مادر دو گمشده کودکان با روابط آریزونا به نظر می رسد در یک دادگاه هاوایی جمعه که در آن یک درخواست برای او قرار وثیقه به کاهش رد شد و استرداد شنیدن راه اندازی شد در ماه مارس.

لری Vallow کودکان, جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee Ryan, 17 شده اند گم شده از آیداهو از سپتامبر جرقه تعقیب جنایتکاران در سراسر کشور و منافع بین المللی از جمله در آریزونا که در آن کودکان یک بار زندگی می کردند.

مقامات گفته اند که لری و همسرش چاد Daybell اند و همکاری در تحقیقات خود به کودکان ناپدید شدن و, ماه گذشته, لری نه مطابق با حکم دادگاه به “تولید” کودکان خود را در آیداهو.

لری 46 دستگیر شد پنج شنبه توسط کائوآئی اداره پلیس پس از یک حکم از Madison County, Idaho صادر شد روز قبل از آن برای دستگیری او. او اتهامات عنوان شده علیه در آیداهو دو جنایت شمارش از بی وفایی و nonsupport از کودکان وابسته و یک تعداد از مقاومت در برابر و یا مانع افسران جنایی, درخواست برای ارتکاب جرم و جنایت و تحقیر از دادگاه با توجه به حکم.

وکیل می گوید بازداشت شد ‘ساخته شده برای رویداد رسانه ای’

لری به سختی صحبت می کرد در دادگاه ظاهر بعد از ظهر جمعه فقط گاه به گاه و یا تکان پاسخ “بله” را به قاضی.

در ظاهر لری وکیل درخواست او به قید وثیقه کاهش می یابد از 5 میلیون دلار برای $10,000 استدلال که او اجاره مشاع با شوهرش در کائوآئی می کند و باید از یک گذرنامه او به احتمال زیاد به فرار. او وکیل مدافع دانیل Hempey با توجه به شرق آیداهو اخبار.

Hempey با اشاره به دستگیری او به عنوان “شاید یک ساخته شده برای رویداد رسانه ای در مالیات دهندگان هزینه است.”

او همچنین گفت که پس از او بازداشت شد دوشنبه, او “M. I. A. ساعت” چرا که “آیداهو پلیس بازجویی او را با کائوآئی پلیس.”

یک قاضی با این حال حکومت برای حفظ لری وثیقه در $5 میلیون و تنظیم استرداد شنوایی برای 2 مارس.

Daybell که کائوآئی پلیس گفته بود دستگیر دیده می شد نشسته در دادگاه روز شنبه.

حدود دو ساعت پس از لری دادگاه ظاهر کائوآئی اداره پلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی به ارائه جزئیات بیشتر در مورد دستگیری او و گروه دخالت در این مورد بود که تنها برای حمایت از مقامات در رکسبرگ گفت: Kauai رئیس پلیس تاد Raybuck.

“ما همه امیدواریم که ما قادر به پیدا کردن کودکان گم شده Tylee و JJ,” او گفت:.

گروه خواسته شد رکسبرگ اداره پلیس در ماه دسامبر گذشته به کردهاید لری و Daybell با توجه به Raybuck. آنها بعد خواسته به خدمت لری با سفارش به “تولید” کودکان خود را در آیداهو و جستجوی زن و شوهر محل اقامت و خودرو او گفت:.

در فوریه. 20 آنها دریافت حکم بازداشت برای لری و او را به بازداشت بدون حادثه Raybuck گفت.

اتصال به آریزونا تحقیقات

لری و کودکان در آریزونا زندگی می برای سال ها قبل از حرکت به آیداهو و به تحقیقات پلیس در مترو ققنوس به مرگ چارلز Vallow و الکس کاکس.

لری جدا شوهر سابق چارلز Vallow کشته شد در چندلر در ماه جولای. چارلز 62 آمد از تگزاس به دیدار لری و فرزندان خود را. اما پس از او وارد شده را انتخاب کنید تا پسرش جاشوا لری چارلز و شروع به بحث.

لری برادر الکس کاکس مداخله و کشته چارلز پلیس گفت: در آن زمان. این چندلر اداره پلیس تایید شنبه آنها هنوز در حال تحقیق در مورد مرگ او.

Alex Cox درگذشت در ماه دسامبر تحت هنوز تیره شرایط. گیلبرت اداره پلیس در روز پنج شنبه تایید کرد که آن را هنوز هم منتظر نتایج کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ.

رسیدن به خبرنگار در chelsea.curtis@arizonarepublic.com و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im