MSNBC “بیس بال” میزبان کریس ماتیوز دوشنبه اعلام کرد او می تواند بازنشستگی از شبکه موثر بلافاصله پس از چندین اخیر در هوا gaffes و مجادلات.

این مفسر سیاسی و روزنامه نگار ساخته شده اطلاعیه خود در ابتدای برنامه او برای میزبانی بیش از 20 سال گفت: پس از صحبت با NBC News مقامات او تصمیم گرفته است که شنبه خواهد بود “آخرین بیس بال.”

“نسل جوان آماده به کمر گفت:” ماتیوز. “ما آنها را در سیاست های رسانه ای آنها ثابت کرده اند در محل کار. آنها بزرگ شدم با استانداردهای بهتر و عادلانه استاندارد.”

ماتیوز 74 و مالی و برای مسائل مختلف در ماه های اخیر از جمله در مقایسه با یک کمپین برنده بهداشت ، برنی ساندرز که یهودی به یک تهاجم نازی ها; برای misidentifying یک آفریقایی-آمریکایی سیاستمدار و گفته می شود در ساخت جنسیتی نظرات در مورد یک زن مهمان به گزارش سی ان ان.

“تعارف در ظاهر برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم خوب شد هرگز خوب قطعا امروز” ماتیوز گفت: در وداع نظرات. “برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

او اضافه کرد که او با افتخار از کار خود را و او را همچنان به نوشتن و بحث در مورد سیاست. زمانی که شبکه از یک شکست تجاری ماتیوز رفته بود و MSNBC را استیو Kornacki تا به حال یک نگاه از شوک در چهره خود را در ناگهانی اعلام و خروج از متیوز.

اتهامات ساخت جنسیتی نظرات ساخته شده بودند هفته گذشته هنگامی که GQ نویس لورا باست گفت ماتیوز ساخته شده نظرات در مورد چگونه او لباس پوشیدن و در حالی که او یک مهمان در برنامه خود را در سال 2016.

در ضمن ساندرز’ دستیاران شوکه شده بودند که متیوز تشبیه مبارزات انتخاباتی خود افزایش به تهاجم نازی ها در فرانسه و جمعه گذشته ماتیوز اشتباه بهداشت ، لیندزی گراهام اولیه حریف Jaime هریسون با گراهام جمهوریخواه همکار دیابت تیم اسکات.

سی ان ان گزارش داد یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: ماتیوز شده است صحبت کردن با MSNBC مدیران برای چند ماه در مورد بازنشستگی خود را, اما این مذاکرات “شتاب” پس از مجادلات. او شده است انتظار می رود به بازنشسته پس از این سال انتخابات است.

ماتیوز نیز غایب بود روز شنبه در MSNBC انتخابات پوشش کارولینای جنوبی اولیه انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de