هیولا کمک عمل می شود: دو هفته پس از راه اندازی بیش از نیم میلیون ماسک فروخته

سن دیگو, مه 1 سال 2020 /PRNewswire/ — در مارس 17, 2020, هیولا, کمک های اولیه راه اندازی تلاش خود را برای ارائه با کیفیت بالا و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به افراد و سازمانها و کسب و کار نیاز دارند. از آنجا که باز کردن درهای خود را بیش از 600,000 ماسک تحویل داده شده اند و اعداد رشد روز به روز.


ادامه مطلب

بنیانگذاران مایکل Maddux و ناتانیل هارتمن دیدم نیاز به یک منبع قابل اعتماد از PPE زمانی که پناهگاه در محل سفارشات آغاز شده بود صادر شده در سراسر کشور. ماموریت خود را به ارائه حفاظت موثر در حالی که جدا از های اخیر قیمت سنگ آهن در بازار و عدم در دسترس بودن در این صنعت است.

“هیولا کمک متولد شد به عنوان یک پاسخ به ترس که COVID-19 بدستآمده گفت:” هارتمن. “ما می خواستیم به چیزی که قدرتمند تر از ترس است. برای ما عمل چالش های ترس است.”

هارتمن و Maddux نیز همکاری بنیانگذاران Flooret یک شرکت کفپوش مبتنی بر محلی در سان Diego, CA و Lacey, WA. با توجه به موفقیت آن در صنعت به عنوان یک مستقیم به مصرف کننده شرکت Flooret قادر به اهرم خود را قوی اتصالات جهانی برای راه اندازی هیولا کمک.

“ما نیروی محرکه است که تنها به اتهام اندازه کافی برای نگه داشتن مرتب سازی مجدد منابع و آنها را به افرادی که به آنها نیاز” هارتمن گفت. برای پایین نگه داشتن هزینه های که ممکن است هارتمن می گوید این شرکت شده است صرف نظر کردن از admin حقوق, تراش, سکه از هزینه های حمل و نقل و نگه داشتن یک شرکت چشم در بازار نوسان است. “موفقیت ما خواهد بود دیدن تجهیزات ایمنی قیمت به جایی که آنها قبل از COVID-19 و به طور گسترده ای در دسترس به هر کسی که به آنها نیاز دارد را” هارتمن گفت.

در حال حاضر هیولا کمک فراهم می کند 3-طبقه تک-استفاده از ماسک صورت در وب سایت خود را در مقادیر 10 یا 50 در جعبه و در موارد 2000.

این تیم در پشت هیولا کمک هیجان زده برای دیدن جوامع خود را تقویت عمل و شفقت است. هیولا کمک خواهد همچنان در دسترس و شفاف منابع به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز است.

هیولا کمک آماده است برای کمک به هر آنچه که مورد نیاز است برای نگه داشتن افراد و کسب و کار و سازمان های قوی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. با پشتیبانی مداوم یک تیم سختکوش و اعتقاد قوی در ارزش های ما هیولا کمک ماموریت برای ارائه حفاظت در پایین ترین هزینه ممکن و بدون فدا کردن کیفیت یا ایمنی. شما می توانید تعداد ما به طور غیر طبیعی مفید است که همه چیز ترسناک است.

بازدید www.monsteraid.com برای کسب اطلاعات بیشتر. اقامت به روز شده با هیولا کمک در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی! ما را دنبال کنید @هیولا.کمک در Instagram, @Its_Monsteraid در توییتر و @آن.Monsteraid on Facebook.

تماس با ما: Ashlee Palka, [email protected]

فایل های مربوط به

گسترش این کلمه نه Virus_Monster کمک.pdf

هیولا کمک تنها با استفاده از محافظ صورت ماسک مشخصات ورق.pdf

تصاویر مرتبط

monster-aid-takes-action.jpg
هیولا کمک می کشد عمل
با کیفیت بالا PPE برای یک قیمت عادلانه با حمل و نقل سریع در سراسر کشور. غیر طبیعی و مفید است که همه چیز ترسناک است.

لینک های مرتبط

هیولا کمک

Flooret

منبع هیولا کمک, LLC

لینک های مرتبط

http://www.monsteraid.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de