موبایل روبات ها و وسایل نقلیه خودمختار: IDTechEx تحلیلگران بحث در مورد چگونه Coronavirus هل لجستيک اتوماسیون بالا دستور کار

IDTechEx شده اند بررسی فن آوری و تجاری روند در این زمینه برای چندین سال. گزارش خود را “تلفن همراه روبات خودمختار وسایل نقلیه و هواپیماهای بدون سرنشین در تدارکات و انبارداری و تحویل 2020-2040” با تمرکز بر اتوماسیون جنبش در هر مرحله از لجستیک و زنجیره تحویل اعم از انبار یا کارخانه به تحویل کالا به مشتری نهایی مقصد. این چشم انداز – و بنابراین دامنه این گزارش شامل موارد زیر است:

1. خودکار راهنمای چرخ و وسایل نقلیه
2. مستقل و موبایل صنعتی و (لیفتراک کشش و غیره.)
3. کالا-به-فرد خودکار چرخ دستی/روبات
4. مشترک autonomous mobile robots
5. موبایل چیدن ربات (منظم و نامنظم شکل آیتم)
6. مستقل کامیون (سطح 4 و 5)
7. تحویل وانت و غلاف (سطح 4 و 5)
8. آخرین مایل جانبی-راه رفتن تحویل روبات
9. تحویل هواپیماهای بدون سرنشین

در حال ظهور فن آوری شرکت تحقیقات نشان می دهد که این بازار در مجموع – را به 81 دلار و $290 میلیارد در سال 2030 و 2040 بود. این است عظیم انتقال ارزش از هزینه های دستمزد به ترکیبی از سرمایه گذاری و خدمات اشتراک خودمختار روبات از انواع مختلف. این سرسام آور تیتر است که البته بسیار بزرگ و پنهان کلید فردی گرایش توصیف هر یک از فن آوری و مورد استفاده. در ادامه این مقاله IDTechEx تحلیلگران به دنبال برجسته کردن کلید روند.

کالا-به-فرد خودکار چرخ دستی/روبات

بزرگ ناوگان روبات در حال حاضر مستقر شده برای کمک به طور خودکار کالا-به-فرد گام در تحقق بسیاری از مراکز. این روبات حرکت قفسه در ربات-تنها مناطق آوردن آنها به سرنشین دار چیدن ایستگاه.

این رشد سریع فضای بازار. چشم انداز به آتش کشیده شد که آمازون به دست آورد Kiva سیستم برای $775M در سال 2012 در نتیجه ترک یک شکاف در بازار است. امروز قابل توجهی را به خوبی تامین می شود جایگزین مانند GeekPlus (389$M) GreyOrange (170$M) و HIK Vision ($6Bn درآمد) پدید آمده و دستیابی به امیدوار کننده و رو به رشد استقرار آمار و ارقام. تعدادی از شروع یو پی اس نیز افزایش یافته است به خصوص در 2015-2017 دوره است.

IDTechEx پیش بینی های سالانه واحد فروش به دو ظرف شش سال است. علی رغم استقرار در حال حاضر آنها ارزیابی واقعی جهانی عطف نقطه به نقطه می رسند در اطراف 2024 فراتر از آن که در آن نقطه با سرعت از استقرار به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به. در واقع این شرکت تحقیقاتی پیش بینی می کند که بین 2020 و 2030 بیش از 1 میلیون گونه روبات ها فروخته خواهد شد accumulatively. بنابراین یک زمان هیجان انگیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.IDTechEx.com/Mobile.

مشترک autonomous mobile robots

یکی دیگر از روند اصلی است که استفاده از مستقل تلفن همراه روبات ها و وسایل نقلیه. Autonomous mobile robots در حال ظهور است که ارائه زیرساخت های مستقل ناوبری در تعریف محیط داخلی. این روبات افزایش بهره وری و فعال کردن بسیاری از ترکیبی انسان-ربات تعامل حالت است. آنها همچنین می تواند به طور خودکار به انبارها و اجرای مراکز که به طور خاص طراحی شده و ساخته شده برای حمایت رباتیک کالا-به-فرد.

تکنولوژی فعال است بهتر اسلم الگوریتم. الگوریتم های مبتنی بر سنسورهای مختلف از جمله دوربین استریو و 2D lidars – در حال تکامل به اندازه کافی امن مستقل جهت یابی در بسیاری از ساختار داخلی محیط های با درجه بالایی از کنترل و قابل پیش بینی.

فن آوری گزینه با این حال هنوز هم بسیاری از انتخاب های طولانی مدت استراتژیک عواقب. این مدل کسب و کار نیز مختلف و در حال تحول است. برخی در حال ارائه تکنولوژی خود را به عنوان RaaS (ربات به عنوان یک سرویس).

هم وجود دارد برخی از قابل توجه اخیر خریداری. آمازون به دست آورد یک شرکت متمرکز بر دوربین ناوبری مبتنی بر که می تواند فعال شی تشخیص و طبقه بندی و در نتیجه بیشتر هوشمند ناوبری. Shopify به دست آورد یک شرکت با یک راه حل کامل شامل تمام نرم افزار پشته. به طور کلی IDTechEx گزارش “رباتهای خودمختار وسایل نقلیه و هواپیماهای بدون سرنشین در تدارکات و انبارداری و تحویل 2020-2040” پیش بینی می شود که بیش از 200k روبات می تواند به فروش می رسد در 2020-2030 دوره (این رقم شامل کسانی است که می تواند انجام چیدن از به طور منظم و یا نامنظم موارد).

به گزارش “رباتهای خودمختار وسایل نقلیه و هواپیماهای بدون سرنشین در تدارکات و انبارداری و تحویل 2020-2040” فراهم می کند تجزیه و تحلیل جامع از تمام بازیکنان کلیدی, فن آوری و بازار. این شامل فن آوری نقشه راه و بیست سال پیش بینی بازار در واحد اعداد و درآمد برای تمام فن آوری های مشخص شده در ابتدای مقاله (13 هوا خط). این ارائه می دهد یک بیست-مدل سال به دلیل IDTechEx را نقشه راه تکنولوژی نشان می دهد که این تغییرات را در طول بازه های زمانی طولانی. در پیش بینی های دقیق این گزارش به وضوح توضیح می دهد که مراحل مختلف رشد بازار است.

موبایل چیدن روبات

چیدن یا بتواند تکنولوژی یک جزء ضروری از انبار اتوماسیون. امروز بسیاری از شرکت ها و گروه های تحقیقاتی در حال استقرار یادگیری عمیق برای فعال کردن روبات ها به انتخاب رمان و شکل نامنظم موارد به سرعت و با موفقیت بالا نرخ.

تعداد محدودی از شرکت های یکپارچه چیدن سلاح در سیستم عامل های تلفن همراه. این عمدتا به انتخاب جعبه به شکل آیتم ها در محیط های شناخته شده. اما پیشرفت را به ارمغان خواهد آورد این فن آوری به متنوع تر موارد. آن را نیز اجازه می دهد تا ادغام بهتر از بازوی روباتیک با پلت فرم تلفن همراه.

در کوتاه مدت بیشتر یادگیری مورد نیاز است. اما پیشرفت های اخیر در الگوریتم طرف نشان می دهد که پیشرفت سریع خواهد شد اگر چه این الگوریتم نیاز به رسیدن به نه تنها نرخ بالا بلکه با سرعت بالا برای درایو کردن ROI در این ابزار. در مدت بسیار طولانی هر چند IDTechEx هوا که 36 درصد و 38 درصد از AMRs در انبارها به فروش می رسد در 2040 خواهد بود قادر به انتخاب کنید به طور منظم – و همچنین شکل نامنظم موارد بود. این نقاط نسبت به یک عمده فن آوری بلند مدت تحول نیاز به اتوماسیون فراتر از فقط استقلال جنبش است. IDTechEx تحلیلگران معتقدند این یک فناوری مهم توسعه فرصت است.

مستقل لیفتراک و سایر وسایل نقلیه صنعتی

مستقل لیفتراک و کشش در حال ظهور بر روی بازار است. ناوبری و تکنولوژی پیشرفت کرده است به طور قابل توجهی. به طور طبیعی هزینه خودمختار لیفتراک بالاتر است اما ادعا ROI توسط بسیاری از تولید کنندگان است که در داخل 12-18 ماه. این هزینه شامل نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری و همچنین هزینه خودمختار سنسور suite کنترل کشش و درایور و نرم افزار است که می تواند amortized بیش از یک رشد مستقر ناوگان. به طور کلی قیمت برابری در سالانه هزینه های عملیاتی اساس است که تقریبا در برخی از دستمزد بالا سرزمین.

واحد فروش در اینجا می تواند رسیدن به 1.8 k در سال 2020 به نظر می رسد که تعداد بالا اما هنوز هم کوچک نسبت به بازار نشانی. بیش از گذشته 1.5 سال این بازار نیز وارد مراحل اولیه رشد آن مرحله ، تجزیه و تحلیل و مصاحبه های انجام شده توسط IDTechEx نشان می دهد که نقطه عطف است به احتمال زیاد رسیده اطراف 2025-2027. پس از این مرحله آنها پروژه فروش به رشد در حال حاضر بیش از 100k واحد تا سال 2030. توجه داشته باشید که IDTechEx به طور کلی توسعه 20 ساله پیش بینی خودمختار تحرک به عنوان فن آوری به ناچار زمان را نورد می شود.

مسافت های طولانی کامیون تحویل

مسافت های طولانی کامیون ها یک هدف نخست به صورت مستقل تحرک. دلیل این است که مستقل تحرک می توانید آدرس بسیاری از صنایع درد-امتیاز و به دلیل وجود روشن, تجاری مورد بر خلاف خودروهای شخصی است. اولین نقطه درد وجود دارد که کمبود رانندگان که می تواند به افزایش 160k هر 2028 در ایالات متحده آمریکا. دومین نقطه درد است که هزینه های عملیاتی این است که به دلیل دستمزد بالا هستند و به احتمال زیاد به بالا رفتن با توجه به این که تقاضا از عرضه پیشی گرفته. الزامات ایمنی محدود کردن تعداد ساعت بی وقفه یک راننده می تواند صرف در راه محدود کردن بهره وری از دارایی. در نهایت امتداد بزرگراه قرض خود را به خوبی خودمختار تحرک بر خلاف هرج و مرج در شرایط متراکم شهری رانندگی.

IDTechEx به دقت مورد تجزیه و تحلیل شرکت ها و فن آوری های پشت مستقل حمل و نقل. گزارش خود را “تلفن همراه روبات خودمختار وسایل نقلیه و هواپیماهای بدون سرنشین در تدارکات و انبارداری و تحویل 2020-2040” ارائه می دهد عمیق فن آوری تجزیه و تحلیل و گرانول در بازار پیش بینی. این قابل قبول است که مستقر کامیون می تواند بیش از 1300 واحد تا پایان سال 2020; این است که هنوز هم تعداد کمی را نشان می دهد اما جهت سفر. این گزارش نشان می دهد که استقرار سطح-4 خودمختار کامیون به آرامی رشد خواهد کرد تا سال 2025 و پس از آن نقطه رشد بالقوه به سرعت در حال افزایش. IDTechEx برآورد نشان می دهد که بازار می تواند به 550k سطح-4 واحد/سال 2030. خود را در نقشه نشان می دهد که سطح-5 باقی خواهد ماند و عملا غیر موجود برای یک دهه دیگر و تنها رشد خواهد کرد فراتر از 2030. برای دیدن کامل 2020-2040 پیش بینی سگمنتال با استقلال سطح مراجعه کنید www.IDTechEx.com/Mobile.

آخرین مایل تحویل وانت و جانبی-راه رفتن روبات

این یک بازی جالب فن آوری مرزی. هزینه آخرین مایل تحویل اغلب 50 ٪ از کل هزینه. به عنوان مثل وجود دارد قوی تجاری انگیزه به طور خودکار این مرحله برای افزایش بهره وری است. دو روش وجود دارد: در جاده آخرین مایل تحویل وانت یا غلاف و جانبی-راه رفتن رباتیک.

در جاده وانت و غلاف به اشتراک گذاری بسیاری از چالش های فن آوری با دیگر در جاده خودمختار وسایل نقلیه. تفاوت این است که آنها می توانند در عمل محدود به خوبی نقشه برداری و شناخته شده-در محیط و که آنها به طور بالقوه می تواند سفر در کم سرعت. آنها همچنین نمی خواهد که مسافران در هیئت مدیره ساده برخی از چالش های ایمنی.

IDTechEx گزارش شناسایی و پروفیل های کلیدی شرکت های فعال در این زمینه است. آنها تجزیه و تحلیل پیشرفت فن آوری ها و نوآوری فرصت است. گزارش توسعه کوتاه متوسط و بلند مدت پیش بینی بازار سگمنتال با سطح خودمختار. آن را می یابد که بسته (یا مشابه) تحویل وانت و غلاف مستقر خواهد شد در تعداد تا 2026. در واقع سالانه استقرار باقی خواهد ماند و زیر 3k واحد/تا سال 2026. رشد بازار برای سطح-4 کامیون/غلاف خواهد شد و سپس سرعت بخشیدن به خصوص از 2027 به بعد. Level-5 تحرک را تنها می رسند از 2032 به بعد و حتی پس از آن تنها در تعداد.

عوارض راه رفتن ربات خود را طراحی منحصر به فرد و چالش های فن آوری. اقتصاد زیر بنای کسب و کار خود موارد نیز متفاوت است. کلید برای آنها گسترش خودمختاری سطح جانبی-راه رفتن روبات ها به یک نقطه که در آن بسیار بزرگ ناوگان با تعداد بسیار کمی از کنترل از راه دور انسان teleoperators می تواند مستقر شود.

در اینجا بیش از حد, با وجود پیشرفت, استقرار کوچک باقی خواهد ماند در کوتاه مدت. IDTechEx هوا که سالانه استقرار باقی خواهد ماند و در اطراف و یا زیر 3k واحد/سالانه تا 2024, مدل خود را با این حال پروژه های قوز در سال 2025 است. این است که به احتمال زیاد به دلیل تکنولوژی خواهد رسیده اند به اندازه کافی بلوغ برای اثبات آن مورد کسب و کار و همچنین به آدرس بسیاری از نقاط لبه در آن مستقل ناوبری. بازار پتانسیل را دارد که پس از آن به سرعت در حال سرعت بخشیدن به 30k واحد/سال 2030. هزینه خواهد شد البته کم بود به خصوص به عنوان دوربین و هزینه های lidar (اگر lidar مستقر است) خواهد شد به طور چشمگیری کاهش می یابد و ناوگان-به-اپراتور نسبت رانده است. پول به عنوان پیش بینی در گزارش خواهد شد در خدمات است که در مقیاس با انباشته ناوگان اندازه و نرخ بهره آن است.

این گزارش “رباتهای خودمختار وسایل نقلیه و هواپیماهای بدون سرنشین در تدارکات و انبارداری و تحویل 2020-2040” فراهم می کند تجزیه و تحلیل جامع از تمام بازیکنان کلیدی, فن آوری و بازار. آن را ارائه می دهد فن آوری نقشه راه و بیست سال پیش بینی بازار در واحد اعداد و درآمد برای تمام فن آوری های ذکر شده در بالا (13 هوا خط). آن را می سازد بیست-مدل سال به دلیل IDTechEx را نقشه راه تکنولوژی نشان می دهد که این تغییرات را در طول بازه های زمانی طولانی. در پیش بینی های دقیق این شرکت تحقیقات به وضوح توضیح می دهد که مراحل مختلف رشد بازار و طرح فرضیات کلیدی/شرایط و همچنین امتیاز داده است که زیر بنای این مدل است.

برای ارتباط با دیگران در مورد این موضوع به ما بپیوندید در IDTechEx نشان می دهد! ایالات متحده آمریکا سال 2020 نوامبر 18-19 سال 2020, سانتا, کلارا, ایالات متحده آمریکا. ارائه آخرین فن آوری های نوظهور در یک رویداد با شش همزمان کنفرانس ها و یک نمایشگاه پوشش چاپ 3D و 3D, الکترونیک, الکتریکی و وسایل نقلیه ذخیره سازی انرژی گرافن و 2D مواد, بهداشت و درمان, اینترنت, از همه چیز, چاپ, الکترونیک, سنسور و تکنولوژی پوشیدنی. لطفا www.IDTechEx.com/USA برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

IDTechEx راهنماهای استراتژیک کسب و کار تصمیم گیری از طریق آن تحقیق مشاوره و رویداد, محصولات, کمک به شما سود از فن آوری های نوظهور. برای کسب اطلاعات بیشتر در IDTechEx پژوهش و مشاوره تماس بگیرید [email protected] و یا بازدید www.IDTechEx.com.

رسانه های تماس:

جسیکا Abineri
هماهنگ کننده بازاریابی
[email protected]
+44-(0)-1223-812300

منبع IDTechEx

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>