CANTON, Mass., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — ماساچوست انجمن پرستاران تحسین قانون به قانون امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر در شب مارس 17 ارائه می دهد که مهم مسئولیت حمایت از پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی و امکانات بهداشت و درمان در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

MNA به نمایندگی از بیش از 23,000 خط مقدم پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی در 85 امکانات بهداشتی بوده و اصرار به عبور سریع از مسئولیت حفاظت از قانون در طول این بی سابقه بحران بهداشت عمومی. یک عمل برای ارائه مسئولیت حمایت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و امکانات در طول COVID-19 pandemic (S. 2630) ثبت شده توسط رژیم صهیونیستی است. بیکر را پوشش می دهد و ادعا می کند به ثبت مداوم وضعیت اضطراری اعلام شده در مارس 10.

مسئولیت حفاظت از خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و امکانات بهداشت و درمان شده است در میان توصیه های MNA فرستاده است به رژیم صهیونیستی است. بیکر در هفته نامه در مورد COVID-19. MNA همچنین نوشت: به صندلی های مشترک کمیته خدمات مالی در مارس 13 در حمایت از بیکر قانون.

“ما در میان شدید بیماری همه گیر” گفت: RN و MNA رئیس دانا Kelly-ویلیامز. “ما سیستم بهداشت و درمان و پرسنل بهداشت و درمان در حال آزمایش هستند مانند قبل از هرگز. با توجه به این مشترک و دیرینه مراقبت از پروتکل ملاقات نمی تواند به دلیل فشار بر روی سیستم مراقبت.

“ثبت نام پرستاران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی قرار داده شده به واحد مراقبت و طبقه که به آنها آشنا هستند و با استفاده از روش های جدید در تلاش برای به COVID-19 بيمار از هر فرصتی برای زنده ماندن” کلی-ویلیامز گفت. “جلو خطوط ما سیستم بهداشت و درمان در حال کشیده به حد. این لایحه محافظت از کسانی که در خط مقدم از مسئولیت تحت فشار از این شرایط دشوار در حالی که شناخت سهل انگاری فاحش تحمل نخواهد شد و یا پذیرفته شده است.”

در ششمین نامه ای به رژیم صهیونیستی است. بیکر در مارس 14, MNA به نام مقامات وزارت امور خارجه و بهداشت و درمان کارفرمایان بلافاصله پس از اعمال تجربه و تخصص پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر. MNA نیز فرستاده دادستان کل Maura هیلی نامه در آوریل 13 درخواست مداخله فوری در سه بیمارستان خدمات تعطیلی.

توصیه هایی از MNA ترین نامه اخیر شامل:

  • ارائه امن و سازگار تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله یک بار استفاده از N95 ماسک برای هر خط مقدم بهداشت و درمان کارگر
  • نه قرار دادن بهداشت و درمان کارگران در موقعیت آزمون موارد تا حد زیادی unvetted و اثبات نشده ماسک استفاده مجدد و روش های ضد عفونی
  • توقف خطرناک و غیر قابل توجیه تعطیلی از واحد مراقبت های ویژه و سایر خدمات ضروری
  • حصول اطمینان از وجود دارد و هیچ یک از کارکنان اخراج و یا فسخ هنگامی که redeployments می تواند به تقویت و افزایش ظرفیت و بیمارستان در حال دریافت بیش از 800 میلیون دلار در دولت های اضافی و بودجه فدرال

خواندن مارس 14 سال 2020 MNA نامه ای به رژیم صهیونیستی است. بیکر قبلی نامه COVID-19 موقعیت اظهارات و اطلاعات بیشتر در www.massnurses.org/COVID-19.

MassNurses.orgFacebook.com/MassNursesTwitter.com/MassNurses Instagram.com/MassNurses

____________________________________________

تاسیس در سال 1903 ماساچوست انجمن پرستاران بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در کشورهای مشترک المنافع ماساچوست. آن 23,000 اعضای پیشبرد حرفه پرستاری پرورش استانداردهای بالای خدمات پرستاری ارتقاء اقتصادی و رفاه عمومی از پرستاران در محل کار طرح ریزی یک مثبت و واقعی از پرستاری و توسط لابی های مجلس و سازمان های نظارتی در مراقبت های بهداشتی مسائل مربوط به پرستاران و عمومی است.

منبع ماساچوست انجمن پرستاران

لینک های مرتبط

http://www.massnurses.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im