بیشتر در حومه شهر عبور مستاجر اقدامات حفاظتی اما طرفداران مسکن مخالف در اثر خود را

جدید امید تبدیل شده است و آخرین شهرستان در منطقه مترو به تصویب یک فرمان حفاظت از مستاجران کم درآمد اما برخی از طرفداران مسکن می گویند این احکام هستند Band-ایدز در بهترین و شهرستانها باید به جای تمرکز بر ساخت مسکن مقرون به صرفه تر.

احکام به طور کلی اطمینان حاصل شود که مستاجران دریافت اطلاع به موقع از مالکیت جدید اجاره را افزایش می دهد و این که آیا صاحبان جدید نیاز خواهد داشت rescreening از مستاجران. متوجه باید همچنین شامل اطلاعات در مورد مستاجر حفاظت از دوره (90 روز) جابجایی کمک و مجازات برای صاحبان نه در انطباق است.

اما این موجب نمی جلوگیری از مستاجران از آوارگان و یا محافظت از مسکن موجود است. و سیسیل Smith, رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی در ایالت مینه سوتا چند مسکن انجمن (MHA) گفت: آنها منحرف کردن اذهان از مسئله واقعی: کمبود مسکن مقرون به صرفه.

عبور از این احکام “احتمالا احساس خوبی به انجام, اما من مطمئن هستم که اگر وجود دارد هر گونه اطلاعات برای پشتیبانی از این که در واقع کار می کند,” او گفت:.

اسمیت افزود که اگر یکی از شهرستان عبور می کند اندازه گیری “پس از آن همه فقط دست خود را بالا می برد و می گوید:” ما احتمالا باید انجام دهید که بیش از حد.’ “

جدید امید فرمان مدل سازی پس از اقدامات تصویب در سنت لوئیس پارک و طلایی دره اعمال خواهد شد به چهار یا پنج مجتمع های آپارتمانی در شهر و توسعه و مدیر جف سارجنت گفت. چهارده ساختمان ارائه برخی از مسکن مقرون به صرفه اما مقامات شهرستان نیست باید یک ایده روشن از فقط چگونه بسیاری از خواص را متاثر از فرمان و یا چگونه بسیاری از مستاجران بهره مند خواهند شد. این امر به آپارتمان که در آن حداقل 20 درصد از واحدهای مجموعه اجاره مقرون به صرفه برای خانواده ها یا در زیر 60 درصد از منطقه ميانه درآمد.

سنت لوئیس پارک برای اولین بار به تصویب یک فرمان حفاظت از مقرون به صرفه مسکن مستاجران در سال 2018 است. آن گردد در پاسخ به “سرایدار پدیده” اسمیت گفت: با اشاره به نام یک آپارتمان مجلل پیچیده در ریچفیلد ایجاد شده قبلا به آپارتمان های مقرون به صرفه. طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2016 توسط آواره مستاجران منجر به یک رکورد $650,000 حل و فصل است.

پس سنت لوئیس پارک دره طلایی تصویب مشابه فرمان و ریچفیلد ، در سال گذشته Brooklyn Center, مینیاپولیس, بلومینگتون و هاپکینز تصویب مستاجر حفاظت احکام به عنوان. آنها پیوست و در این سال توسط بروکلین پارک و در حال حاضر جدید امید.

اما اسمیت گفت: کسانی که احکام نمی توانست مانع از آنچه اتفاق افتاده است با سرایدار مجتمع در ریچفیلد هر چند آنها ممکن است آهسته روند جابه جایی و پیشنهاد جابجایی پرداخت.

یک سنت لوئیس پارک سخنگو گفت: حداقل نیم دوجین خواص آسیب دیده اند و فرمان اما هیچ کدام باعث جابجایی مزایای.

سارجنت گفت: کلیساهای محلی می خواستم جدید امید به اتخاذ فرمان. او گفت: مسئولان شهرستان بوده است آگاهی از این موضوع به عنوان دور برگشت به عنوان 2017, وقتی که چند ساکنان گفت: آنها می ترسید که آواره.

“کمک کرد که ما درک می کنیم که بله, این یک موضوع است,” او گفت:. “ما می خواستیم به خارج جلوتر از آن را کمی. ما درک که در آن نقطه که چیزی باید انجام شود.”

برای ایجاد ثبات اجاره اسمیت گفت: تولید مسکن نیاز به سرعت بخشیدن به. اما مستاجر حفاظت احکام هیچ چیز برای تشویق مسکن تولید و یا کاهش هزینه. او گفت معمولی اجازه و فرآیندهای برنامه ریزی است که توسعه دهندگان باید به دنبال همچنین تمایل به مانع تولید و توسعه است.

نظر عمومی در طرح های مسکن نیز ایجاد headwinds, او گفت:. “مسکن مقرون به صرفه می آید به بحث و مردم افزایش یابد تا در مخالفت با [و] توسعه دهندگان متوجه ما خوش آمدید در این بازار است.”

اسمیت گفت: یکی از راه حل خواهد بود یک کارخانه محلی ایجاد واحدی مسکن مقرون به صرفه. پیش ساخته واحد آپارتمانی در کالیفرنیا و آیداهو در حال دور زدن معمولی سایت های ساخت و ساز به مقابله با مسکن مقرون به صرفه بحران, او گفت:.

“عبور فرمان خوب است, اما آن مردمی نیاز به مسکن و آنها نیاز به مسکن مقرون به صرفه برای مدت طولانی — و ما نیاز به ساخت آن را برای آنها را” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im