صاحب مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی دریافت کرده است 125 میلیون دلار در پول فدرال برای کمک به آن آب و اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

برخی از 10 میلیارد دلار کنار گذاشته شد توسط قانونگذاران فدرال برای فرودگاه ها در سراسر کشور بخشی از 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) از اتحادیه اروپا ،

شهری فرودگاه کمیسیون (MAC) که صاحب و عمل MSP گفت: آن را با استفاده از تزریق پول نقد برای کمک به پرداخت 1.6 میلیارد دلار بدهی, پوشش هزینه های عملیاتی و حرکت رو به جلو با چندین پروژه های ساخت و ساز.

در حالی که فرودگاه هنوز باز است, تعدادی از مسافران در حال نمایش در هر دو ترمینال کاهش یافته است 95 درصد که در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

“ما شاهد کمتر از 1500 نفر در روز در MSP امنیتی و ایست های بازرسی در مقایسه با 35,000 برای 40,000 ما به طور معمول انتظار می رود” گفت: مک سخنگوی پاتریک هوگان. سه پست های بازرسی امنیتی در ترمینال 1 (Lindbergh) و یکی در ترمینال 2 (Humphrey) بسته شده اند و تا زمانی که تقاضا بهبود.

شروع coronavirus نیز منجر به تعلیق 94 از MSP را 167 هواپیمایی مسیرهای هوگان گفت. تعدادی از شرکت های هواپیمایی یا به حالت تعلیق در MSP و یا برنامه ریزی برای انجام این کار از جمله Aer Lingus, Air Canada, Air France, شاهرخ, JetBlue, KLM و روح و روان.

تنها 26 از MSP را 127 مواد غذایی و خرده فروشی امتیازات باز باقی می ماند و تنها برای کاهش ساعت به دلیل کاهش تقاضا هوگان گفت. مسافران با استفاده از فقط 2 درصد از فرودگاه پارکینگ ظرفیت و در نتیجه بسته شدن آبی و قرمز و سریع سوار و نوکر پارکینگ در ترمینال 1 و بنفش گاراژ در ترمینال 2.

“روشن است از MSP را خالی پارکینگ رمپ جاده, فروش بلیط, لابی و concourses که افرادی که نیازی به سفر هستند غذای تماس به ماندن صفحه اصلی” مک مدیر اجرایی و مدیر عامل برایان Ryks گفت: در بیانیه مشترک.

فدرال محرک پول کمک خواهد کرد که مک پرداخت بدهی های خود به تقویت تلاش خود را برای حفظ آن bond رتبه بندی و نگه داشتن هزینه های استقراض به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است.

کار خود ادامه خواهد داد و در برخی پروژه های بهبود در فرودگاه از جمله گسترش و نوسازی ترمینال 1 فروش بلیط و ادعا چمدان منطقه Ryks نوشت.

کار در این شش سال در مورد پروژه نیمه راه انجام می شود. با حرکت رو به جلو هنگامی که نسبتا تعداد کمی از مردم در فرودگاه و تاثیر بر مسافران به حداقل خواهد و ساخت و ساز شغل حفظ شود Ryks گفت.

در حالی که سپاسگزار برای فدرال کمک مک مقامات نگران ناگهانی کاهش در درآمد حاصل از اجاره و هزینه های تولید از فرودگاه کاربران می گویند و کمک بیشتری نیاز است. کمیسیون معوق هزینه های غیر ضروری و کاهش هزینه های که ممکن است هوگان گفت.

در همان زمان مک کاوش در کوتاه مدت برای کمک به شرکت های هواپیمایی concessionaires و خودکار اجاره شرکت به طور موقت به تعویق انداختن و یا waiving برخی از اجاره و هزینه.

در روز بهتر از فرودگاه پشتیبانی برخی از 87,000 شغل و پمپ 16 میلیارد دلار در سال به اقتصاد محلی با توجه به MAC مطالعه است.

“مردم و کسب و کار درک چقدر مهم آن این خواهد بود برای بازیابی به حالت تعلیق خدمات هوایی و مسافرتی تقاضا زمانی که تهدید از COVID-19 برطرف,” Ryks گفت.

مک دریافت اضافی $678,000 از مراقبت در قانون برای آن شش مسکن فرودگاه از جمله سنت پل در مرکز شهر (Holman زمینه) و ابر پرواز فرودگاه دشت بهشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im