روز مادر رژه شادی به ارمغان می آورد به ساکنان در Watercrest سنت لوسی غرب زندگی کمک و مراقبت از حافظه جامعه

در روز مادر در بیش از 40 وسایل نقلیه صف برای wildly موفق Watercrest سنت لوسی غرب روز مادر رژه. ساکنان با خیال راحت دور خود را به همراه بادکنک پر از گردشگاهها به عنوان دوستان خود و عزیزان cruised در ماشین تزئین با بادکنک, streamers ها و نشانه هایی از عشق و آرزوهای خوب برای همه مادران است. ساکنان دریافت گل و آب نبات و هدیه در حالی که با بهره گیری از تنقلات و موسیقی شاد از بازدید از چنگ نواز.

“ما در حال تمرکز بر سلامت و ایمنی ساکنان ما به عنوان به خوبی به عنوان خود احساسی خوب بودن” می گوید: Bobi Kruemberg مدیر اجرایی Watercrest سنت لوسی غرب است. “با تشکر از برجسته مشارکت خانواده و دوستان ما روز رژه به هر کس این فرصت را برای اتصال. اعضای خانواده بودند بسیار خوشحال برای دیدن عزیزان خود و اظهار داشت که این بهترین روز آنها را به حال در یک مدت زمان طولانی است.”

Watercrest سنت لوسی غرب امضا Watercrest ارائه محصول 102 زندگی کمک و 26 مراقبت از حافظه آپارتمان با رفت و آمد مکرر به سبک, سرویس, سطح مراقبت و متنوع آشپزی تجارب است. جامعه دارای نفیس با طراحی خیره کننده تفرجگاه شومینه امضا آب دیوار, چند, گزینه های ناهار خوری, استخر, salon & spa, grand بالکن و فلوریدا سبک فضاهای زندگی در فضای باز با منظره آب انداز.

Watercrest زندگی ارشد گروه تاسیس شد توسط Marc msu softball, مدیر عامل شرکت و جوآن Williams, CFO به افتخار مادران ما و پدران مشتاق برای تبدیل شدن به یک فانوس دریایی برای کیفیت زندگی ارشد کلیت استانداردهای مراقبت و خدمات مرتبط آموزش. Watercrest ارشد زندگی جوامع به رسمیت شناخته شده برای خود را به زیبایی استثنایی و امکانات در سطح جهانی مراقبت و نوآورانه مراقبت از حافظه برنامه نویسی ارائه بی نظیر خدمات به سالمندان مبتلا به آلزایمر و زوال عقل است.

در حالت ایده آل واقع در 279 NW کالیفرنیا بلوار Watercrest سنت لوسی غرب فقط چند دقیقه از فراوان ناهار خوری, سرگرمی و گزینه های خرده فروشی. برای اطلاعات تماس Diann دانا در 772-877-2596.

گواهی محل عالی برای کار Watercrest زندگی ارشد گروه متخصص در توسعه و عملیات از زندگی کمک و مراقبت از حافظه جوامع و رشد رهبران خدمتگزار. برای اطلاعات www.watercrestseniorliving.com.

منبع Watercrest زندگی ارشد گروه

لینک های مرتبط

https://watercrestseniorliving.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im