خانم ایالت های مرکزی بین المللی, اشلی Rae Klinger از داکوتای شمالی تاج خانم بین المللی 2020

بین المللی جشنوارههای سیستم بر خدمات اجتماعی با نیمی از هر شرکت کننده به رقابت نمره بر اساس دانش و کار با پلت فرم. نهفته ناباروری, کیرمصنوعی, زن و شوهر هر دو خوانده و پرورش پدر و مادر چهار فرزند جوان است. از طریق خود سازمان بود فاستر جنبش او را به ادامه تشویق دیگران نهفته ناباروری را در آغوش تصویب و پرورش پدر و مادر.

“حالا بیشتر از همیشه همانطور که همه ما انجام بهترین های ما به حرکت تاثیر COVID-19 آن را حیاتی است که ما از برخی از آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما کسانی که از زندگی کودکان در تقویت سیستم مراقبت” گفت: Klinger. “شده است وجود دارد افزایش فوق العاده ای در سوء استفاده از غفلت و مرگ و میر با توجه به زمان های اخیر از قرنطینه. من معتقدم که ما همه به نام به عشق و خدمت به کودکان در معرض خطر محیط و نیاز به وسایل رفاهی پایدار خانه و خانواده دوست داشتنی. من نقش جدید به عنوان خانم بین المللی 2020 به من کمک خواهد کرد تقویت ماموریت من محلی, ملی و بین المللی است.”

یک تقویت جنبش ارائه می دهد چندین مجازی برنامه ها و خدمات از جمله میزگرد حمایت از گروه ها و پدر و مادر رضاعی آموزش مداوم. Klinger همچنین پشتیبانی از FosterMore ملی کمپین برای تشویق کارفرمایان به ارائه محیط های کار است که حمایت از پدر و مادر رضاعی.

این خانم بین المللی مجلل تنها پلت فرم مبتنی بر سیستم و متعلق به اداره شده توسط جشنوارههای بین المللی, Inc., که همچنین عمل, Miss نوجوان و از دست Pre-Teen مسابقات بین المللی است. خانم بین المللی ویترین ازدواج زنان 21 تا 56 سال و شامل شوهران خود را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه است. برای اطلاعات بیشتر www.mrsinternational.com.

منبع جشنوارههای بین المللی, Inc.

لینک های مرتبط

http://www.mrsinternational.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de