیکی و برگشت به Munds پارک و اخبار شکست به اعضای جامعه مورد جدید پیمانکاران on Facebook.کارکنان مورد نیاز از چند روز به غربال کردن از طریق یورش پست تیفانی گفت: اما پس از آن “همه چیز رفته اند بطرز شگفت انگیزی خوب است.”

“آنها فرستاده خود و تیم را به وضعیت درمان” او گفت:.

سناتور. Kyrsten Sinema و تشکر. تام O’Halleran همچنین با مقامات دولت فدرال در به راه اندازی مجدد سرویس ایمیل و رله جامعه نگرانی. Sinema اشاره کرد که سرویس ایمیل حیاتی در طول همه گیر زمانی که مردم در سراسر آریزونا محروم مانده سفرهای خرید و متکی تحویل کالاهای ضروری.

بسته شدن هرج و مرج: بسته اداره پست باعث اغتشاش در شهر آریزونا

“بازگشایی Munds پارک اداره پست را تضمین می کند ساکنان محلی ادامه خواهد داد برای دسترسی به خدمات اساسی” او در بیانیه ای گفت: این هفته است.

با توجه به Sinema دفتر خدمات پستی امن جدید پیمانکار در جولای 16.

با سرویس ایمیل و در حال اجرا تیفانی گفت: چالش بعدی این است که صاف کردن چگونه خرده فروشان و Munds پارک ساکنان آدرس ایمیل به P. O. جعبه که تنها راه مردم شهر می توانید دریافت ایمیل. بسته ها باید به دقت برچسب — به یک نقطه که در فروشگاه و سفارش آنلاین سیستم اغلب اشتباه درست-آدرس وارد شده.

“این یک مشکل مسخره,” او گفت:. “من نمی توانم به شما بگویم این مقدار بسته هایی که از دست داده و ارسال می شود.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @helenwieffering.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im