مادر نگران برای مادر او می گوید: آزمایش مثبت برای COVID-19 در زندان

در حالی که بسیاری از خانواده ها شده اند قادر به قرنطینه با هم و یا حداقل دیدن عزیزان تقریبا پاملا Mistrioty صرف ماه گذشته از COVID-19 نگران دخترش ایمنی.

Mistrioty را 22 ساله و پدر تنها فرزند او در زندان مواد مخدر تخلف و دزدی از مغازه. و او به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19 او را مامان گفت.

Mistrioty دولت پریویل زندان شماره تلفن دختر او را از برچسب در تلفن او را به عنوان “دختر بچه.”

او می خواهد پاسخ. او می خواهد به احساس وجود دارد که مردم به بهترین شکل ممکن مراقبت از دخترش در میان این همه گیر.

“من وجود ندارد به آغوش او دست خود را نگه دارید و یا به حمایت از او,” او گفت:.

Mistrioty گفت دخترش به تنهایی احساس می کند. او شده است در قرنطینه برای نزدیک به سه هفته از درد و رنج و لرز و بدن درد و خس خس سینه.

Mistrioty است دیوانه وار ساخته شده و تماس های تلفنی متعددی به آریزونا وزارت اصلاحات توانبخشی و هنگام ورود دوباره مقامات و وکلا برای درخواست کمک. در یک روز, او گفت:, او به نام زندان اعضای هیات چهار بار برای پیدا کردن چگونه آنها در حال مراقبت از دخترش.

“من او را دوست دارم به مرگ” او گفت:. “من شده است از طریق بسیاری با این کودک در سال گذشته است.”

وزارت اصلاحات گزارش روز پنج شنبه که پریویل تا به حال تنها یک مثبت COVID-19 مورد است.

دولت است با انتشار اسامی زندانیان که مورد آزمایش مثبت است. آریزونا جمهوری است نه شناسایی زن و مرد را به طور مستقل تایید او حبس.

پیدا کردن دخترش مریض بود

با توجه به ABC 15 یک پریویل افسر که مشغول به کار در آشپزخانه در حال آزمایش مثبت است. وزارت اصلاحات کاهش یافته است به ارائه مکان از افسران.

این گروه نیز پاسخ نمی دهند به جمهوری چندین درخواست برای تایید گزارش از افسران تست مثبت برای coronavirus. به جای آن صادر انتشار اخبار جزئیات چگونه آن را برنامه ریزی برای ارائه افسران ماسک.

Mistrioty گفت: دختر او شروع به تجربه علائم در ماه آوریل پس از او و دیگر زندانیان گفته شد به تمیز کردن آشپزخانه. او تا به حال لرز و بدن درد, خس خس, تنگ قفسه سینه و از دست دادن طعم و مزه.

دختر او احساس بیش از حد بیمار به حضور GED کلاس و بازگشت به او همراه است. در آوریل 24, یک اصلاحات افسر رفت و به دخترش تلفن به چک خود را پس از او از دست رفته یک تماس رول.

افسر فرستاده او را به پزشکی کارکنان. آنها آزمایش خود را برای coronavirus قرار داده و او را در قرنطینه.

در حالی که او در قرنطینه Mistrioty گفت: دختر او خواسته یک پرستار بعد از یک هفته در مورد نتایج خود را. پرستار به او گفت که دختر که او مثبت بود.

Mistrioty گفت: او به ویژه نگران است چرا که او دختر آسم و برای استفاده از استنشاقی و همچنین تاریخچه ای از گره های لنفاوی متورم. او گفت: او دختر است که عمدتا تحت درمان توسط پرسنل پرستاری.

با توجه به Mistrioty دخترش به تازگی آزمایش برای بار دوم و این نتایج دوباره برگشتم مثبت است. دختر او است که هنوز هم احساس تنگی در قفسه سینه خود را.

در حالی که در قرنطینه Mistrioty گفت: دختر او تا به حال به تمیز همراه خود. به تازگی مادرش گفت: او فقط شامپو و آب برای تمیز کردن آن با.

“او دیروز به من گفت که او گریه خیلی سخت شب گذشته” Mistrioty گفت. “من فکر می کنم هیچ کس در مورد مراقبت از زندانيان سلامت است.”

دولت زندان درگیر هستند در یک دیرینه نبرد قانونی با زندانیان ادعا می کنند که مراقبت های بهداشتی شده است ناکافی برای سال.

وکلا در آریزونا مرکز ناتوانی قانون اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در این زندان دفتر حقوقی و شرکت های دیگر شکایت سازمان زندانها در سال 2012. حل و فصل رسیده بود در سال 2014 اما دولت موفق به دیدار با نظر حل و فصل و حقوقی نبرد همچنان ادامه دارد.

پس از وکلای مدافع متهم به دولت و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی Centruion از نه آماده بودن برای جلوگیری و درمان coronavirus گروه منتشر شد اطلاعات در مورد چگونه آن را ادعا می کند آن است که کمک به زندانیان.

این گروه به حالت تعلیق خارج از سایت کار خدمه به جز یکی در Hickman خانواده مزرعه. از آن چشم پوشی 4 $مراقبت های بهداشتی هزینه و ارائه زندانیان رایگان صابون.

در فلورانس: حدود 400 زندانی در قرنطینه زندان پس از 13 تست مثبت برای COVID-19

نگرانی در مورد آینده

در بالا از نگرانی در مورد سلامت Mistrioty گفت: دختر او نیز نگران گم شده او GED کلاس. او نمیخواهد مجبور به شروع کلاس های خود را دوباره به خاطر او نبود.

“او GED بسیار مهم است به او” Mistrioty گفت.

او گفت دخترش ترس از دست دادن او نقطه در کلاس در حالی که او در حال بهبود است. این کلاس ها بسیار پس از دنبال در زندان و یک نقطه می تواند سخت به آمده است.

روز سه شنبه وزارت posted a photo on Twitter جشن زندانیان در وینسلو زندان که دریافت خود را GEDs این سال است.

KJZZ گزارش کلاس شد هنوز هم برگزار می شود در فرد و گاهی اوقات در شلوغ کلاس های درس حتی در حالی که همه دیگر K-12 و کلاس های دانشگاه در دولت منتقل شدند آنلاین به سرعت گسترش coronavirus.

زندان معلمان و اهل بیت خانواده گفت KJZZ تصمیم به ادامه کلاس های حضوری بود به خطر انداختن زندگی می کند. در بیانیه ای به KJZZ بخش گفت کلاس شد هنوز هم در فرد به خاطر آنها در نظر گرفته شده ضروری خدمات.

کارکنان تست به گسترش

ملاقات به زندان آریزونا بود به حالت تعلیق در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش COVID-19. شده است وجود دارد نگرانی در مورد زندانیان جدید در آوردن ویروس و همچنین کارکنان زندان آوردن آن و گسترش آن به زندانیان.

در ماه مارس این گروه به حالت تعلیق جدید زندان پذیرش از زندان برای 21 روز. پس از تعلیق آن برنامه ریزی شده به اجازه می دهد زندانیان جدید در چرخه.

با توجه به دولت وجود داشته است 62 موارد تایید شده از زندان ایالتی کارکنان با COVID-19.

طی یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه آریزونا وزارت بهداشت مدیر خدمات دکتر کارا مسیح گفت: دولت در حال گسترش است تست برای زندانیان و اصلاح افسران.

دولت ادعا می کند از زندانیان که در حال تجربه علائم در حال آزمایش هستند. همانطور که از چهارشنبه 519 زندانیان در زندان آریزونا امکانات و مراکز خصوصی که قرارداد با گروه آزمایش شده است.

با توجه به مسیح این گروه در حال برنامه ریزی برای ارائه آنتی بادی آزمایش به همه اصلاح افسران. او اظهار داشت: گروه در حال همکاری با دانشگاه آریزونا برای تست افسران.

اما مدافعان و وکلای این زندانیان نگران هستند که مسیح را نمی گویند هنگامی که و چگونه بسیاری از زندانیان تست خواهد شد.

زندان, دفتر حقوقی وکیل Autumn Kendrick با اشاره به اینکه چگونه بسیاری از آزمون ها وزارت اصلاحات گزارش کرده است. روز چهارشنبه بخش گزارش 519 زندانیان مورد آزمایش قرار گرفتند و 121 موارد مثبت بودند. وجود دارد و 42 نفر در انتظار. Kendrick گفت: جمعیت زندان در ایالت آریزونا است 41,299.

“آنها گزارش روز دوشنبه که وجود دارد 60 موارد مثبت به طوری که تعداد موارد تایید شده دو برابر در دو روز اضافی تست” کندریک در بیانیه ای گفت. “این رای نشان می دهد که این ویروس احتمالا بسیار گسترده تر از این اعداد نشان می دهد.”

دولت گزارش یک مورد تأييد اهل بیت مرگ از COVID-19 و چهار نفر دیگر که احتمالا متصل به ویروس.

“این همان است که تعداد مرگ و میر در زندان کالیفرنیا سیستم است که سه برابر تعداد زیادی از مردم پشت میله های زندان به عنوان آریزونا” کندریک در بیانیه ای گفت.

آمریکا دوستان خدمات کمیته-آریزونا گفت: مسیح اظهارات بالا بردن سوالات بیش از پاسخ. آن را هنوز هم می خواهد به دانستن این که آیا داده های بیشتر در دسترس خواهد بود و چه خواهد بود انجام می شود برای محافظت از زندانیان.

کارولین Isaacs, مدیر این سازمان گفت: جمهوری اسلامی که آن را باور نمی کند وزارت اصلاحات در حال حاضر در حال تست هر گارد و زندانی که در حال تجربه علائم.

مهم این است که مردم به دانستن مکان های که در آن نگهبانان که تست مثبت کار کرده Isaacs گفت. او گفت: این کمک خواهد کرد درک مکان از شیوع بیماری و کمک به اطلاع رسانی به خانواده های زندانیان.

“ما تعهد به آنها بگویید که” او گفت: جمهوری.

مسیح گفت: اپیدیولوژی خواهد بود رفتن به زندان به مطمئن شوید که CDC دستورالعمل ها را به دنبال داشت.

Isaacs گفت: این اطلاعیه تاکید بر اهمیت حمایت.

یک گروه از 11 سازمانها از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا, زندان, قانون, دفتر, دوستان آمریکایی خدمات کمیته و آریزونا وکلای مدافع برای عدالت کیفری با ارسال نامه ای به مسیح در مارس درخواست خود را به مداخله به مطمئن شوید که کارکنان و افرادی که زندانی هستند محافظت از بیماری است.

Isaacs گفت: این نشان می دهد که وزارت اصلاحات است نه جلسه CDC دستورالعمل.

وکلای مدافع آریزونا زندانیان گفت: COVID-19 طرح ایجاد شده توسط گروه اصلاحات و سلامت خود مراقبت پیمانکار Centurion است “متعدد تفاوت” از چه CDC توصیه می کند.

افکار در مورد آریزونا زندان? رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @Lauren_Castle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im