MOHO هشدار: Johnson Fistel در حمله به ECMOHO – سرمایه گذاران درد و رنج و زیان را تشویق به تماس با شرکت

سن دیگو, ژوئیه 26 سال 2020 /PRNewswire/ — حقوق سهامداران حقوقی جانسون Fistel, LLP, بررسی پتانسیل ادعا می کند در برابر ECMOHO محدود (“ECMOHO” و یا “شرکت”) (NASDAQ: MOHO) برای نقض قوانین اوراق بهادار فدرال.

و یا در مورد نوامبر 8, 2019, ECMOHO به فروش می رسد حدود 4.4 میلیون سهم از سهام اولیه آن عرضه های عمومی سهام (به “IPO”) در $10 سهم افزایش حدود 48 میلیون دلار در سرمایه جدید. اما پس از IPO ECMOHO سهام سقوط در جولای 24, 2020سهام بسته در $2.14.

به طور خاص جانسون Fistel این تحقیق به دنبال تعیین این که آیا این شرکت براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ارتباط با آن در نوامبر سال 2019 IPO و پس از آن سرمایه گذار ارتباطات موجود نادرست اظهارات مواد حقایق و یا حذف شده به دولت دیگر حقایق لازم برای اظهارات آن را گمراه کننده در مورد شرکت کسب و کار و عملیات.

اگر شما اطلاعات است که می تواند کمک به این تحقیقات و یا اگر شما یک ECMOHO سهامداران و علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد بررسی, لطفا تماس با جیم بیکر ([email protected]) در 619-814-4471. اگر ایمیل لطفا یک شماره تلفن.

علاوه بر این شما می توانید [اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این عمل]. وجود دارد هیچ هزینه و یا تعهد به شما.

در مورد جانسون Fistelدفتر:
جانسون Fistelدفتر است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده حقوق سهامداران شرکت حقوقی با دفاتر در کالیفرنیا, نیویورک و گرجستان. این شرکت نشان دهنده فردی و سرمایه گذاران نهادی در سهام مشتق و اوراق بهادار اقدام کلاس دعاوی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و وکلای مدافع خود مراجعه کنید http://www.johnsonfistel.com. وکیل تبلیغات. نتایج گذشته را تضمین نمی کند در آینده نتایج.

تماس با ما:
جانسون Fistelدفتر
جیم بیکر, 619-814-4471
[email protected]

[اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به این اقدام]

منبع جانسون Fistelدفتر

لینک های مرتبط

http://www.johnsonfistel.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de