MLK پسر می پرسد آلاباما به توقف عملیات آینده اعدام

پسر رهبر جنبش حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور و همچنین اعضای خانواده یک محکوم, آلاباما, اهل بیت, درخواست فرماندار برای جلوگیری از شنبه اعدام مرد به جرم در سال 2004 کشته شدن سه افسر پلیس که نه مرد ماشه.

ناتانیل جنگل برنامه ریزی شده است به اعدام با تزریق 5 مارس در آلابامای جنوبی ،

جنگل و شرکت متهم کری اسپنسر متهم به قتل پایتخت برای سال 2004 قتل افسران پلیس بیرمنگام کارلوس اون هارلی A. Chisolm سوم و Charles R. بنت. اسپنسر نیز محکوم به مرگ برای قتل.

دادستان گفت: ماموران ضرب گلوله کشته شدند در کمین آنها به عنوان تلاش برای خدمت به بزه حکم در جنگل در یک خانه که در آن او و اسپنسر به فروش می رسد کرک کوکائین است.

اعضای خانواده در روز چهارشنبه برنامه ریزی شده برای تحویل نامه به آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به درخواست برای توقف اعدام.

“هیچ مدرکی وجود دارد که وجود هر گونه طرح و یا طرح به کشتن افسران پلیس بودند کشته شدن توسط یک مرد [اسپنسر] اقدام تنهایی” از انتشار اخبار در مورد این نامه اعلام کرد.

مارتین لوتر کینگ سوم فرستاده رژیم صهیونیستی است. Ivey یک مارس 3 نامه “شفاعت با شما نیست برای اجرای ناتانیل جنگل.” شاه در توییتر نوشت که روز پنجشنبه اعدام یک “بی عدالتی است.”

دادستان در سال 2005 حفظ جنگل کمک مجموعه کمین برای افسران حتی اگر اسپنسر بود مرد ماشه. وکلا برای آلاباما دادستانی کل نوشت: در یک دادگاه پرونده که جنگل فرار عمیق تر به داخل آپارتمان و گفت ماموران او تسلیم قبل از تیراندازی آغاز شد. یک بازمانده افسر گفت: او را دیدم اسپنسر ایستاده در راهرو و تیراندازی خود را در جهت.

“در زمانی که به کمک وارد سه تن دیگر از افسران مرده بودند. افسر بنت کشف شد با یک سیگار, سوراخ در چهره اش و افسران اوون و Chisolm بودند در آپارتمان یافت. در هر حال پس از چند زخم گلوله” آلاباما دادستانی کل گفت: در یک درخواست به برنامه اعدام تاریخ.

یک هیئت منصفه محکوم جنگل چندین فقره قتل پایتخت و از اقدام به قتل یک افسر دیگر.

دیوان عالی ایالات متحده رد درخواست تجدید نظر خود را سال گذشته است. وکلای مدافع برای جنگل ناموفق به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را با این استدلال که او تا به حال بی اثر وکیل و دادگاه تا به حال چند خطا از جمله پذیرش از آهنگ شعر و نقاشی در تلفن همراه خود را.

دولت وکلای گفت: در حالی که جنگل شد و در انتظار محاکمه نمایندگان یک نقاشی از یک گلوله خورده ماشین پلیس در تلفن همراه خود را و آهنگ شعر در مورد قتل مانند “آیا شما تا کنون شنیده ام از یک killa من رها خوک مانند کری اسپنسر.”

خود را وکیل باید در انتظار چالش قبل از 11th, U. S مدار دادگاه تجدید نظر مربوط به آنچه آنها گفته شد فقدان اطلاعات داده شده به زندانیان هنگامی که آنها تا به حال به را انتخاب کنید اگر نیتروژن هیپوکسی یک روش اجرای مجاز اما هنوز اجرا شده توسط دولت خواهد بود مورد نظر خود را اعدام گرديد. جنگل را ندارد انتخاب خواهد شد و مستوجب توسط تزریق کشنده.

وکیل وودز گفت: “دولت شکست خورده به او اطلاع داد که به دلیل ایالت آلاباما ندارد نیتروژن هیپوکسی اجرای پروتکل او همچنین تصمیم گیری (یا دو دلی) در مورد زمان اعدام او.”

وکلای دولت به نام چالش در آخرین دقیقه تلاش برای سعی کنید برای به تعویق انداختن حکم در حال انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im