پول بیشتر تست های بیشتر برای coronavirus در مینه سوتا

بررسی مینه سوتا دوم COVID-19 مورد یافت که آلوده کارور شهرستان ساکن شده بود در تماس با به عنوان بسیاری از 20 نفر که در حال حاضر در خطر ابتلا به عفونت با رمان coronavirus.

سطح تماس متنوع به این معنی که برخی از مردم خواهد شد در حال حاضر در قرنطینه می شود و در صفحه اصلی برای دیدن اگر آنها بیش از حد نشانه توسعه, در حالی که دیگران هیچ محدودیت اما مورد نیاز خواهد بود را به اطلاع مقامات بهداشتی اگر آنها مریض است.

“این بستگی به سطح خطر از مخاطبین که به انجام چه مدت و چگونه نزدیک” آنها به آلوده بیمار گفت: کتی Como-kyle mccarthy, یک اپیدمیولوژی سرپرست برای وزارت مینه سوتا سلامت

اخبار که تماس با تحقیقات آمد دوشنبه به عنوان مینه سوتا در مجلس مشغول به کار بودند در $25 میلیون بهداشتی طرح پاسخ و یک دوقلو شهرستانها کلینیک ارائه دهنده اعلام درایو-از طریق swabbing به جمع آوری نمونه برای آزمایش از بیمار بیماران که ممکن است با آلوده coronavirus.

M بهداشت فرویو می خواهد بيماران به جلو تماس بگیرید و نمایش از طریق تلفن برای COVID-19 تست و سپس درایو زمانی که ممکن است به یکی از چهار درمانگاه. نقاب مراقبت های بهداشتی کارگران را ملاقات آنها در خارج از جمع آوری بینی یا گلو سواب از آنها در حالی که آنها در اتومبیل های خود را و ارسال آنها را به خانه به باقی می ماند در انزوا و در انتظار نتایج. کسانی که نمونه خواهد شد و سپس به دولت ارسال شد بهداشت عمومی آزمایشگاه برای آزمایش با نتایج اغلب آمدن در عرض یک روز.

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه درایو دریافت swabbed و رانندگی سمت راست صفحه اصلی” گفت: Laura نی فرویو را افسر ارشد عامل.

رویکرد محدودیت تماس بین به طور بالقوه آلوده بیماران و کلینیک کارگران و دیگر بیماران و یک مثال اجتماعی فاصله اقدامات است که مقامات بهداشت گفت: در حال مورد نیاز در مینه سوتا در این مرحله از COVID-19 شیوع.

همه مردم باید در خانه بمانند هنگامی که مبتلا به تب و یا علائم تنفسی صرف نظر از اینکه خود بیماری های مرتبط به coronavirus پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر گذشته و در سراسر جهان گسترش این زمستان گفت: Como-kyle mccarthy که او را بد ساخته شوهر در خانه بمانند و از کار خود را به عنوان یک معلم در روز دوشنبه.

“ما قطعا باید یک فرهنگ که در آن مردم سعی می کنید به سختی آن را از طریق روز,” او گفت:. “در حال حاضر زمان برای انجام آن است.”

مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها هنوز هم امید برای مهار یا کاهش معرفی COVID-19 در مینه سوتا حتی اگر دو نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای coronavirus. هر دو در حال نقاهت و در خانه هستند در انزوا تا زمانی که آنها دیگر عفونت خطرات.

مورد اول درگیر یک فرد 65 ساله یا مسن تر از شهرستان رمزی بود که به احتمال زیاد آلوده در ماه گذشته طی یک سفر دریایی در بزرگ شاهزاده خانم. مقامات بهداشتی دولت بر داشت بیمار بود بدون تماس نزدیک با دیگران که در حال حاضر می تواند در معرض خطر ،

مورد دوم درگیر یک فرد حدود 50 سال سن بود که به احتمال زیاد آلوده در طول سفر به اروپا است. فرد برای اولین بار متوجه علائم 2 مارس و به دنبال مراقبت های بهداشتی مارس 7. مصاحبه توسط دولت اپیدیولوژی تعیین بیمار شده بود در تماس با به عنوان بسیاری از 20 نفر دیگر در این پنجره بین علامت شروع و به دنبال مراقبت.

مقامات بهداشتی به طور کلی نگران اگر مردم شده بود در عرض 6 پا در بيماران آلوده به مدت حداقل 10 دقیقه به دلیل بیماران می تواند گسترش عفونت توسط سرفه یا عطسه قطرات بر دیگران که در این نزدیکی هست.

مشخصات فنی هر دو مورد presumptive تا مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از تایید دولت, نتایج آزمون اما مقامات بهداشت گفت: آنها در حال اقدام برای محافظت از دیگران جلوتر از آن نتایج نهایی.

مطالعات اولیه COVID-19 نفر در چین نشان می دهد که 80 درصد از مردم تجربه علائم خفیف اما افرادی که مسن تر هستند و یا دیگر مشکلات سلامتی هستند در معرض خطر بیشتری از عوارض یا مرگ ناشی از عفونت.

مینه سوتا آماده سازی برای COVID-19 دریافت افزایش دوشنبه با دولت سنا عبور از 21 میلیون دلار بودجه لایحه ای است که به حمایت از بخش بهداشت و درمان را ادامه داده و تست موارد مشکوک و تماس با تحقیقات پلیس برای جلوگیری از افراد حامل ویروس از آلوده کردن دیگران است. یکی دیگر از 4 میلیون دلار در موجود بودجه دولت پشتیبانی خواهد کرد که کار به عنوان به خوبی.

“مقامات بهداشت عمومی هشدار این است که در آستانه در سراسر جهان همه گیر. با تایید موارد در حال حاضر در مینه سوتا, این مهم است برای دریافت این انجام می شود” گفت: دولت بهداشت ، جری Relph, R-خیابان که منجر نویسنده این لایحه.

هزینه های اندازه گیری در حال حاضر حرکت می کند به خانه و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت که او آماده است تا بلافاصله آن را امضا کنید.

Walz روز دوشنبه گفت که وجود دارد می تواند هزینه های اضافی درخواست از جمله برای حمایت از بیمارستان ها و تسهیلات مراقبت دراز مدت در مدیریت خود را از بیماران آلوده.

“ما در حال دیدن این در کشورهای دیگر ما شاهد این هستیم که [مالی] می تواند بسیار به سرعت در حال تشدید می شود به خصوص در بیمارستان نیاز دارد” Walz گفت.

مقامات بهداشت خواسته اند افراد برای جلوگیری از گسترش میکروب ها توسط پوشش سرفه شستن دست و لمس کردن چهره خود و ماندن در خانه از مدرسه یا محل کار هنگامی که بیمار است. آنها همچنین خواسته افراد را به آماده شدن برای ممکن است داوطلبانه قرنطينه توسط جوراب زنانه ساقه بلند به اندازه کافی غذا و دارو و مقررات اساسی باقی می ماند در خانه برای 14 روز — مقدار زمان است که در آن علائم را نشان می دهد تا پس از عفونت است. که منجر به برخی از احتکار توسط خریداران و کمبود در فروشگاه.

یک CDC رهبر روز دوشنبه گفت که مردم نیاز به سهام تا, اما به داشته باشیم که افرادی که مسن تر هستند و یا دارای مشکلات بهداشتی هستند بیشتر در معرض خطر و مطمئن شوید که آنها دسترسی به آنچه آنها نیاز دارند به عنوان به خوبی.

“این یک زمان برای مردم را به آماده شدن برای آنچه که آنها ممکن است نیاز به انجام,” گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی “اما نه برای مردم برای روشن کردن قفسه.”

همانطور که از صبح روز دوشنبه, مینه سوتا, سلامت عمومی آزمایشگاه تا به حال انجام شده 82 آزمایش نمونه از بیماران در خطر ابتلا به کروناویروس عفونت بر اساس علائم و تاریخ سفر. دولت در حال گسترش ظرفیت و انتظار خصوصی labs به زودی قادر خواهد بود برای انجام آزمایشات به عنوان به خوبی.

فرویو خواهد شد انجام درایو-از طریق سواب برای جمع آوری نمونه برای آزمایش از بیماران که پیش از آن در بلومینگتون Oxboro بروکلین پارک Woodwinds و مپلوود درمانگاه های مراقبت های فوری. مجموعه نمونه اتفاق خواهد افتاد در درمانگاهها اگر بیماران نشان می دهد ،

نویسنده کارکنان Torey ون Oot کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر