MOUNTAIN VIEW, California, مارس 19 سال 2020 /PRNewswire/ — MobileIron (NASDAQ: MOBL) این شرکت که معرفی این صنعت همراه اول-محور صفر, اعتماد سازمانی پلت فرم امنیتی امروز اعلام کرد یک همکاری جدید با Adeya های امن همکاری رهبر به قدرت جهانی امروز نیروی کار با خصوصی پایان به پایان رمزگذاری شده در زمان واقعی تماس های صوتی و تصویری, کنفرانس, تلفنی, اس ام اس, پیام های فوری, چت گروهی و فایل مبادلات بر روی هر دستگاه.

این دو شرکت پیوست, نیروهای, ترکیب محصولات خود را برای ارائه به سازمان ها توانایی اضافه کردن امن همکاری و تعاملات درون تیم در بالای دستگاه های امنیتی. این همکاری در پاسخ به رشد تقاضا در بازار برای سازگار رمزگذاری شده و امن راه حل های تلفن همراه برای شرکت های تمام اندازه ها.

در ماه های اخیر بسیاری از کارگران از راه دور تبدیل شده به مصرف کننده همکاری نرم افزار برای فعال کردن کار تیمی و تداوم کسب و کار در طول COVID-19 بیماری همه گیر. اما این اتحاد در معرض نقص های امنیتی از مصرف کننده برنامه های مربوط به مدیریت داده های با اشخاص ثالث. شرکت ها به سرعت متوجه است که بسیاری از اصطکاک و مصرف کننده برنامه های ارائه نمی دهد یک سطح کافی از امنیت و ممکن است به اشتراک گذاری داده ها استفاده با اشخاص ثالث که ایجاد دیتا خطرات حفظ حریم خصوصی. پتانسیل نشت از یک شرکت پیام و انتقادی اطلاعات محرمانه بر روی انجمن های عمومی می تواند باز بی شمار, حقوقی, مالی و ریسک های اعتباری.

اعمال نفوذ در ترکیب راه حل مشتریان هم اکنون می توانید به سرعت در حال مدیریت و استقرار Adeya پایان به پایان رمزگذاری ارتباطات و همکاری و به اشتراک گذاری فایل راه حل از طریق MobileIron را متحد پایانی مدیریت (UEM) پلت فرم. مدیران IT می تواند برآورده پیشرفته رعایت الزامات ایمن حاوی Adeya برنامه بر روی هر دستگاه با MobileIron و اضافه کردن یک لایه اضافی از حفاظت با MobileIron تونل در نرم افزار VPN در حالی که کاربران نهایی می تواند یکپارچه دسترسی برنامه به همکاری و ارتباط با هم تیمی.

“ما هیجان زده به شریک با Adeya برای کمک به سازمان های امن تلفن همراه خود را با همکاری یک درجه نظامی راه حل طراحی شده برای سرمایه گذاری گفت:” احمد شاهمعاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در MobileIron. “با ما راه حل های مشترک کارکنان می توانند همکاری در زمان واقعی به اشتراک گذاری فایل بر روی هر دستگاه در حالی که ترویج رعایت و تامین امنیت داده های شرکت های بزرگ. بهترین بخش این است که هیچ آموزش یا منحنی یادگیری به سرعت کاربران پایین است و این به ویژه مهم است پس کارگران از راه دور بسیاری از چیزهای دیگر به حقه بازی به عنوان آنها در انطباق با جدید عادی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

“کار از راه دور تبدیل شده است و همه جا در Coronavirus عصر ما همکاری استراتژیک اجازه می دهد تا سازمان به سرعت و به راحتی پاسخ به رشد تهدیدات سایبری خود را به دیجیتال در محل کار در طول این زمان فوق العاده ای” گفت: سمیر Khoslaرئیس در Adeya. “چه منحصر به فرد در مورد Adeya است که به اعتقاد ما در دیتا حاکمیت و برخی از توصیف ما را در جهان به عنوان ‘anti-داده های بزرگ’ – بر خلاف شرکت های دیگر ما را حفظ نمی کند و پول در اوردن داده های مشتری. در حالی که کاربران ما تجربه بصری مصرف کننده-سبک برنامه پشت صحنه موتور ما ساخته شده است قوی درجه نظامی امنیت و حریم خصوصی در فناوری است. درخشش همکاری ما نهفته است در سهولت استقرار طریق MobileIron UEM.”

به عنوان یک مزیت اضافه شده MobileIron و Adeya در حال ارائه یک محاکمه آزاد تا 15th ژوئن به سرعت فعال کردن از راه دور شرکت کارگران با تعداد نامحدودی از کاربران جدید و دستگاه های. اینجا را کلیک کنید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام برای یک سری از آینده آموزشی است.

در مورد MobileIron

MobileIron است تعریف جدیدی از شرکت امنیتی با صنعت همراه اول-محور صفر اعتماد پلت فرم ساخته شده در بنیاد متحد پایانی مدیریت (UEM) برای دسترسی امن و محافظت از داده ها در سراسر محیط-کمتر سازمانی است. صفر اعتماد فرض که بد بازیگران در حال حاضر در شبکه و دسترسی امن تعیین شده است یک “هرگز اعتماد همیشه بررسی” رویکرد. MobileIron فراتر از مدیریت هویت و دروازه روش با استفاده از یک مطلب مجموعه ای جامع از ویژگی های قبل از اعطای دسترسی داشته باشید. یک موبایل محور صفر اعتماد رویکرد تایید دستگاه ایجاد کاربر در زمینه کنترل برنامه مجوز تایید شبکه و تشخیص و remediates تهدیدات قبل از اعطای دسترسی امن به یک دستگاه یا کاربر است.

این MobileIron امنیتی پلت فرم ساخته شده است پایه و اساس برنده جایزه و صنعت پیشرو متحد پایانی مدیریت (UEM) قابلیت های اضافی صفر اعتماد-را قادر می سازد فن آوری از جمله صفر ثبت نام در (ZSO), multi-factor authentication (MFA) و تلفن همراه تهدید دفاعی (MTD). بیش از 19,000 مشتریان از جمله بزرگترین موسسات مالی, سازمان های اطلاعاتی و دیگر به شدت تنظیم شده شرکت را انتخاب کرده اند MobileIron برای فعال کردن یک بدون درز و امن تجربه کاربر با اطمینان تنها کاربران مجاز, دستگاه های, برنامه های و خدمات می توانید دسترسی به منابع کسب و کار.

در مورد Adeya

Adeya است متعلق به بخش خصوصی, امنیت, تکنولوژی, شرکت, ارائه شرکت با یک درجه نظامی امن ارتباطات و همکاری پلت فرم. به عنوان یک شرکت سوئیسی انجام آن R&D و توسعه محصول در مقر این شرکت از مزایای بی طرفی سوئیس است که تضمین می کند که بالاترین سطح از حریم خصوصی و هیچ شخص ثالث به اشتراک گذاری داده ها.

Adeya باقی می ماند و مورد اعتماد ترین و خصوصی جایگزین برای مصرف کننده درجه های کاربردی که در حال ناامن و نامناسب برای محل کار. Adeya را در راه حل های حفاظت در برابر شخص ثالث نفوذ سایبری و جاسوسی اطلاعات نشتی و قانونی نقض شد. پس از یک دهه خدمت بین المللی دولت و دفاع مشتریان این شرکت در حال حاضر در آوردن فن آوری آن به شرکت های که در آن ماهیت حملات سایبری در حال تبدیل شدن به طور فزاینده پیچیده است.

MobileIron تماس با رسانه ها:
جنی Pfleiderer
[email protected]

MobileIron تحلیلگر تماس:
Becca اتاق
[email protected]

Adeya رسانه و تحلیلگر تماس:
فرانسوا رودریگز
[email protected]

منبع MobileIron; Adeya

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im