Mnuchin می گوید سفیر روسیه ما می خواهد ‘منظم’ بازار نفت

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin “با تاکید بر اهمیت منظم بازارهای انرژی” به سفیر روسیه در واشنگتن آناتولی آنتونوف در جلسه روز دوشنبه با توجه به بیانیه ای.

دو مرد ملاقات کرد که قیمت نفت سقوط کرد بیش از 30 درصد در روز دوشنبه پس از شکستن به اصطلاح اوپک+ داد که در آن روسیه و عربستان سعودی موافقت کرده بود برای محدود کردن تولید. هر دو کشور دارای برنامه های بسیار خود را گسترش و خروجی در یک جنگ قیمت.

خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت که علاوه بر روغن Mnuchin و آنتونوف مورد بحث “انطباق با تحریم برنامه های ونزوئلا شرایط اقتصادی و بالقوه برای تجارت و سرمایه گذاری است.” ایالات متحده تحت فشار روسیه و روس نفت PJSC به خروج ونزوئلا که در آن نفت خام به صادرات کمک به حفظ جمهور نیکولاس مادورو رژیم شناور.

اوپک+ آرایش که تا به حال بیمه قیمت نفت پس از سال 2016 سقوط روز جمعه پس از وزیر نفت الکساندر نواک رد اولتیماتوم در وین اجلاس به عضویت در یک جمعی تولید را کاهش دهد. روسیه به دنبال افزایش تولید به مجازات شیل آمریکا هستند.

عربستان سعودي دولت شرکت انرژی کارخانه تولید سیمان در پاسخ با ارائه تخفیف بی سابقه در روز شنبه به مشتریان در آسیا و اروپا و آمریکا و روس نفت قصد دارد به پمپ به طور قابل توجهی بیشتر نفت در ماه آینده زمانی که اوپک+ تنظیم به طور رسمی به پایان می رسد و نواک گفت: این کشور از صادرات نفت بازار حفظ خواهد شد.

سهام ایالات متحده افزایش یافته و زیان بازگشت به گذشته 7 درصد به عنوان قیمت نفت جنگ لرزاند بازارهای مالی در حال حاضر در لبه بیش از این گسترش coronavirus. سود اوراق قرضه کاهش یافت و بازارهای اعتباری buckled.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de