Mohawk جهانی تدارکات پرده جدید با نام تجاری و سایت

سیراکیوز, n. y., جولای 23,2020 /PRNewswire/ — Mohawk جهانی تدارکات پیشرو در ارائه دهنده خدمات لجستیک مستقر در شمال شرق و Mohawk تجارت جهانی مشاوران—مشاوره تقسیم Mohawk جهانی تدارکات—در هم ادغام شده و تحت یک طراحی دوباره سایت به عنوان توسعه کسب و کار در بازارهای جدید است.

جدید آرم و نام از Mohawk جهانی تدارکات به Mohawk جهانی نشان تمرکز بر هویت نام تجاری به عنوان یک تیم از زنجیره تامین و تجارت کارشناسان در سراسر سه بخش از حمل و نقل بین المللی و ترخیص از گمرک های داخلی لجستیک و تجارت انطباق مشاوره. نونما سایت به ارمغان می آورد تمام خدمات ارائه شده تحت یک نام تجاری. این سایت ارائه می شود بهتر دسترسی به فرم تماس با منابع و یک کتابخانه گسترده ای از آخرین زنجیره تامین نیوز در “مرکز دانش.”

“در طول زمان تغییر مداوم و عدم اطمینان از آن است که مردم ما—که به طور مداوم نشان دادن تعهد خود را به ارائه و مراقبت از مشتریان ما—که در نهایت باعث می شود تفاوت در کسب و کار ما” گفت: اگر alison hewett رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Mohawk جهانی. “این نام تجاری جدید تعریف یک rededication از تعهد خود نسبت به تیم ما به غنی سازی زندگی خود و زندگی از جوامع که در آن زندگی می کنند,” او اضافه شده است.

آینده از رشد در Mohawk جهانی مشهود است با گسترش این شرکت به بازارهای جدید بوستون و آتلانتا, گرجستان. با گسترش حضور خود در آتلانتاموهاک جهانی خواهد شد و نزدیک به دو تا از پنج تا از بزرگترین بنادر در آمریکا—بندر ساوانا و بندر چارلستون. این را نیز می دهد Mohawk توانایی خود را به تخصص گسترده ای به ایالات متحده واردکنندگان و صادرکنندگان در سراسر شمال, شناخته شده به عنوان دروازه ورود به جهان است. با یک تیم کامل در حال حاضر عامل در بوستون, موهاک جهانی خواهد شد و نزدیک به بندر بوستونو همچنین به عنوان مشتریان خود را در دستگاه های پزشکی و غذاهای دریایی صنایع.

در مورد Mohawk جهانی

با ریشه و قدمت آن به سال 1970 Mohawk جهانی رشد کرده است فراتر از ستاد در سیراکیوز نیویورک به نه دفاتر در شش کشور با رسیدن به سراسر جهان. به عنوان یک خانواده و متعلق به اداره کسب و کار ما در تلاش برای ارائه یک فرهنگ است که باعث ایجاد یک محیط رشد است. در Mohawk جهانی, همه چیز ما است هدایت ما ارزش هسته – غنی سازی. مراقبت از. ارائه. با غنی سازی زندگی ما مردم ما ایجاد شده است به عنوان یک 7-زمان گواهی محل عالی برای کار® شرکت.

منبع Mohawk جهانی

لینک های مرتبط

http://www.mohawkglobal.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de