MnDOT صرف 1 میلیارد دلار در سال 2020 پروژه جاده

بیایید همه در مجموع ناله: جاده فصل ساخت و ساز است که در اینجا. اما با بخش مینه سوتا گرفتن یک کمی کمتر پروژه بلند پروازانه برنامه در این سال و با کمتر رانندگان رانندگی به دلیل COVID-19 گیر 2020 فصل ساخت و ساز ممکن است کمتر مخرب تر از حد معمول است.

حتی پس از, رانندگان برخورد خواهد شد مخروطهای نارنجی رنگ و بیراهه در 188 سایت های مترو در منطقه و در سراسر کشور به عنوان MnDOT تدافعی جلو با بیش از 1 میلیارد دلار در پروژه های کوچک و بزرگ در طول شش ماه آینده.

“این مهم است که MnDOT ادامه کار خود را برای حفظ و بهبود کشور ما زیرساخت های حمل و نقل گفت: حمل و نقل کمیسر مارگارت اندرسون Kelliher. “امن و قابل اعتماد و مرکب سیستم حمل و نقل ضروری است برای نگه داشتن کشور ما در حال اجرا در زمان بحران.”

شهرستان و شهر پروژه را تا سطح شیب دار هم از جمله کار در دیل خیابان پل I-94 در سنت پل است که این آزادراه از جمعه شب تا شنبه صبح.

در این سال MnDOT ادامه خواهد داد متداول I-35 در جنگل دریاچه منطقه بازسازی I-35W در مرکز شهر مینیاپولیس و جایگزینی I-35W پل بر روی رودخانه مینه سوتا در بلومینگتون. بزرگراه میان ایالتی 94 را دریافت آسفالت رویه بین بزرگراه. 280 و خیابان Nicollet در مینیاپولیس در حالی که خطوط جدید ظاهر خواهد شد از افرا گراو به ویکی.

باید سفر هوایی را انتخاب کنید تا زمانی که coronavirus بحران فروکش عمده ازنو از بزرگراه. 5 در بلومینگتون می تواند مشکلات را مطرح گرفتن به مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی.

این رو به مشرق خطوط بین خیابان 34 و فورت Snelling بسته خواهد شد از روز شنبه تا اواسط ماه جولای و westbound خطوط از اواسط ماه جولای تا اکتبر.

آژانس ارسال خواهد شد ساخت و ساز به روز رسانی در وب سایت aroundtheairport.com.

در بیشتر مینه سوتا مدتها در انتظار گسترش بزرگراه. 14 آن را به چهار خط از اوواتانا به طفره رفتن از مرکز خواهد شد در جریان یک multiuse نوین در Bena برای بهبود ایمنی عابر پیاده ساخته خواهد شد; و بزرگراه. 2 خواهد مطرح شود.

در ضمن فرار به داخل کابین کشور می تواند مانع کار در I-35 است که باید از این آزادراه را به یک خط در هر جهت از بین Harris, Minn. و Pine County line شنبه از طریق تابستان.

و رانندگی در بزرگراه. 61 در امتداد ساحل شمالی خواهد بود آهسته با یک پروژه بازسازی در Grand Marais و متداول شدن از Grand حمل به مرز کانادا.

MnDOT ایجاد نقشه های تعاملی در mndot.gov/construction به ارائه ساخت و ساز به روز رسانی و کمک به رانندگان خود را برنامه ریزی مسیر.

MnDOT نیز کار خواهد کرد در 66 پروژه های دیگر در اطراف فرودگاه ها و بنادر و حمل و نقل و راه آهن که در خارج از دولت در ساخت و ساز جاده برنامه Kelliher گفت.

Coronavirus نیست منحرف پروژه های حمل و نقل. شورای شهر ساخت و ساز از 2 میلیارد دلار جنوب غربی نور-خط راه آهن در حال اجرا از مرکز شهر, مینیاپولیس, to Eden Prairie است که انتظار می رود در برنامه.

روز پنجشنبه وزارت حمل و نقل اعلام کرد از 25 میلیارد دلار در کمک های مالی فدرال برای کمک به سازمان های حمل و نقل در سراسر کشور مبارزه با اثرات coronavirus با حدود 226 میلیون بودجه برای شهرهای دوقلو.

عمده حمل و نقل کار می کنند شامل حفاری تونل در بزرگراه 62 در میننتنکا و کنیلوورث تونل در مینیاپولیس و همچنین ساخت چندین پل و ایستگاه در طول 14.5 مایل خط. خدمات است که انتظار می رود برای شروع در سال 2023.

ساخت و ساز از 17 مایل نارنجی خط یک اتوبوس حمل و نقل سریع پروژه اتصال به Burnsville مینیاپولیس همچنان به عنوان به خوبی.

در رژیم صهیونیستی. تیم Walz اقامت-در-خانه سفارش صادر شده در هفته گذشته, حمل و نقل, حمل و نقل و عمومی این نسخهها کار تلقی می شد بخش های مهم و معاف از رسیدن به آن.

اما ایمنی از اهميت زيادي برخوردار است و ممکن است تغییر دهید که چگونه برخی از کار انجام شده است.

جان Raines اجرایی دبیر خزانه دار از شمال ایالت های مرکزی شورای منطقه ای از نجاران که نشان دهنده 27,000 اعضای اتحادیه از مینه سوتا و پنج دیگر ایالات غرب میانه گفت: اتحادیه ها کار کرده اند با پیمانکاران به کارگران اطمینان از امن هستند در سایت کار.

شورای توزیع اطلاعات به اعضای تشویق محل کار شیوه های سرسام آور تغییرات اینصورت فضای استراحت برای ترویج فیزیکی فاصله و درخواست کارگران برای نظارت بر سلامت خود را قبل از مشکلات ناسازگار بودن در.

“این چالش های آن, اما ما در حال ساخت آن اتفاق می افتد” Raines گفت.

ترافیک در جاده های کشور کاهش یافته است تا آنجا که 60 درصد از مدارس بسته شده و بسیاری از مردم شروع به کار در خانه پس از COVID-19 رسید که یک خطر جدید.

“این نوع از lulls ما را به رفتن سریعتر” Kelliher گفت و اشاره کرد که سرعت از طریق یک کار منطقه همراه با 300 دلار خوب است. “محدود کردن سفر خود را در خارج وجود دارد آهسته و به کارگران ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de