تقریبا 2000 مهمان Blackstone Group Inc.’s متل 6 آماده برای پرداخت نقدی در حل و فصل با هتل های زنجیره ای برای به اشتراک گذاری خود را با نام فدرال مهاجرت عوامل است.

وکلا در هر دو طرف مورد خواست یک قاضی فدرال در شهر فینیکس برای ثبت نام در معامله روز جمعه بیش از یک سال و بعد از او ابراز نگرانی کرد که بسیاری از مهمانان خواهد بود برای پیدا کردن و یا تمایلی به جلو آمده و به جمع آوری غرامت. در پرونده ماه گذشته است که شامل یک شمارش ادعا شده توسط مهمان وکلای مدافع استدلال توافق است مناسب و معقول است.

متل 6 عامل LP توافق در ماه ژوئن به پرداخت تا آنجا که 10 میلیون دلار برای حل و فصل ادعا می کند که برخی از آن محل در آریزونا و واشنگتن به طور داوطلبانه مشترک اطلاعات در مورد مهمانان — به خصوص آنهایی که با Latino-صدایی نام یا مکزیکی شناسایی-با مهاجرت و گمرک عوامل است.

آرایش — اجازه داده است که عوامل پشت سر هم به اتاق متل در وسط شب — برای اولین بار آمد به نور در سال 2017 به عنوان برگ برنده دولت تشدید سرکوب مهاجران مستند نشده. دولت فاش نشده چگونه بسیاری از مردم یخ تماس از فاش مهمان سیاهههای مربوط.

“متل 6 به طور کامل به رسمیت می شناسد و به شدت از وضعیت و قبول مسئولیت کامل برای هر دو جبران کسانی که آسیب دیده اند و با در نظر گرفتن گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که ما به محافظت از حریم خصوصی ما مهمان” این شرکت در بیانیه ای گفت.

ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی David G. Campbell در زمان درخواست برای حل و فصل تصویب تحت advisement در روز جمعه شنوایی.

اکثریت قریب به اتفاق مهمانان که در زمینه ادعا می کند — اما دچار هیچ چیز بیشتر از داشتن نام خود را فاش — به عنوان $75 در حل و فصل. یک عدد کوچکتر که مورد سوال قرار گرفته بودند بازداشت و یا هدفمند برای اخراج به دلیل زنجیره ای داد و نام خود را به یخ واجد شرایط هستند تا آنجا که $200,000.

بر اساس 2,061 مجموع ادعا می کند — از جمله 85 که رد شد و 43 که کمبود و هنوز در حال پردازش — وکلای گفت: قضاوت نهایی پرداخت به مهمانان ممکن است به عنوان کم به عنوان $1.9 میلیون دلار و یا به عنوان بالا به عنوان $5.5 میلیون نفر است.

ادامه مطلب: متل 6 رسم با یخ به اخراج مهاجران مهمانان ادعا

متل 6 را دریافت 1.5 میلیون دلار بازپرداخت از حل و فصل پول که بیش از سمت چپ و باقی مانده از 10 میلیون دلار اهدا خواهد شد به سازمان های غیر انتفاعی است که ارائه کمک های حقوقی به لاتین اقامت در ایالات متحده آمریکا

این شرکت در سال گذشته حل و فصل مشابه کت و شلوار توسط واشنگتن برای $12 میلیون. زنجیره ای توافق برای به اشتراک گذاشتن مهمان اطلاعات با اجرای قانون از جمله یخ بدون حکم و یا احضاریه به جز زمانی که کسی در معرض خطر قریب الوقوع.

متل 6 مدیر ارشد اجرایی چپ در مدت کوتاهی پس از این زنجیره را داوطلبانه همکاری با یخ فاش شد.

موارد ناشناخته است حزب v. متل 6, 2:18-cv-00242 ایالات متحده دادگاه منطقه, ناحیه آریزونا (ققنوس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im