مادر می گوید که پدرش بستری در MCSO مصاحبه به هدف قرار دادن نوزاد نمی خواهد چهره زمان زندان

مادر یک پسر بچه بود که آزار جسمی توسط پدرش صحبت کردن پس از او می گوید: دادستان به او گفت که او به احتمال زیاد نمی خواهد چهره زمان زندان.

Melissa Hernandez مشغول بود به Garhett Galison از سان سیتی وست زمانی که او اعتراف کرد در قبل از تست دروغ سنجی که او مورد آزار قرار گرفته ،

Galison شد در نظر گرفتن یک آزمون برای استخدام به عنوان معاون کلانتر با Maricopa County Sherrif در اکتبر 2018. Galison اعتراف کرد که زمانی که او به تنهایی با دو فرزند و پسر خود را که 11 سال در آن زمان نمی خواهد متوقف کردن گریه که او را نا امید کردم و “سیلی پسر خود را 3 بار با یک دست باز و … او سپس با استفاده از یک مشت بسته و مشت خود را در صورت دو بار و در نتیجه چشم سیاه” با توجه به سوابق دادگاه.

Galison دستگیر شد و در ماه اکتبر 2019 و اعطا نظارت و انتشار بدون وثیقه یک روز بعد.

هرناندز گفت: آریزونا جمهوری اسلامی که دادستان در مورد نام او به تازگی و به او گفت که Galison قرار بود به ارائه یک برنامه انحراف از طریق ماریکوپا کانتی و که او نمی خواهد هر گونه هزینه و یا زمان زندان.

او گفت که او موافق نیست با این تصمیم به این دلیل او احساس او را “به دور از همه از این رایگان” و نه هر گونه مجازات برای درد او ایجاد می شود خانواده است.

سوابق دادگاه می گویند که هرناندز معتقد است پسرش معلولیت رشدی “می تواند ناشی از سیلی و پانچ در صورت.”

“همه چیز که پسر من شده است از طریق ناتوانی رشدی به PTSD که او ایجاد می شود در نوزاد درمان … هیچ کدام از آن اهمیت به آنها” هرناندز گفت.

Galison ظاهر خواهد شد در دادگاه در مارس 4 و هرناندز خواهد بود قادر به تشخیص قاضی است که او موافق نیست با این تصمیم.

‘آنها خوار من به عنوان یک مادر’

هرناندز گفت: این یک مبارزه برای او و بچه ها در برخورد با اثرات Galison اقدامات. خود را پسر گابریل است که 3 سال در حال حاضر. او و Galison نیز پدر مادلین خواهد شد که 5 سال در ماه آینده.

“این بوده است که واقعا بزرگ تاثیر بر روی کل خانواده من و بچه های من” هرناندز گفت.

هرناندز و Galison شد و دو ماه دور از ازدواج هنگامی که او در بر داشت در خارج مورد سوء استفاده.

او گفت که او دریافت واکنش پس از Galison بازداشت. او گفت: مردم و دادستان و در صورت شروع به سوال او بالقوه دخالت در سوء استفاده.

او گفت: مردم سؤال شد که در آن او بود که پسر او در مورد آزار قرار گرفته و چگونه او را درک نمی کنند.

“من فقط به طور کامل ذهن دمیده که آنها به من نگاه مانند یک مادر بد برای خود وکیل و به هر کس دیگری درگیر در سمت قانونی,” هرناندز گفت.

او گفت: او می داند که او باید باز چشم او بیشتر به وضعیت و تا به حال برای مقابله با آن در خود است.

“من یک مکان امن برای کودکان و نوجوانان. من احساس می کنم که من باید بررسی شود. من هرگز گذاشته دست در بچه ها من می خواهم که” هرناندز گفت.

او گفت: Galison نداشته است هر گونه تماس با او و یا بچه های خود را پس از بازداشت.

“من نمی خواهم این مرد به فکر می کنم او من برنده یا برنده بچه های من. من نمی خواهم او را به دانستن آنچه که تاثیر این انجام داده است و به من و بچه ها. این آسان نیست برای رفتن از طریق” هرناندز گفت.

شرکت کنندگان که کامل انحراف برنامه می توانید اجتناب از اتهامات عنوان شده علیه

ماریکوپا کانتی ارائه می دهد انحراف برنامه به عنوان یک جایگزین برای سنتی مورد پردازش اجازه می دهد افراد متهم به جرم شرکت در یک “جامعه مبتنی بر آموزش و پرورش و یا آموزش برنامه ای که آدرس تغییر رفتاری بنابراین فرد ممکن است تبدیل به یک مولد شهروند” با توجه به Maricopa County دفتر دادستان وب سایت.

تحت آریزونا قانون دادستان شهرستان دارای گزینه ای برای منحرف کردن یک فرد متهم به جرم و جنایت به شرکت در یکی از برنامه انحراف.

پدر و مادر-مهارت های انحراف برنامه آغاز شد و در سال 2002 برای بزرگسالان در پدر و مادر یا نگهبان نقش که متهم به “استفاده بیش از حد کودک نظم و انضباط است.”

شرکت کنندگان که تکمیل این برنامه می توانید اجتناب از اتهامات جنایی بودن در برابر آنها با توجه به MCAO.

آخرین اخبار خبرنگار الهام سنگی را می توان در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @stoney_alyssa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>