مدرن می گوید COVID-19 واکسن مشغول به کار در میمون ها

مدرن, Inc روز سه شنبه گفت: تجربی آن را COVID-19 واکسن ناشی از قوی پاسخ ایمنی بدن و محافظت در برابر عفونت در یک مطالعه بر روی میمون ها.

واکسن MRNA-1273 با توجه به غیر انسان و پستانداران و محافظت در برابر عفونت در ریه ها و بینی و پیشگیری بیماری ریوی در تمام حیوانات این شرکت گفت: در انتشار اخبار. نتایج این مطالعه در rhesus میمون میمون شد منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

آن را به نظر می رسد به بهبود بیش از نتایج AstraZeneca را COVID-19 واکسن در یک مطالعه مشابه.

در حالی که نتایج حاصل از مطالعه بر روی حیوانات ممکن است افزایش اعتماد به نفس در واکسن مدرن در حال حاضر شروع به تست آن در انسان است.

روز دوشنبه این شرکت آغاز شد و در اواخر مرحله مطالعه است که در نظر دارد آزمون آن messenger RNA واکسن در برابر دارونما در 30000 داوطلب سالم. نتایج مثبت در این دادگاه می تواند به روشن راه را برای تصویب قانونی و استفاده گسترده به عنوان اوایل به عنوان پایان این سال است.

موثر واکسن دیده می شود به عنوان بحرانی برای پایان دادن به یک بیماری همه گیر است که با در نظر گرفتن زندگی بیش از 655,000 مردم در سطح جهان است.

در این مطالعه شامل 24 میمون مدرن آزمایش با دوز 10 میکروگرم یا 100 میکروگرم از این واکسن در برابر هیچ درمان.

هر دو دوز موثر در حفاظت در برابر ویروسی تکرار در ریه ها و التهاب ریه با دوز بیشتر و همچنین حفاظت در برابر تکثیر ویروس در بینی از حیوانات.

یک رقیب واکسن در حال توسعه توسط AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد — در میان پیشرفته ترین در آزمایشات انسانی — مشابه مطالعه بر روی حیوانات نیز به نظر می رسد برای جلوگیری از آسیب به ریه ها و ویروس را از ساخت نسخه هایی از خود را وجود دارد. اما این ویروس هنوز هم به طور فعال به تکرار در بینی که در مطالعه است.

مدرن است که هرگز به ارمغان آورد یک واکسن به بازار دریافت کرده است نزدیک به 1 میلیارد دلار از دولت آمریکا برای تلاش های خود را. ایالات متحده کمک به پشتوانه چندین واکسن نامزدها تحت عملیات خود در پیچ و تاب سرعت برنامه.

مدرن سهام افزایش حدود 2 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de