Mnuchin می گوید انتظار ندارد ما رکود اقتصادی از Coronavirus

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که او انتظار ندارد این بیماری همه گیر کوروناویروس به نکته اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی حتی اگر رشد کند.

“بعد از آن در سال, بدیهی است که فعالیت های اقتصادی را انتخاب کنید تا به عنوان ما به مقابله با این ویروس” Mnuchin گفت: در ABC “این هفته است.”

Mnuchin صحبت کرد به عنوان بسیاری از کسب و کار در ایالات متحده و در سراسر جهان به توقف خرد در پاسخ به این سرعت گسترش ویروس.

این کشور بزرگترین خطوط کروز در حال تعلیق عملیات برای یک ماه مارک گسترده ترین پاسخ و در عین حال صنعت پس از یک سری از شیوع کروناویروس در دریا. هتل ها اشغال شده است انداختن برادوی کاهش یافته است و شرکت های هواپیمایی را idled هواپیما در میان ممنوعیت سفر در سراسر جهان.

“این است که منحصر به فرد شرایط” Mnuchin گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید است. “وجود دارد هیچ سوال چرا از چیزهایی که ما در حال درخواست برای انجام وجود دارد بخش هایی از اقتصاد تعطیل و یا کاهش یافته است.”او گفت: 8 میلیارد دلار اورژانس هزینه های لایحه و یک خانه-تصویب اقتصادی طرح امداد هستند تنها دو نوبت و نه زمین باز یافته بازی بیس بال.

“ما باید خیلی بیشتر از ما نیاز به کار با کنگره” Mnuchin گفت. “ما مطمئن خواهند شد که اقتصاد بهبود یابد.”

مقامات و قانونگذاران در سراسر جهان در حال تلاش برای آرام کردن بازار با چند ابزار در دسترس است. اقتصادهای در حال اوج سمت-و یا در حال حاضر ممکن است در میان — رکود.

عمده شاخص های سهام را وارد بازار فروش پایان 11 سال اجرا آغاز شد که تحت مغلوب ساختن پیشی جستن سلف رئیس جمهور باراک اوباما. به $17 تریلیون وزارت خزانه داری ایالات متحده در بازار در تلاش است با کمبود نقدینگی.

Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول که اغلب مورد حمله مغلوب ساختن پیشی جستن, ها تحت فشار برای کاهش نگرانی های سرمایه گذاران و تقویت اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن که دوباره انتخابات به شدت متکی به اقتصاد است کاملا متمرکز بر بازار سهام به عنوان یک پروکسی برای مدیریت عملکرد.

در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی ارائه یک نمای کلی از دولت پاسخ تهمت اشاره کرد که سهام شاهد یک رکورد روزانه پرش به او اعلام اضطراری ملی در روز جمعه. او در آنجا ماند سکوت تند ضرر و زیان در گذشته تجربه روز و هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>