موبایل COVID-19 تست مجموعه ای برای کاوینگتن و سیمپسون شهرستانهای

قبلی آزادی گفت: یک تست سایت در روز سه شنبه در هایدلبرگ در Jasper Countyاما این سایت واقع در شهرستان جونزاما در نزدیکی Jasper County مرز. همچنین یک دوم تست سایت برای پنج شنبه بود و روز قبل از آن است و در Yalobusha شهرستاننه Tallahatchie شهرستان.

هر کسی می تواند آزمایش می شود که دچار COVID-19 علائمی از جمله تب ، سرفه ، تنگی نفس و یا گلو درد; یا که شناخته شده و یا قرار گرفتن در معرض بالقوه به کسی تایید کرد با این ویروس.

کسانی که می خواهند به آزمایش می شود ابتدا باید یک قرار ملاقات با رفتن را از طریق غربالگری رایگان از UMMC پزشک یا از طریق C Spire بهداشت و درمان پزشکی از راه دور گوشی های هوشمند نرم افزار و یا از طریق تلفن. سریعترین و ساده ترین راه برای غربالگری و تست شده است که با C Spire سلامت برنامه. آن را در دسترس روزانه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

جدیدترین تست سایت برای روز شنبه, مارس 21:

  • Covington County: Covington County چند منظوره ساختمان 68 Collins پارک های صنعتی, درایو, Collins

جدیدترین تست سایت برای جمعه, مارس 22:

  • سیمپسون شهرستان: سیمپسون شهرستان دام عرصه 2777 سیمپسون بزرگراه 49, Mendenhall

قبلا اعلام شده تست سایت برای پنج شنبه, مارس 19:

  • Jones County (در نزدیکی Jasper County مرز): Bogue هما تاسیسات ساختمان 109 مکفارلاند جاده هایدلبرگ
  • Yalobusha کانتی (به روز شده): اوکلند آتش گروه 13863 درخت گردوی امریکایی St., اوکلند

قبلا اعلام تست سایت برای چهار شنبه, مه 20:

  • Lowndes County: Columbus دبیرستان, 215 شوکران خیابان کلمبوس

تست ساعت ظهر-4 p. m. تنها کسانی که با انتصاب تست خواهد شد.

صدها نفر از مردم در می سی سی پی جوامع گرفته اند استفاده از UMMC/MSDH درایو-از طریق مجموعه سایت های. تعداد کسانی که شامل عنوان پایان روز 16 ماه مهدر مجموع 2,294 مردم در 63 روز تست متحده ایالت به علاوه یکی دیگر از 5,137 در می سی سی پی امور خارجه Fairgrounds در مجموع از 7,431 تست شده است.

در می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری و می سی سی پی گارد ملی در حال همکاری با UMMC و MSDH به هماهنگی موبایل تست سایت. UMMC و C Spire همکاری به غربالگری رایگان به تمام Mississippians.

کسانی که بدون گوشی های هوشمند که می خواهید برای نمایش برای تست می توانید تماس بگیرید (601) 496-7200.

در طول درایو-از طریق تست بهداشت حرفه ای را جمع آوری نمونه نمونه از طریق بینی گرد و خاک. کسانی که در حال آزمایش نمی خواهد خروج وسیله نقلیه خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست اینجا کلیک کنید.

در مورد دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی
UMMC است که دولت تنها دانشگاهی مرکز پزشکی. آموزش و تحقیقات و بهداشت مراقبت از ماموریت های به اشتراک گذاری اهداف بهبود سلامت جمعیت این ایالت و از بین بردن نابرابری های سلامت. واقع در جکسون.

UMMC شامل هفت علوم بهداشت مدارس از جمله پزشکی و پرستاری مرتبط با سلامت حرفه های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی و تحصیلات تکمیلی و سلامت جامعه. مرکز پزشکی مراقبت های بهداشتی شرکت شامل دولت تنها در سطح من مرکز تروما تنها بیمارستان کودکان و تنها عضو و پیوند مغز استخوان برنامه. مرکز پزشکی همچنین به یک مرکز پزشکی از راه دور از برتری یکی از دو ملت است.

برای اطلاعات بیشتر www.umc.edu و اینجا را کلیک کنید برای مشاهده اخبار و ویژگی های داستان های تولید شده توسط UMMC ارتباطات و بازاریابی است.

در مورد C Spire
C Spire فراهم می کند یک مجموعه کامل از جهان-کلاس مشتری-الهام اختصاصی, اینترنت, IP صدا و داده ها و مدیریت خدمات ابر خدمات ارزش افزوده رساله و ارتباطات تلفن همراه برای کسب و کار و بی سیم, 1 گیگابیت مصرف کننده دسترسی به اینترنت و مرتبط با صفحه اصلی خدمات برای مصرف کنندگان است. این انتشار اخبار و اطلاعیه ها در دسترس هستند www.cspire.com/news. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire بازدید cspire.com یا follow us on Facebook at facebook.com/cspire و یا در توییتر twitter.com/cspire.

منبع C Spire

لینک های مرتبط

http://www.cspire.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im