وجود دارد بیش از 7400 واحد مردم دچار بی خانمانی در Maricopa شهرستان — تعداد که رشد نمایی بیش از چند سال گذشته.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور و در شهرستان نیازهای جمعیت بی خانمان در حال افزایش است — در حالی که این خدمات در حال تبدیل شدن سخت تر به ارائه.

COVID-19 ناگهان و به طور قابل توجهی متزلزل آریزونا اقتصاد و در نتیجه رکورد زیان کار و افزایش در تعداد زیادی از مردم برای استفاده از مزایای بیکاری.

در حالی که همه COVID-19 ساخته شده است آن را گران تر برای ارائه دهندگان خدمات برای مراقبت از افراد دچار بی خانمانی آنها به عنوان اضافه کردن پروتکل های ایمنی و رقابت با بقیه جامعه برای محصولات اساسی مانند تمیز کردن لوازم شخصی تجهیزات حفاظتی و nonperishable مواد غذایی.

در UMOM بزرگترین ارائه دهنده خانواده سرپناه اضطراری در آریزونا کارکنان در حال تبدیل فضای اداری به پناهگاه فضا به خانه 25 اضافی خانواده.

UMOM دیده می شود 30 درصد افزایش در خانواده ها درخواست سرپناه اضطراری در دو هفته گذشته.

در انسان, خدمات, دانشگاه, دولت, بزرگترین پناهگاه اضطراری برای بزرگسالان تنها غول سفید چادر ظهور کرده اند تا در پارکینگ, آماده به خانه تا 48 مردم دچار بی خانمانی که علائم کروناویروس و در انتظار نتایج آزمون.

همانطور که از سهشنبه فقط سه نفر بودند با استفاده از انزوا چادر و هر سه نفر از آنها مرخص شده و پس از COVID-19 آزمون برگشتم منفی است.

وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در خدمات انسانی دانشگاه یا UMOM دانشگاه.

که انتظار می رود به تغییر به عنوان ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر آریزونا.

تا آن زمان ارائه دهندگان خدمات در حال آماده سازی خود برای محافظت از مردم به آنها خدمت می کنند — در حالی که آماده به خدمت و حتی بیشتر.

اضافه کردن مسکن خانواده

Yahnae فرگوسن, 23 آمد به UMOM حدود دو ماه پیش با سه فرزند در سنین 7 ، 6 و 4.

او تجربه شده است بی خانمانی حدود سه سال تندرست بین اعضای خانواده و دوستان’ نیمکتها.

او رفت و از طریق UMOM آشپزی آموزش برنامه و فرود یک کار به عنوان یک سرور در آبجو سرد و چیز برگر.

پس از یک ماه و یا پس از او تا به حال به اندازه کافی ذخیره شده تا به واجد شرایط برای یک آپارتمان.

سپس COVID-19 همه گیر ضربه آریزونا — ارسال مواد غذایی صنعت خدمات وضعیتی وخیم. فرگوسن گذاشته شد ،

“من در ساخت پول بزرگ و صرفه جویی تا به آپارتمان من. در حال حاضر من نیاز به این پول فقط قادر به زندگی می کنند,” او گفت:.

UMOM مدیر عامل Darlene Newsom گفت: بسیاری از خانواده ها خود سازمان در خدمت مشابه مواجه شده اند موانع.

UMOM در حال آماده سازی برای خانواده خود را به نیاز به اقامت طولانی تر در پناهگاه از میانگین 85 روز پس از فرصت های شغلی محدود هستند در حال حاضر.

در همان زمان Newsom گفت UMOM شاهد تعداد فزاینده ای از خانواده به پیوستن به این سازمان را در لیست انتظار برای پناهگاه. لیست انتظار است تا 30 درصد به 170 خانواده — که حدود 12 هفته صبر کنید, او گفت:.

UMOM تبدیل برخی از آن ساختمان های اداری به پناهگاه واحد که اجازه خواهد داد که این سازمان به خانه 25 اضافی خانواده.

“این یک تصمیم ما ساخته شده نه با هر دلار به آن را انجام دهد. ما تصمیم گرفتیم آن را شکل و بعد از انجام کار درست” در حال حاضر Newsom گفت.

علاوه بر این UMOM اقتباس بسیاری از برنامه های خود را در سه هفته گذشته به طوری که آنها امن تر برای هر دو کارکنان خود و مردم به آنها خدمت می کنند.

Newsom گفت: بسیاری از caseworkers آغاز شده متناظر با مشتریان از راه دور برای به حداقل رساندن چهره به چهره مخاطب و ترویج اجتماعی فاصله. وعده های غذایی در حال حاضر ارائه شده-سبک را به جای سنتی اتاق ناهار خوری تنظیم.

محدود UMOM کارکنان هنوز کار در پردیس آموزش ساکنان در مورد اجتماعی فاصله و بهداشت برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Newsom گفت: آنها همچنین درخواست برای کمک های مالی جامعه به طوری که آنها می توانید ساز و برگ تمام از ساکنان خود را با ماسک.

UMOM را پناهگاه خانه 160 خانواده (از جمله 25 واحد جدید), 130 زنان مجرد و 60 جوانان است.

“خانواده ما 900 است. که در آن برخی از مردم باید چهار یا پنج ما 900 به مراقبت از” او گفت:.

فرگوسن ادامه دارد به دنبال اشتغال اما گفت: او خدا را شکر به یک محل برای اقامت به صبر از همه گیر با کودکان خود.

“بودن در اینجا به شما می دهد این فرصت را به خودتان راه اندازی برای آینده” او گفت:.

جداسازی چادر در پارکینگ

در انسان, خدمات, پردیس, همه چیز تغییر روزانه.

از آنجا که اولین شواهد از جامعه گسترش COVID-19 در اوایل ماه مارس این سازمان های غیر انتفاعی است که دانشگاه خانه شده اند به طور مداوم در حال تغییر و پروتکل های جدید اتخاذ اقدامات احتیاطی به امید نگه داشتن این ویروس در خلیج.

پردیس بزرگترین جماعت از مردم تجربه بی خانمانی در دولت است. حدود 500 خواب در پناهگاه در پردیس هر شب و اضافی 300-400 خواب در پیاده رو خارج از پناهگاه.

بسیاری از سالمندان هستند و بسیاری از باید شرایط بهداشتی مزمن آنها را در معرض خطر برای COVID-19. تعداد مطلق از مردم که برای دریافت خدمات در دانشگاه باعث می شود اجتماعی فاصله دشوار است.

قبل از همه گیر تا 100 نفر خواب در یک اتاق در داخل مرکزی آریزونا پناهگاه خدمات پناهگاه بخشی از محوطه دانشگاه. زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به معرفی در برابر اجتماعات بزرگ, CASS, شروع به گسترش مشتریان به ساختمان های دیگر و خارج از محوطه دانشگاه.

خدمات انسانی, مدیر اجرایی, امی Schwabenlender گفت: کارکنان و سایر سازمان های همکار پردیس در حال بررسی منابع و روش روزانه به مطمئن شوید که آنها می توانند همچنان به خدمت به مردم دچار بی خانمانی در راه است که قرار نیست افراد در خطر ابتلا به کوروناویروس.

قابل توجه ترین در علاوه بر این به پردیس است که تا کنون یک سری از غول سفید چادر در پارکینگ که در آن مردم می توانند جدا اگر آنها توسعه COVID-19 علائم و انتظار نتایج آزمون Schwabenlender گفت.

او گفت: دایره شهرستان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان ها نیز در حال آماده شدن تخت در آن مهلت مرکز در خدمات انسانی دانشگاه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای افرادی که دچار بی خانمانی که تست مثبت است.

وجود دارد آنها را به دریافت درمان و قادر به منزوی و دور از سایر افراد است.

رژیم صهیونیستی. mlb هفته گذشته اعلام کرد او اختصاص 5 میلیون دلار برای ایالت آریزونا پناهگاه بی خانمان برای COVID-19 منابع است.

Schwabenlender گفت: سازمان هنوز برای دریافت اطلاعات در مورد چه مقدار از آن را دریافت خواهد کرد و آنچه در آن استفاده می شود.

این نیاز تنها افزایش خواهد یافت

ارائه دهندگان خدمات در مترو ققنوس پیش بینی است که تعداد افرادی که با تکیه بر بی خانمانی خدمات رشد خواهد کرد به عنوان COVID-19 طول می کشد خشن تلفات در اقتصاد است.

“من طرح این است که (اورژانس خانواده پناهگاه صبر کنید لیست در حال رفتن به در رفتن نگه دارید تا در هر هفته. من فکر می کنم ما باید بیش از 200 خانواده (در لیست) قبل از این است که همه گفته و انجام داده,” Newsom گفت.

Schwabenlender گفت: او در رابطه با ضبط تعداد زیادی از مردم برای پر کردن بیکاری و هزاران نفر از Arizonans به دنبال اجاره کمک و اخراج حفاظت.

این شاخص می تواند ترجمه به یک چشم انداز مثبت در افراد دچار بی خانمانی بعد از این سال هنگامی که برخی از موقت شبکه های ایمنی و اقتصادی حمایت شوند, او گفت:.

“هنگامی که مردم باید برای پرداخت اجاره آنها مدیون چه اتفاقي مي افتد ؟ چه می گذرد به تعداد افرادی که بیرون کردند؟” Schwabenlender گفت.

او پیش بینی کرد که زمانی که COVID-19 است که در نهایت موجود وجود خواهد داشت “پس لرزه” جرایم اقتصادی و عواقب ناشی از ویروس است.

“این تقریبا یک جمعیت آسیب پذیر” Schwabenlender گفت.

چگونه برای کمک به

UMOM پذیرش پولی, کمک های مالی و کمک های مالی از طریق آمازون لیست آرزو.

انسان, خدمات, پردیس, پذیرش کمک های پولی و افت اهدای درایو ها در هفته های آینده.

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im