بیش از 100 در دراز مدت مراقبت از امکانات در حال حاضر درگذشت COVID-19. در اینجا به همین دلیل آن را نگه می دارد اتفاق می افتد

Maricopa شهرستان مشخص شده است تیره و تار به عنوان نقطه عطف بیش از 100 ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت فوت کرده اند به تاریخ COVID-19 عوارض.

تعداد ساکنان با تایید موارد COVID 19 در دولت بزرگترین شهرستان بیش از دو برابر شده پس از اواسط مارس به 735 ساکنان. از آن حدود 25 درصد بستری شده اند و 103 فوت کرده اند با توجه به شهرستان آخرین آمار و ارقام منتشر شد شنبه.

آنجا که کشور عمده شیوع بیماری محور در یک خانه سالمندان شیوع بیماری در آریزونا و آشكار خانه های سالمندان به تک مرگبارترین تنظیم برای این بیماری همه گیر در درون دولت است. ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت حساب 64 درصد از این شهرستان را در مجموع 159 COVID-19 مرگ و میر.

حتی به عنوان برخی از بخش هایی از اقتصاد کشور حرکت به بازگشایی پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر در ادامه به کوه به عنوان امکانات مبارزه با کمبود پرسنل و تجهیزات حفاظت شخصی.

و هر چند مقامات بهداشتی این آخر هفته راه اندازی یک تست “برق آسا” برای نمونه ده ها هزار نفر مردم بیشتر تست برای هر مراقبت دراز مدت اقامت در دسترس نیست.

دکتر ربکا Sunenshine مدیر پزشکی Maricopa County بهداشت عمومی گفت: در این هفته که مقامات بهداشتی شناخته شده اند از ابتدای COVID-19 شیوع است که ساکنان خانه سالمندان و کمک امکانات زندگی هستند در بالاترین خطر ابتلا به عوارض شدید. آنها اغلب دیگر شرایط بهداشتی.

“تا زمانی که COVID-19 در گردش است و مراقبت های بهداشتی کارگران در معرض ما ادامه خواهد داد برای دیدن برخی از موارد,” او گفت:.

شهرستان مقامات بهداشتی با امکانات هفتگی او گفت: ببینید که چگونه بسیاری از COVID-19 نفر از آنها را اگر هر کدام و چگونه بسیاری از ساکنان دچار بیماری های تنفسی. آن دسته از ساکنان که نمایشگاه COVID-19 علائم بلافاصله ارائه شده تست, او گفت:. هدف این است که برای شناسایی موارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و مطمئن شوید که تایید بيماران جدا هستند.

Sunenshine گفت: در حالی که تست یونیورسال برای تمام دراز مدت مراقبت از ساکنان این شهرستان در دسترس نیست مسئولان شهرستان در بحث و گفتگو با همکاران در مورد این موضوع. اما در حال حاضر به اندازه کافی تست در دسترس است.

“اگر ما شروع به آزمایش افراد گسترده وهله اول ما به دنبال این است که در دراز مدت مراقبت از ساکنان” او گفت:.

Maricopa شهرستان بیش از 500 دراز مدت مراقبت از امکانات یک چتر مدت که شامل ماهر خانه های سالمندان زندگی کمک توانبخشی و خانقاه امکانات. به عنوان از آوریل 1, 112 از این امکانات گزارش حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19.

در حالی که در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله مهم ترین شیوع دولت و مقامات بهداشت حاضر به انتشار نام از امکانات و تعدادی از شیوع بیماری در هر مرکز با استناد به حریم خصوصی بیمار.

در عوض اطلاعات در مورد شیوع بیماری های پدید آمده از طریق گزارش های رسانه ها و یا زمانی که خانه به طور داوطلبانه تایید این موارد است.

بیشتر: جمهوری تجزیه و تحلیل نشان می دهد کد پستی با خانه سالمندان نشان می دهد سنبله در موارد

هفته گذشته سخنگوی پنینگتون باغ تسهیلات زندگی کمک در چندلر گفت: در مجموع 29 نفر تست مثبت برای این ویروس و 13 از آنها فوت کرده است.

پس از آن نامه به خانواده های ساکنان نشان می دهد که موارد مثبت رشد به 41 با سه مقیم مرگ و میر. شیوع یک بار محدود به کمک زندگی می کنند بخشی از این تسهیلات در حال حاضر به مراقبت از حافظه بخش است. یک سخنگوی گفت: آنها در ارتباطات روزانه با خانواده است اما اظهار نظر در مورد هر جزئیات.

روز جمعه کویر یارو پرستاری مرکز در چندلر تایید 53 ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و از آن چهار نفر کشته شده اند.

کویر یارو مدیر اجرایی تیم Bouseman گفت: در بیانیه ای که 40 ساکنان و 13, کارکنان آزمایش مثبت است. هفت ساکنان بستری هستند و بقیه جدا هستند و برای مراقبت توسط کارکنان.

بررسی: بیش از نیمی از خانه های پرستاری بودند ذکر شده برای عفونت-کنترل تخلفات

مرگ و میر نیز نوردی در شهرستان پیما

همانطور که در Maricopa شهرستان بیش از نیمی از کل COVID-19 مرگ و میر در Pima County شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات.

شهرستان گزارش شده 280 مورد از COVID-19 با 38 مرگ و میر به عنوان مارس 23 اخیر آمار و ارقام در دسترس است.

“همانطور که ما می ترسید آنها به ویژه آسیب پذیر جای,” دکتر گفت: باب انگلستان موقت مدیر Pima County Health Department.

شرایط بهداشتی مزمن نیاز به مقدار زیادی از مراقبت و تماس نزدیک با کارکنان: تغذیه, حمام کردن, تبدیل آنها بیش در بستر

“مردم در این تاسیسات کار واقعا سخت به تلاش برای گسترش نیست چیزهایی که در اطراف” او گفت:. “اما آن را صادقانه دشوار است تنظیم برای هر بیماری عفونی.”

بسیاری از امکانات کافی ندارید تجهیزات حفاظت شخصی و نیاز به کشش منابع خود را.

“آنها واقعا تلاش شده است,” او گفت:.

در آخرین تعداد 60 ساکنان یاقوت کبود خانه سالمندان و توانبخشی آلوده شده اند همراه با 30 اعضای هیات, به گفته یک سخنگوی. یکی از کارکنان گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که حداقل 20 ساکنان فوت در طول شیوع بسیاری یا همه با COVID-19 علائم.

سخت تر به شکایت خانه های پرستاری

خوب سامری فرمان اجرایی امضا شده در ماه آوریل توسط آریزونا دولتی mlb باعث می شود آن را سخت تر به شکایت تسهیلات مراقبت دراز مدت در طول COVID-19 شیوع.

وکلای و کارشناسان بهداشت که مورد بررسی قرار Ducey اجرایی منظور در درخواست از آریزونا جمهوری گفت: این مجموعه بالاتر نوار مدنی دعاوی مربوط به COVID-19 مراقبت از بالا بردن نوار از سهل انگاری را به “سهل انگاری فاحش و یا بی پروا و یا عمدی در آوریم.”

به عبارت دیگر خانواده هایی که شکایت را به اثبات پرستاری در خانه نیست صرفا عدم استفاده از مراقبت مناسب. آنها باید ثابت کند که مدیران یا کارکنان آگاهانه و داوطلبانه نادیده معقول استانداردهای مراقبت بودند و یا بی پروا و بی تفاوت نسبت به نتیجه و یا حقوق و امنیت دیگران.

Brian Lee, مدیر اجرایی, از خانواده ها برای مراقبت بهتر یک گروه غیر انتفاعی دفاع از ساکنان خانه سالمندان گفت: او را درک نگرانی های که در خانه های سالمندان هولناک خواهد شد با پرونده های حقوقی به عنوان تعداد زیادی از ساکنان جان خود را از COVID-19 عوارض. اما او گفت: “خانواده ها “را یک حق در قانون اساسی به دلیل روند.”

اما دیوید کوهن, ققنوس وکیل که دفاع از خانه های سالمندان در برابر دعاوی و خدمت به عنوان یک مشاور به آریزونا مراقبت های بهداشتی ارتباط در فرمان اجرایی گفت: در حالی که دعاوی بیهوده و بیمعنی خواهد شد یا نه واصل شود و یا اخراج خواهد شد توسط یک قاضی “پرونده های حقوقی با شایستگی و هنوز هم رو به جلو است.”

حتی قبل از Ducey اجرایی سفارش آریزونا خانواده ها در مواجهه با مانع هنگامی که در تلاش برای سو خانه های سالمندان.

چند سال پیش یک سری از شبه جرم ایجاد اصلاحات مطلوب تر محیط قانونی برای آریزونا خانه های سالمندان. اساسنامه محدودیت ها برای پر کردن پرونده های حقوقی کاهش داده شده است از هفت تا دو سال.

طرفداران اصلاحات استدلال با موفقیت به آریزونا قانونگذاران که بدون اصلاحات و خانه های پرستاری مواجه حقوقی و بحران مالی به دلیل بیش از حد دعوی احکام و شهرک. آنها پرداخت بالاتر حق بیمه به دفاع از دعاوی که کمتر پول آنها می تواند قرار داده و نسبت به مراقبت از بیمار است.

حقوقی و بهداشتی-مراقبت از کارشناسان می گویند پرونده های حقوقی علیه خانه های پرستاری مرتبط با COVID-19 اجتناب ناپذیر است زیرا تعداد زیادی از مرگ و میر. آسوشیتدپرس به تازگی گزارش شده به عنوان بسیاری از 11,000 مرگ و میر رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات در ایالات متحده پس از coronavirus شیوع آغاز شد.

یک زندگی از دست

برای بسیاری از خانواده هایی که عزیزان فوت کرده اند از COVID-19 آنها خیلی بیشتر از فقط یک عدد است.

علی مورس از دست پسر عموی او ویلیام فراز به COVID-19.

فراز زندگی برای 25 سال در رنگین کمان هکتار یک جامعه مسکونی برای افراد با معلولیت در اردوگاه ورد. او رونق وجود دارد, گرفتن درس هنر و نقاشی رنگ پر جنب و جوش تصاویر. زمانی که مادر او درگذشت در سال 1983 مورس او شد وکالتنامه پزشکی.

به عنوان فراز سالخورده و دیگر نمی تواند مراقبت از خود مورس نقل مکان کرد او را برای اولین بار به کمک زندگی می کنند و سپس به Handmaker خانه برای پیری در توسان که در آن او زندگی کرده بود برای دو سال گذشته است.

او آخرین بار دیدم پسر عموی او در مارس 11 قبل از خانه سالمندان مانند دیگران در سراسر کشور, ممنوع, نزدیک به تمام بازدید کنندگان برای حفاظت از ساکنان از ویروس.

مورس دریافت یک ایمیل در مارس 31 از Handmaker اطلاع رسانی خود را که ساکن خانه سالمندان به حال آزمایش مثبت برای ویروس. این مرکز اولین مورد گزارش شده از ایمیل گفت. تام Hines یک مدیر برای تسهیلات کاهش یافته و نظر به آریزونا جمهوری.

چندی پس از این ایمیل فراز بیمار شد با 102-درجه تب بالا و ضربان قلب مورس گفت. او آزمایش COVID-19 مارس در 4. اما قبل از اینکه نتایج آزمون برگشتم وضعیت خود رفت و سراشیبی. او 7 آوریل. یک روز بعد از آزمون برگشتم مثبت, او گفت:.

پسر عموی او بود خوشحال نوع روح خواهد شد که از سوی بسیاری او گفت:.

او را تبدیل 79 روز دوشنبه.

شما شنیده ام گزارش آریزونا خانه های سالمندان و یا کمک امکانات زندگی با موارد COVID-19? تماس خبرنگار آن Ryman با راهنمایی خود را در: [email protected] یا 602-444-8072. او در توییتر دنبال کنید @anneryman.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im