مدل B باعث استراتژیک کلیدی رشد استخدام و افزود ماریا مراتع به رهبری تیم به عنوان شریک و رئیس جمهور

واشنگتن, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — مدل B برنده جایزه دیجیتال خلاق و آژانس تبلیغاتی تاسیس در سال 2016 توسط C-سطح مدیران از یک گروه متنوع از بازاریابی تکنولوژی و سرمایه گذاری صنایع امروز اعلام کرد علاوه بر این از ماریا مراتع به آن رهبری تیم به عنوان شریک و رئیس جمهور.

مراتع به ارمغان می آورد بیش از 15 سال از فروش تجربه رهبری با یک پیشینه ثابت از بیش از درآمد انتظارات و رو به رشد سازمان ها از جمله نزدیک به یک دهه در فروش و توسعه نقش در گانت | ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. مراتع علاوه بر ” را بیشتر فعال تیم اجرایی در مدل B به پیشبرد آن فن آوری هسته ای در حالی که کمک به مشتریان خود در مقابله با برخی از آنها بیشتر به چالش کشیدن رشد و نفوذ طرح های.

“وجود دارد هیچ بهتر اجرایی از ماریا مراتع که می داند که چگونه به استفاده از بازاریابی دیجیتال تکنولوژی به عمق یک سازمان تاثیر مقیاس رشد و درآمد تعجب رقبای خود و لذت مشتریان خود گفت: Abtin Buergari از بنیانگذاران و شریک در مدل B. “به او داده شده و ثابت شده رکورد ما معتقدیم ماریا را در مدل B به سطح بعدی به صورت تصاعدی افزایش فروش ما درآمد و رانندگی ما را به ردیف بالا از دیجیتال و خلاق خدمات سازمان ها در ایالات متحده.”

“این تیم در مدل B یکی از بیشترین, ترین, خلاق انجام شده و گروه در کسب و کار به طوری که با ارائه این فرصت را به آنها را به پیوستن به این تصمیم آسانی بود” گفت: مراتع. “در این چند سال از آنها راه اندازی آنها ساخته شده است یک سازمانی قوی با سابقه بیش از انتظارات مشتری و آنها منحصر به فرد در ابتدا برای رشد بیشتر است. من هیجان زده به بازی یک نقش در نظر گرفتن آنها را به سطح بعدی و ساخت آنها یکی از خدمات حرفه ای صنعت خیمه مارک.”

قبل از پیوستن به مدل B مراتع صرف بیش از 15 سال در فروش و نقش رهبری که در آن او ایجاد یک پیشینه ثابت از موفقیت است. از سال 2010 تا 2020 او خدمت در انواع نقش ها در گانت | ایالات متحده آمریکا امروز شبکه از جمله اخیرا به عنوان رئیس بخش استراتژیک حساب. قبل از زمان خود را در گانت او به عنوان رئیس فروش برای شبکه راه حل های که در آن او کمک کرد تا رشد سازمان و راه اندازی یک جدید ملی جریان درآمد برای این شرکت است. در طول این دوره او تمام حرفه مراتع کمک کرده است شرکت های رانندگی استراتژیک رشد و توسعه استعداد رشد و حفظ مشتریان و تولید نتایج کلیدی با بالا ROI دیجیتال طرح.

در مورد مدل B

مدل B تاسیس شد در سال 2016 توسط C-سطح مدیران از متنوع فن آوری و بازاریابی و تامین مالی صنایع است. مدل B در حال تحول با بهره گیری از ابزار دیجیتال برای scalably درایو رشد شرکت ها در حالی که موثر ذینفعان کلیدی و تصمیم گیرندگان در سراسر صنایع. با یک تیم از استراتژیست دیجیتال داده ها و تحلیل گران تجاری و طراحان وب و برنامه نویسان و توسعه دهندگان این شرکت همچنان متعهد به دادن مشتریان یک مزیت ناعادلانه فعلی و آینده فضای دیجیتال. برای کسب اطلاعات بیشتر: www.modelb.com.

منبع مدل B

لینک های مرتبط

https://www.modelb.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im