لری Vallow از دو گمشده کودکان آیداهو که گفته معتقد است او یک خدا بوده است جزیره در هاوایی با شوهر جدید, چاد Daybell گزارش های رسانه ها می گویند.

زن و شوهر در گذشته دیده می شد سوار شدن به هواپیما از کائوآئی به مائوئی در یکشنبه, شرق, آیداهو, اخبار و هاوایی اخبار در حال حاضر گزارش شده است. با توجه به شرق آیداهو, اخبار Vallow و Daybell شده بود زندگی در یک جامعه دردار اقامت در استراحتگاه و دوچرخه سواری در اطراف کائوآئی.

Vallow از دست رفته-دستور دادگاه مهلت در ماه ژانویه را به کودکان — جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee رایان 17 — به آیداهو مقامات. دو بچه شده اند دیده می شود پس از سپتامبر. 23 در رکسبرگ و پلیس گفت: آنها از دست رفته در ماه دسامبر.

مقامات گفتند Vallow می تواند به صورت یک تحقیر از دادگاه اتهام برای از دست رفته مهلت. اما در کنار اینکه به دنبال برای بازجویی نه او و نه Daybell دستگیر شده اند و یا هر گونه اتهام به کودکان ناپدید شدن است.

Vallow و Daybell نویسنده ای که نوشته شده و انتشار ده ها کتاب در حوادث آخرالزمانی و تجربه نزدیک به مرگ, عروسی هفته پس از Daybell همسر از 30 سال و مادر پنج فرزند خود را فوت کرد در ماه اکتبر.

Tammy Daybell مرگ در ابتدا اعتقاد به علل طبیعی اما او باقی مانده بودند که در ماه دسامبر و نتایج کالبد شکافی در حال انتظار به عنوان پلیس می گویند مرگ او “ممکن است مشکوک است.”

همچنین مرتبط به مورد مرگ و میر در اطراف لری Vallow. شوهر سابق او یوسف Ryan پدر بیولوژیکی از Tylee رایان درگذشت آشکار حمله قلبی در سال 2018; همسر سابق چارلز Vallow درگذشت از دو زخم گلوله به قفسه سینه پس از لری برادر الکس کاکس را به ضرب گلوله در ژوئیه; و کاکس درگذشت در ماه دسامبر با علت مرگ هنوز هم ناشناخته است.

چارلز VALLOW کشته شدند: جزئیات جدید در چندلر مرگ سطح

مقامات گفته اند که چگونه اگر در همه موارد به هم متصل هستند. بسیاری از جزئیات از اقدامات قانونی در ناپدید شدن جاشوا و Tylee شده اند مهر و موم شده.

بعد از پلیس اعلام کرد جاشوا و Tylee گم شد یک وکیل شان Bartholick بیانیه ای در زن و شوهر از طرف خواستار چاد Daybell “یک شوهر” و لری Vallow “اختصاص داده شده است.”

در حالی که ممکن است شرایط به نظر می رسد مشکوک دادستان صبر کنید تا زمانی که یک جامد مورد به پرونده اتهامات جنایی گفت: Samuel نیوتن, دستیار استاد حقوق در دانشگاه آیداهو که مشغول به کار در دفاع در الیزابت هوشمند مورد.

“من حاضر به شرط بندی که هر کس در تلاش است برای انجام دهید این است که شواهد کافی برای رسیدن به دستگیری و اثبات نوعی از جنایت” نیوتن گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

دستگیری Vallow در اهانت به دادگاه به اتهام ممکن است کمک به دادستان اگر آنها یک مورد قوی و در عین حال نیوتن گفت. آیداهو نیز مجبور به پرداخت برای استرداد او از هاوایی ،

چه بدانید: مادر از دست رفته بچه ها معتقد بودند او ‘خدا’ records می گویند

“چه آنها نمی خواهند به انجام است که به یک فایل کنید و سپس آن را رد کرد زیرا هیچ چیز به حمایت از آن,” او گفت:.

بالقوه جرم و جنایت در هر مرگ و ناپدید شدن اطراف زن و شوهر باید ثابت مستقل از یکدیگر او اضافه شده است.

“قوانین شواهد … اصلا به طور معمول اجازه می دهد تا ما را به قضاوت یک فرد بر اساس گذشته خود را انجام. شما قرار است برای قضاوت آنها را بر روی حقایق این مورد” نیوتن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im