اکثر آریزونا دانشجویان هنوز در انتظار برای کمک به مراقبت از عمل

نزدیک به یک ماه پیش فدرال وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که میلیاردها دلار خواهد جریان به دانشجویان سراسر کشور با ملاحظه تکه از پول رهبری به آریزونا نهادهای آنها کمک مالی به عنوان COVID-19 مختل خود را آموزش و پرورش و اشتغال است.

اما بسیاری از آریزونا دانش آموزان از جمله کسانی که در سه دانشگاه دولتی و ماریکوپا کالج, هنوز دیده نمی شود پول است. گراند کانیون دانشگاه در حال حاضر دارای توزیع چک.

دانش آموزان — که بسته به شرایط ممکن است واجد شرایط برای محرک چک و یا بیمه بیکاری می گویند که آنها نیاز به پول نقد خود را از کالج ها برای پرداخت صورتحساب و اقامت در مدرسه است.

جریان پول برای آموزش عالی از 14 میلیارد دلار و در مجموع در شد Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. این جدا از بودجه در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک و افراد است. از $14 میلیارد 6.3 میلیارد دلار بود که توزیع بلافاصله به دانشگاه های که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت مستقیم پول نقد اضطراری کمک های مالی به دانش آموزان مختل COVID-19.

برخی از کالج ها گفت: آنها دریافت نکرده وجوه در عین حال در حالی که دیگران نمی, نهایی, برنامه ریزی برای, چگونه برای به دست آوردن پول به دانش آموزان است.

آریزونا دولت دانشگاه گفت: آن را دریافت کرده است و نه بودجه. دانشگاه آریزونا و دانشگاه آریزونای شمالی دریافت کرده اند اما باید مشخص نیست چگونه بهترین برای توزیع آن. این Maricopa County Community College District مدیره رای دادند در روز چهارشنبه به قبول وجوه فدرال مورد نیاز مرحله به دلیل اندازه بدهد.

مانند برخی دیگر از فرآیندهای اداری در نظر گرفته شده برای کمک به مدیریت مالی خرید اینترنتی از COVID-19 پول نیست به سرعت فرود آمد در جیب مردم. زمانی که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos اعلام کرد این اعتبارات در مارس 9, او اشاره کرد که گروه “اولویت گرفتن بودجه از درب به سرعت به دانشجویان است که به آن نیاز دارید.”

راهنمایی از این گروه است که جزئیات قابل قبول برای استفاده از اورژانس کمک های مالی برای دانش آموزان بیرون آمد و بعد از آن ماه است.

دانشگاه نمی تواند استفاده از پول در نظر گرفته شده برای دانش آموزان به بازپرداخت موسسات برای بازپرداخت شهریه اتاق و هیئت مدیره و یا هزینه. آنها نمی توانند با استفاده از دانش آموز بخشی از بودجه به پرداخت دانشجو کارگران و یا بازپرداخت خود را برای تکنولوژی خریداری شده برای کمک به دانش آموزان است.

فرمول مراقبت های عمل استفاده می شود به شکل چقدر کالج ها و دانشگاه ها دریافت کرده شامل چگونه بسیاری از وقت دانش آموزان واجد شرایط برای پل کمک از کل جمعیت و تعداد دانش آموزانی که ثبت نام کرده و تمام وقت در دوره های آنلاین قبل از COVID-19 pandemic بخش گفت.

دانش آموزان نیاز به کمک در حال حاضر

آریزونا دانش آموزان هنوز هم در حال انتظار برای کمک و موقعیت مالی خود را در حال رشد بیشتر به مخاطره انداخته است.

الهام فاستر junior تحصیل در رشته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی آریزونا می تواند با استفاده از این پول برای پرداخت اجاره بها. او و شریک زندگی خود را هر دو دست کار می کنند. او محرک چک رفت و به یک حساب بانکی و او گفت: آن را می تواند تا سقوط آن برای رسیدن به او.

او را دیدم که گزارش ASU را دریافت بیش از 63 میلیون دلار از طریق مراقبت عمل می کنند اما شنیده نشده چیزی از ASU در مورد که در آن پول است و یا زمانی که آن می رسد. کالج او قبلا با حضور در پورتلند, اورگان, مثلا فرستاده او و دیگر دانش آموزان یک ایمیل به توضیح آنچه اتفاق می افتد با این بودجه.

“من مانند رسیدن به ASU مانند,” هی, من قرار دادن 90 درصد از تلاش من به شما و شما فقط رو این همه پول. آنچه شما انجام می دهند برای دانش آموزان?'” او گفت:.

او صورتحساب است که به علت است که بزهکار. او یک ماه در اجاره. او امضا برای تابستان کلاس ها و شهریه پرداختی برای کسانی که. او همیشه می تواند بیشتر وام او گفت: اما او نمیخواهد حفر یک سوراخ بزرگتر.

او می داند ASU نیست مسئول برای او وضعیت مالی و نمی تواند همه گیر اما او پرداخت شهریه و ادامه خواهد داد. او فکر می کند ASU خواهید باید به حداقل حفاظت از سرمایه گذاری خود را با کمک به او در مدرسه بمانند.

“من ممکن است به یک استراحت از مدرسه به معنای واقعی کلمه فقط کار تمام وقت به نوعی خارج شدن از” فاستر گفت. “من نمی خواهم به انجام این کار, اما کمی کوچک کمک از مدرسه, من نمی خواهد که برای انجام این کار است.”

ASU و دولت فدرال در حال حاضر اطلاعات خود را در فایل از طریق این نرم افزار رایگان برای کمک های فدرال دانشجویی, او گفت:. آنها باید قادر به دیدن او نیاز دارند.

“آنها نه فقط رفتن به دست, پول نقد, willy-nilly, من درک می کنم که, اما آنها به ما اطلاعات مالی و آنها می دانند که دقیقا من وضعیت مالی” پرورش گفت. “آنها می دانند که من کمک بسیار کمی. من 30 سال دارم نه کمک گرفتن از پدر و مادر و یا هر چیزی که آنها می دانند که دقیقا وضعیت مالی من در حال حاضر.”

در یک بیانیه ASU سخنگوی کتی Paquet گفت: این دانشگاه دارای یک “جمعیت دانشجویی بزرگ با تغییر نیاز دارد و ما یک تیم از افراد از سراسر دانشگاه که در حال کار برای تعیین دانشگاه رویکرد به توزیع بودجه.”

هنگامی که دانشگاه نهایی طرح خود آن را گزارش به وزارت آموزش و پرورش و سپس مراقبت در قانون بودجه ارسال خواهد شد به دانشگاه و توزیع به دانش آموزان Paquet گفت.

آنچه اتفاق می افتد در مدارس مختلف

ASU: ASU دریافت خواهد کرد $63.5 میلیون و در مجموع $31.8 میلیون که باید اختصاص داده شده به اورژانس کمک های مالی کمک های مالی به دانش آموزان یک سند وارد شده توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش جزئیات هر یک از کالج تخصیص متحده است.

تا کنون ASU گفت: آن را هنوز دریافت هر بخش از بودجه اما برنامه ای برای دسترسی کامل به 63 میلیون دلار در دسترس به دانشگاه.

Paquet گفت: این مدرسه نشده تعیین نحوه توزیع پول به دانش آموزان است.

UA: UA واجد شرایط برای نزدیک به 31 میلیون دلار به طور کلی حدود 15.5 میلیون دلار است که باید به دانش آموزان برای اورژانس تزریق پول نقد.

UA سخنگوی Pam اسکات گفت: این دانشگاه دریافت کرده است, دانش آموز بخشی از بودجه و مشغول به کار بود در این هفته به دامپزشک یک طرح با پردیس رهبران در نحوه توزیع آنها.

این دانشگاه برنامه های خود را آغاز پرداخت هفته آینده, او گفت:. اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد یک بار یک برنامه تایید شده است, او گفت:.

NAU: دانشگاه واجد شرایط برای حدود 23.6 میلیون به طور کلی با حدود 11.8 میلیون دلار مورد نیاز برای رفتن به طور مستقیم به دانش آموزان است.

NAU سخنگوی کیمبرلی Ott گفت: NAU دریافت دانش آموز بخشی از وجوه سه شنبه.

“ما در حال حاضر در حال نهایی ما فرایند توزیع خواهد شد و برقراری ارتباط با دانش آموزان به زودی,” او گفت:.

GCU: GCU قبلا متعهد به disbursing کل مبلغ آن دریافت خواهد کرد حدود 22.4 میلیون دلار به دانشجویان به جای فقط 50 درصد مورد نیاز است.

GCU دریافت اولین نیمی از بودجه در هفته گذشته و از طریق پست از اکثریت آن حدود 75% به دانش آموزان: جمعه گذشته GCU سخنگوی باب عاشقانه گفت. دانشگاه می خواستم برای درمان دانش آموزان به همان اندازه بنابراین هر دانش آموز واجد شرایط دریافت $610 چک, او گفت:.

بقیه اولیه که پرداخت خواهد شد یک بار GCU می شود بیشتر راهنمایی از سازمان حفاظت محیط زیست برای چگونه باید آن را درمان دانش آموزانی که تا به حال پر کردن یک FAFSA برای این سال تحصیلی عاشقانه گفت.

دانشگاه انتظار دارد که در نیمه دوم بودجه وارد در هفته آینده یا دو ، GCU گفت انتظار دارد که آن را از دست دادن بیش از $11.175 میلیون دلار است که اختصاص داده شده برای نهادی کمک به دلیل COVID-19-مربوط به ضرر و زیان اما هنوز هم خواهد شد و پول را به دانش آموزان به جای عاشقانه گفت.

GCU نیز خواسته است برای وضوح در مورد اینکه آیا آنها می توانند با استفاده از مراقبت بودجه برای کمک به فقط آنلاین دانش آموزان, عاشقانه گفت.

“هر آنچه که وزارت آموزش و پرورش تصمیم می گیرد مربوط به آن GCU متعهد به ارائه 100 ٪ از بودجه برای دانش آموزان,” او گفت:.

ماریکوپا کالج ها: سیستم دانشگاه در مجموع واجد شرایط برای حدود 44 میلیون تخته اسناد و مدارک نشان می دهد. حدود 21 میلیون دلار باید به طور مستقیم به دانش آموزان برای کمک های اضطراری. (شش دانشکده واجد شرایط برای کمک های مالی خود را کنار بگذارند برای اسپانیایی-خدمت موسسات نیز هست.)

هیئت مدیره تایید پذیرش از بودجه در روز سه شنبه. هیئت مدیره سیاست نیاز به یک رای به قبول کمک های مالی بیش از $100,000, کالج ” سخنگوی مت حسون گفت: در یک ایمیل.

صدراعظم و رئیس جمهور در حال حاضر در حال کار کردن برای نهایی کردن برنامه ای برای توزیع پول حسون گفت.

Taliesin: برای مدارس است که مجموعه ای به دریافت کمتر از $500,000 با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست محاسبات وزارت کار گفت: در 30 آوریل است که اجازه می دهد آن را کوچکتر این موسسات برای دریافت تا $500,000. محاسبات توسط گروه نمایش مدرسه خواهد بود واجد شرایط برای حدود 3500 $در مجموع کمک های اولیه با توجه به فرمول مورد استفاده برای مدارس بزرگتر.

یکی از قابل توجه در آریزونا است که واجد شرایط برای این تزریق: دانشکده معماری در Taliesin.

این وقایع از آموزش عالی به گزارش روز شنبه که مدرسه است که در بحران مالی و چهره های قریب الوقوع بسته شدن برنامه ریزی شده بود به درخواست برای پول است.

مدرسه در حال کار برای به دست آوردن به تازگی در دسترس مراقبت در عمل پول است. “اگر ما را دریافت و آن را تقسیم بین حمایت از دانش آموزان و جبران هزینه های متحمل شده توسط در حوادث اخير” هارون Betsky مدرسه رئیس جمهور گفت: کرونیکل.

رسیدن به خبرنگار راشل Leingang از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق تلفن در 602-444-8157 و یا پیدا کردن خود را در توییتر و Facebook.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im