مینه سوتا بیمه سلامت در حال ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه آنها رسیدگی خواهد شد پوشش مربوط به کروناویروس آزمایش و درمان از جمله بیشتر وعده های که خارج از جیب هزینه خواهد شد چشم پوشی برای تست های تشخیصی.

اطمینان به این معنی است که مردم در برخی از کارفرما طرح را پوشش برای تست که مانند آنچه وعده داده شده توسط دولت فدرال در مدیکر و مدیکید برنامه های بیمه درمانی.

حتی با اطمینان هزینه سوال باقی می ماند برای کسانی که فاقد بیمه درمانی در دسترس نباشد و همچنین برای افراد مبتلا به بالا معافیت از طرح های بهداشتی که ممکن است به دست آوردن مراقبت های بهداشتی و خدمات فراتر از فقط تست.

“وقوع است قطعا در معرض شکاف در هر دو نوع پوشش مردم را به عنوان به خوبی به عنوان کفایت از پوشش است که آنها” گفت: سابرینا Corlette یک استاد پژوهش در دانشگاه جورج تاون. “بدیهی است که یک مسئله بزرگ است این واقعیت است که ما نزدیک به 30 میلیون نفر از مردم که لازم نیست که هر گونه پوشش بیمه در همه و به همین دلیل ممکن است با تاخیر و یا خودداری کردن از مراقبت.”

در میان کسانی که با خصوصی تحت پوشش بیمه افزایش سلامت طرح deductibles در سال های اخیر به این معنی است که بیماران “می تواند به صورت بسیار بالا هزینه های زمانی که آنها به دنبال مراقبت” Corlette اضافه شده است.

مقامات بهداشت عمومی در حال نظارت بر رشد شیوع جهانی یک بیماری تنفسی به نام coronavirus بیماری 2019 (COVID-19) که ناشی از کروناویروس جدید که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین. مینه سوتا وزارت بهداشت در روز یکشنبه گزارش مورد دوم در مینه سوتا است.

بهداشت عمومی آزمایشگاه شده اند تنها امکانات مجهز برای تست COVID-19 و دولت شده است waiving هیچ هزینه. وجود دارد هیچ درمان خاصی برای کوروناویروس.

میننتنکا مبتنی بر UnitedHealth Group گفت: افرادی که احساس می کنند ممکن است در معرض COVID-19 باید بلافاصله پس از تماس با ارائه دهنده مراقبت های اولیه — و باید سعی کنید تماس در پیش رو “برای اطمینان از امن و مناسب بیمار دست زدن به” شرکت در بیانیه ای گفت.

امریکا برنامه های بیمه درمانی گروه تجارت برای حامل در بیانیه ای گفت: “بهداشت و درمان ارائه دهندگان خدمات بیمه پوشش مناسب هر پزشکی لازم هزینه های مراقبت های بهداشتی مربوط به بیماری های عفونی و پزشکی از جمله COVID 19. … لطفا بررسی شرایط و ضوابط خاص خود را برنامه ریزی برای پوشش جزئیات است.”

آن را در آن جزئیات پوشش که از جیب هزینه می تواند رخ دهد به عنوان آنها را با درمان برای بیماری های دیگر است.

بر اساس Eagan-Blue Cross and Blue Shield of Minnesota روز دوشنبه گفت که برای کسانی که مبتلا به COVID-19 بیمه گر خواهد چشم پوشیدن از همه قبل مجوز برای تست های تشخیصی و خدمات تحت پوشش که از نظر پزشکی لازم و سازگار با فدرال راهنمایی.

میننتنکا مبتنی بر UnitedHealth Group, شرکت مادر بیمه گر UnitedHealthcare گفت: افرادی که احساس می کنند ممکن است در معرض COVID-19 باید بلافاصله پس از تماس با ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای راهنمایی.

صلیب آبی که بزرگترین طرح بهداشتی برای Minnesotans و UnitedHealthcare است که ملت بزرگترین شرکت بیمه گفت: آنها خود را صرف هزینه های پزشکی لازم برای تست های تشخیصی است که سازگار با CDC راهنمایی مربوط به COVID-19. تصمیم گیری اعمال می شود به “به طور کامل-بیمه” برنامه های درمانی که به طور معمول ارائه شده توسط و کارهای کوچک و کارفرمایان و همچنین به عنوان برنامه های بهداشتی است که شرکت های بیمه عمل در رابطه با مدیکر و مدیکید برنامه های دولت است.

این اظهارات از حامل را به طور کامل نمی آدرس چه اتفاقی خواهد افتاد با تست پوشش “بیمه خود” برنامه های درمانی که به طور معمول ارائه شده توسط کارفرمایان بزرگ است که کار در کشورهای مختلف. در سال 2017 حدود 38 درصد از ساکنان دولت در مینه سوتا بودند تحت پوشش بیمه خود برنامه های بهداشتی با توجه به دولت داده است.

صلیب آبی گفت: self-بیمه کارفرمایان “باید انعطاف پذیری لازم برای اعمال همان بدون ساختار هزینه.” UnitedHealthcare گفت که “حمایت از بیمه خود مشتریان انتخاب برای پیاده سازی اقدامات مشابه.”

بیمه حمل و تصمیم گیری در منافع به طور کامل-بیمه قصد دارد زیرا کسانی که کارفرمایان استخدام شرکت بیمه را به خطر مالی برای هزینه کارکنان پزشکی ادعا می کند. که در تضاد با بیمه خود قصد دارد که در آن کارفرمایان در خطر ادعا می کند هزینه های به حامل را ندارد و تصمیم گیری در خدمات تحت پوشش.

Corlette جورج تاون گفت که او انتظار می رود اکثر کارفرمایان را پوشش آزمون و همچنین بسیاری از خدمات مرتبط. اما بسته به کارفرما طرح اطمینان از پوشش آمده می تواند معنی دار ستاره دار در فرم از خارج از جیب هزینه.

“ما دیده ایم deductibles دو در کارفرما بر اساس پوشش” Corlette گفت. “متوسط معافیت در حال حاضر نیز در شمال $1,000. … بسیاری از خانواده ها فقط نمی توانیم به پوسته که بسیار.”

مینیاپولیس-بر اساس UCare کار نمی کند به عنوان یک مدیر برای خود بیمه کارفرمایان بنابراین بیمه بهداشت و درمان است ساده تر پیام برای ارسال مورد COVID-19 پوشش. در بیانیه ای به استار تریبیون UCare گفت: “ما چشم پوشیدن از همه copays بیمه اتکایی یا deductibles برای دکتر دستور COVID-19 جلسه آزمون CDC دستورالعمل برای اعضا در همه برنامه های ما برای آینده است.”

صلیب آبی گفت: این کمک خواهد کرد با “دسترسی به داروهای تجویزی توسط waiving اولیه دارو دوباره پر کردن محدودیت 30 روزه نسخه تعمیر و نگهداری داروها (سازگار با عضو طرح سود) و/یا تشویق کاربران به استفاده از 90 روز سفارش پستی بهره مند شوند.” به عنوان بخشی از تعهد در قبل از مجوز صلیب آبی گفت: آن را اختصاصی کارکنان بالینی در دسترس به سرعت پاسخ به سوالات.

UnitedHealth Group گفت: عاطفی-پشتیبانی و کمک به خط توسط آن Optum بخش در دسترس است برای هر کسی که دچار اضطراب یا استرس پس از COVID-19 تحولات است. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در Optum رشد بخش با کلینیک مراقبت های فوری و مراکز جراحی و امکانات آماده برای کمک به COVID-19 بیماران و همچنین این شرکت اعلام کرد.

“اولویت ما این است که سلامت و رفاه ما اعضا و بیماران و ایمنی از کسانی که ارائه مراقبت گفت:” دکتر ریچارد Migliori این افسر ارشد پزشکی از UnitedHealth Group, در بیانیه ای. “در حالی که وضعیت پویا است ما متعهد به تطبیق و حمایت از کسانی که به ما خدمت می کنند.”

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de