Mohave County مقامات بهداشتی سفارش 3 ‘غیر سازگار’ COVID-19 بيمار به خود منزوی

این Mohave County وزارت بهداشت صادر انزوا سفارشات “خوب برای 10 روز” به سه نفر که تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید گروه مدیر دنیس Burley گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 30.

در یک تصویری از کنفرانس مطبوعاتی آپلود Mohave County, یوتیوب, کانال, Burley گفت که “بر اساس شرایط” او قدرت به موضوع منظور از انزوا و یا قرنطینه در کسی است که “غیر سازگار.”

“ما ترجیح می دهند رعایت داوطلبانه چرا که موقعیت خیلی بهتر بود در” Burley گفت: در این کنفرانس است. “اما برای کسانی است که تصمیم بگیرد و تعیین کند که آنها نمی خواهند به اطاعت از آن پس ما باید گزینه های دیگر.”

او تایید شده اند وجود دارد سه مورد از افرادی که به دستور خود جدا اما از ارائه جزئیات بیشتر در مورد چگونه سفارشات بودند و در حال اجرا.

“اگر ما به آن نیاز به گسترش فراتر از 10 روز پس از آن ما نیاز به قبل از یک قاضی و در حال حاضر یک مورد” Burley گفت: در این ویدئو.

یک سخنگوی Mohave County بلافاصله پاسخ به Arizona Republic سوالات.

دستور رسمی برای کسی که با COVID-19 به خود منزوی به نظر می رسد نادر است. یک تعداد انگشت شماری از اخبار را برجسته مشابه سفارشات در سراسر کشور است.

به تازگی دو uncooperative coronavirus بیماران در نیومکزیکو دستور داده شد به خود منزوی پس از مقامات بهداشتی دولت به دست آمده و دستور دادگاه و گفت: مجرم می تواند جریمه تا 5000 $و حبس تا شش ماه برای هر تخلف با توجه به آسوشیتد پرس.

قبل از آن مقامات پلیس مستقر در خارج از یک خانه در حالی که او بهبود از COVID-19 در کنتاکی با توجه به لگزینگتون هرالد رهبر است.

در ضمن Mohave County Sheriff داگ شوستر گفت: Arizona Republic او نمی خواهد اجرای رژیم صهیونیستی است. mlb اقامت-در-خانه سفارش. شوستر گفت که او فکر می کند منظور این است که بر خلاف قانون اساسی و او نمی خواهد دستگیری هر کسی برای پیروی نمی.

Mohave County گزارش 139 موارد مثبت با 14 شناخته شده مرگ و میر با توجه به آزادی مطبوعات از یکشنبه. بیش از نیمی از مرگ و میر شده است در کینگمن در حالی که 35 مورد و سه مورد مرگ در دریاچه Havasu City انتشار گفت.

موارد شناخته شده در سطح ایالت بالغ بر بیش از 8,900 با 362 شناخته شده مرگ و میر با توجه به شماره دوشنبه منتشر شد توسط ADHS.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im