مطلب جدید کروناویروس موارد انتظار می رود در آریزونا. در اینجا چگونه است که می تواند بازی

در صورتی که جدید کروناویروس شروع به گسترش در سراسر آریزونا, شما ممکن است خواسته شود به کار از خانه و جلوگیری از بزرگ اجتماعات و دولت حتی می تواند نیروی خود را و شما عزیزان به قرنطینه.

هر چند خطر در اینجا کم باقی مانده است و تا کنون آریزونا تا به حال تنها یک تأييد جدید کروناویروس مورد مقامات بهداشتی دولت در حال آماده سازی برای بیشتر موارد.

هفته آینده آریزونا تنظیم شده است شروع به انجام خود را کروناویروس جدید تست — چیزی که قبلا فقط انجام شده در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا.

دولت آزمایشگاه باید قادر به گرفتن نتایج تست در یک روز هر چند CDC هنوز هم مسئول ساخت تشخیص نهایی تأیید.

وزارت بهداشت گفته است که آژانس دولتی که رهبران آنها باید آماده برای تغییر شیوه های کسب و کار در صورت نیاز به “حفظ عملیات بحرانی” و عبور قطار کارکنان خود را به انجام “وظایف ضروری” به طوری که محل قادر به کار گیرند حتی اگر کارکنان کلیدی وجود ندارد و به دلیل بیماری.

تایید یکشنبه جدید کروناویروس در کالیفرنیا در یک فرد بدون سابقه سفر به یک کشور آسیب دیده و شناخته شده در تماس با یک بازگشت مسافر بود لحظه ای سرنوشت ساز در بهداشت عمومی آمریکا پاسخ.

کالیفرنیا مورد می تواند باعث تغییر در آن مقامات بهداشت عمومی را بیشتر “اجتماعی فاصله” اقداماتی از قبیل لغو تجمع جرم دکتر کارا مسیح, وزارت بهداشت دولت مدیر نوشت: پنجشنبه در نامه ای به آژانس مدیران.

“خود را ارزیابی توابع ضروری و اعتماد است که دیگران و جامعه را در مورد خدمات و یا محصولات” مسیح نوشت. “کارفرمایان باید آگاه باشند که بیشتر کارکنان ممکن است نیاز به ماندن در خانه برای مراقبت از کودکان بیمار و یا دیگر بیمار و اعضای خانواده بیش از معمول است.”

اواخر جمعه, CDC, مقامات اعلام کرد چهار اضافی presumptive مثبت جدید کروناویروس موارد در بیماران با منابع ناشناخته از عفونت معنی جامعه گسترش مشکوک است.

روز شنبه, CDC, مقامات اعلام کرد اولین حکم اعدام یک بیمار فرض مثبت با کروناویروس در آمریکا واشنگتن در 50s.

در علاوه بر این به بیمار که فوت مقامات در واشنگتن گفت که آنها تا به حال دو فرض موارد مثبت در دراز مدت مراقبت از تاسیسات از جمله یکی در مراقبت از سلامت کارگر. واشنگتن مقامات دولتی نگران شیوع در آن مرکز.

مقامات تاکید بر مورد شمارش و اطلاعات در مورد آنها به طور مداوم در حال تحول و به طور کلی خطر ابتلا به آمریکا عانه کم است.

مسیح را نامه ای خطاب به عدم قطعیت در اطراف جدید کروناویروس.

“استراتژی ما ادامه خواهد داد به تکامل به عنوان وضعیت بیماری در جهان در ایالات متحده و آریزونا تکامل می یابد,” او نوشت.

در یک مثال دیگر از یک شیفت در پاسخ به این ویروس جمهوریخواه سنسور. مارتا McSally از آریزونا و John Cornyn و تد کروز از تگزاس هستند سوال آمادگی برای گسترش بیماری در آمریکا بنادر از ورود.

“به عنوان مرز جنوبی هستهای ما نگران ممکن است گسترش از coronavirus در سراسر مرزهای ما” McSally, Cornyn و کروز نوشت: در نامه ای به ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

“مرز کاستی توسط اتحادیه اروپا منجر به گسترش ویروس در سراسر تعدادی از سازمان ملل و ضروری است که ایالات متحده نه تکرار این اشتباهات” آنها نوشت. “ما نوشتن به درخواست سازمان خود را چگونه آماده شده است برای رسیدگی به این تهدید ارائه شده توسط کروناویروس در آمریکا مرزها. … ضروری است که ماموران فدرال آماده هستند و در ارتباط نزدیک با مقامات محلی در مرز متحده است.”

هنوز هم تنها یک مورد تا کنون در آریزونا

همانطور که از شنبه حداقل 63 موارد جدید کروناویروس شده بود تایید و یا فرض مثبت در آمریکا از جمله در ایالت آریزونا. آریزونا بیمار برای خروج از انزوا و دیگر هیچ شواهدی از ویروس Maricopa County وزارت بهداشت گفت.

اما موجود انتقال الگوهای نشان می دهد این ویروس گسترش می تواند به سرعت به همین دلیل است که مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور در حال آماده برای بیشتر بیماری است.

از جمعه, موارد گزارش شده بود در 58 کشور جهان است.

در مصاحبه با ققنوس ایستگاه رادیویی KTAR (92.3 FM) رژیم صهیونیستی است. mlb گفت: دولت آماده است برای هجوم جدید کروناویروس موارد هر چند او تاکید کرد خطر در اینجا باقی می ماند.

“ما بسیار زیاد مقامات اگر وجود دارد به بدترین سناریو مورد است که من فکر می کنم است که در آن بسیاری از مردمی در گزارش در حال حاضر شروع به پریدن کرد به,” او گفت:.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در Jan. 31 اعلام فدرال بهداشت عمومی اورژانس برای کمک به ملی جدید کروناویروس پاسخ. (این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19). که اضطراری اعلام اجازه می دهد تا آریزونا به چشم پوشیدن از دولت مجوز قوانین به گسترش تخت بیمارستان با ظرفیت. دولت 16,000 مجوز تخت بیمارستان اما waiving صدور مجوز می تواند اجازه استفاده از تخت اضافی در درمانگاه یا جراحی سرپایی مراکز در صورت نیاز.

دولت با قدرت به منظور جداسازی و قرنطینه بیماران حتی بدون اضطراری اعلام شده است. در حالی که اولویت این است که برای مردم به طور داوطلبانه به انزوا و یا قرنطینه وجود دارد یک روند قانونی در دولت قانون به زور آنها را با حکم دادگاه اگر آن را تعیین لازم برای بهداشت عمومی و ایمنی.

مقامات بهداشتی دولت می گویند انجام تست های محلی اجازه می دهد آنها را به سرعت تصمیم گیری در مورد پیشگیری و کنترل است.

این تست محلی است که کمتر در مورد دانستن اینکه آیا کسی که مثبت است یا منفی و بیشتر در مورد بدانند چگونه به بهترین پاسخ به وضعیت بهداشت و سلامت, مقامات گفت.

به عبارت دیگر, آن را قادر می سازد بهداشت عمومی به بهترین تصمیم ممکن است.

“این اجازه می دهد تا بهداشت عمومی به انجام اقدامات کنترل سرعت بیشتری گفت:” جسیکا Rigler دستیار مدیر برای بهداشت عمومی آمادگی در آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی. “آن را می دهد بهداشتی اطلاعات بیشتر به تصمیم گیری.”

وجود دارد شباهت به H1N1

Rigler کرده دولت در بخش بهداشت و درمان برای 11 سال و گفت: راه جدید کروناویروس است که اتفاق می افتد به برخی از شباهت به رمان 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر به طول انجامید که از مارس 2009 تا مارس 2010.

برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده رمان ویروس به سرعت گسترش در سراسر کشور و جهان است. ویروس موجود ترکیبی از ژن های آنفلوانزای نیست که قبلا شناسایی شده در حیوانات و یا مردم.

CDC تخمین زده می شود حداقل 151,700 مردم در سراسر جهان درگذشت از رمان ویروس H1N1 در سال اول است که در آن توزیع شده است. در سطح جهانی 80 درصد از ویروس H1N1 مربوط به مرگ و میر برآورد شد که رخ داده است در افراد جوانتر از 65 سال سن است که بسیار متفاوت از نمونه فصل آنفولانزا که 70 درصد به 90 درصد از مرگ و میر رخ می دهد در افراد 65 سال و بالاتر با توجه به بهداشت فدرال داده است.

“ما شاهد گسترش جهانی از موارد و وجود دارد مقدار زیادی از یادگیری در چه بیماری بود و چه اقدامات کنترل خواهد بود و چه بهترین بهداشت عمومی تصمیم گیری خواهد بود برای محافظت از مردم” Rigler گفت.

“من فکر می کنم ما خوش شانس هستید که بسیاری از افراد در رهبری تیم در اینجا در این بخش و همچنین در این شهرستان در بخش بهداشت و درمان شد و در اینجا در طول H1N1 تا به حال این توانایی را به منظور جلب در درس های آموخته شده از این وضعیت به آنها اعمال می شود به امروز است.”

یک تفاوت این است که یک واکسن H1N1. هیچ واکسن جدید کروناویروس و بدون اثبات شده برای درمان آن ،

هستند نرخ مرگ و میر بالاتر از واقعیت?

در اوایل جدید کروناویروس شیوع تمرکز بر روی افرادی که به شدت بیمار و بیشتر احتمال دارد به مرگ است.

به همین دلیل اولیه مرگ و میر برآورد ممکن است در نظر گرفته شود افرادی که آلوده بودند اما تا به حال چند یا بدون علائم است. برآوردهای اخیر قرار داده مرگ و میر جدید کروناویروس زیر 3% با اکثریت عفونت در افراد بین سنین 30 سال به بالا.

این ویروس در حال گسترش است به سرعت اما swift انتقال برابر نیست تا شدید بیماری, بهداشت عمومی, مقامات گفت.

“آنچه که ما در حال درک در حال حاضر این است که احتمالا وجود دارد یک به طور قابل توجهی بالاتر تعداد موارد بدون علامت و همچنین بیشتر خفیف علامتی موارد این بیماری از ما قبلا اعتقاد” Rigler گفت. “وجود بالقوه حملات به دست بالا گرفتن نرخ مرگ و میر به خصوص در اوایل ظهور بیماری های عفونی.”

SCOTTSDALE جراح: زن گیر در کشتی کروز آغاز می شود یکی دیگر از قرنطینه

در سال 2009 H1N1 همه گیر از مرگ و میر در اوایل اعتقاد بر این بود به 4 درصد. اما در پایان همه گیر آن 0.4% او گفت:.

“این نمونه ای که شما در حال شناسایی اولین ظهور بیماری های عفونی است که باعث شیوع. شما احتمالا خواهد شد با یک دست بالا گرفتن مورد مرگ و میر, نرخ, فقط به خاطر اینکه شما در حال رفتن به شروع به گرفتن خود را در اکثر موارد شدید” او گفت:.

بر اساس مطالعات که چینی بهداشتی مقامات منتشر شده جدید کروناویروس است و بیشتر شدید در افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن — همان است که آن را برای آنفلوانزا Rigler گفت.

گزارش از پزشکان جوان در حال مرگ در چین هستند نه هنجار کارشناسان بهداشت می گویند.

“گاهی اوقات که قبلا افراد سالم نیز مرگ از آنفولانزا” Rigler گفت. “در شرایط خاص این بیماری می تواند شدید تر به مردم است.”

دستکش, عینک و ماسک

برای عموم مردم اقدامات احتیاطی در برابر کروناویروس جدید همان است که آنها برای آنفلوانزا — دریافت واکسن آنفولانزا دور ماندن از افرادی که بیمار هستند دستهای خود را با آب و صابون و اگر آب و صابون در دسترس نیست استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل.

سلامت کارگران که در اطراف هر کسی که ممکن است شما با جدید کروناویروس در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی که مورد نیاز نیست زمانی که آنها در درمان بیماران مبتلا به آنفلوآنزا. CDC راهنما برای کارکنان مراقبت های بهداشتی برای فصل کامل “تجهیزات حفاظت فردی” که شامل عینک نصب N95 ماسک و دستکش و یک دست کت و شلوار محافظ.

“ما ممکن است ببینید که در حال تغییر به عنوان ما درک می کنیم که انتقال یک کمی بهتر شده است اما این زمان توصیه” Rigler گفت. “ما اصلا توصیه هایی برای N95 ماسک و یا برخی از کسانی که در سطح بالاتری تجهیزات حفاظت شخصی برای آنفلوانزا است.”

به دلیل جدید کروناویروس یک بیماری جدید وجود دارد بیشتر به یادگیری در مورد چگونه آن را به شدت بیماری آن علل و تا چه حد آن ممکن است گسترش در آمریکا CDC مقامات می گویند. ویروس اعتقاد بر این است در درجه اول گسترش در بین افرادی که در تماس نزدیک با یک دیگر — در حدود شش پا — از طریق قطرات تنفسی است که تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی مشغول به کار شده است برای دریافت پیام به اورژانس ارائه کنندگان خدمات پزشکی و مراقبت های بهداشتی دیگر همکاران در مورد چگونگی بهینه سازی استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی است که آنها را از جمله نگه داشتن تجهیزات و حتی اگر آن را در حال حاضر منقضی شده Rigler گفت.

“گاهی اوقات در فدرال موقعیت های اضطراری شما ببینید دولت فدرال گسترش تاریخ انقضا بر روی لوازم,” او گفت:.

فقدان اطلاعات سوخت ترس

عکس از مراقبت های بهداشتی کارگران و اپیدیولوژی “مناسب” می سوخت موجود نگرانی در مورد یک بیماری است که تیتر اخبار در سراسر جهان در حال حاضر.

Rigler گفت: او را درک ترس است.

“هنگامی که وجود دارد عدم وجود اطلاعات است که می تواند باعث شود مردم برای پر کردن در جاهای خالی خود را,” او گفت:. “در این زمان ما انتظار داریم که ممکن است گسترش در جامعه در آریزونا. اما بهداشت عمومی است که نظارت بر وضعیت و ما باید برنامه های در محل برای این کار است.”

اگر مردم می خواهند به فکر می کنم در مورد آنچه که می توانید انجام دهید تا آماده شود و یا برای محافظت از خود, اولین چیز این است که مطمئن شوید که آنها در حال تمرین استاندارد اقدامات پیشگیرانه است که به معنی گرفتن در هیئت مدیره با شستن دست ها, Rigler گفت: به دلیل آن را واقعا مهم برای توقف گسترش بسیاری از بیماری های عفونی.

“در عادت نیست که یک شهید در محل کار. اگر شما احساس خوبی در کار رفتن نمی,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن به کسب و کار بیش از حد در مورد تفکر در صورتی که telework سیاست و یا اگر آنها می تواند اجازه می دهد افراد برای کار از خانه اگر است که لازم است.”

اگر جامعه گسترش در آریزونا Rigler گفت: مردم نیاز به فکر کردن در مورد محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به گروه زیادی از مردم و در نظر گرفتن حضور هر تالار اجتماعات. تعطیلی مدارس می تواند ارزیابی شهرستان توسط ادارات بهداشت ،

روز جمعه Maricopa County وزارت بهداشت ارسال اخطار به پدر و مادر و سرپرستان از دانش آموزان محلی گفت که چون اکثر مردم با کروناویروس جدید دارای بیماری خفیف احتمال بسته شدن مدارس است “بسیار کم است اما صفر نیست.”

در این نامه توصیه می کند والدین و سرپرستان توسعه یک کودک-طرح مراقبت در مورد تعطیلی مدارس اتفاق می افتد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>