معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به اتحاد رسید 7 درصد پس از پیروزی او در کارولینای جنوبی اولیه بسته شدن شکاف پشت رهبر بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., از 13 امتیاز به تنها سه شب از شنبه, با توجه به یک صبح مشورت نظرسنجی دوشنبه منتشر شد.

بایدن حمایت از 26 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در حالی که ساندرز کاهش یافت و سه امتیاز به 29 درصد

دیگر نتایج حاصل از این بررسی نشان می دهد:

  • سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در جایگاه سوم 17 درصد پایین 1 درصد از نظرسنجی قبلی به دنبال الیزابت وارن سناتور. D-Mass., که در 11 درصد است.
  • آینده در مکان پنجم سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در 10% و پس از آن. ctq, D -, Minn. در 3 ٪ با هر دو این نامزدها از دست دادن یک درصد از این گذشته نظرسنجی و تصمیم به خروج از این مسابقه است.
  • 31 درصد از سیاه پوستان پشتیبانی از هر دو ساندرز و بایدن. در میان اسپانیایی, حمایت بایدن شات تا 9 امتیاز به 21% اما ساندرز هنوز بیش از دو برابر است که پشتوانه او است.
  • در به طور متوسط از رای گیری از 14 سه شنبه متحده ساندرز آگهی با 33٪. بایدن دارای 24% یک کسب 7 امتیاز از آخرین نظرسنجی. پشتیبانی از بلومبرگ در این کشورها پایین است چهار نقطه به 16 درصد است.
  • 33% گفت: بایدن بهترین شانس از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است که 16 امتیاز بالاتر از یک بررسی صورت گرفته پس از ضرر و زیان خود را در نوادا و, New Hampshire.
  • 31 درصد گفت: ساندرز ترین electable یک قطره از 3 امتیاز از نوادا پیروزی.

نظرسنجی انجام شده در میان 2,656 رای دهندگان که نشان داد که آنها ممکن است در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات و یا حزبی در دولت خود است و 2-نقطه حاشیه خطا.

داستان اخیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im