– برای تلفن های موبایل از ورزش شد و بی تردید یکشنبه در CenturyLink مجتمع ورزشی بهار خانه ، کف زدن پچ پچ توسط infielders, دستکش, خوراکی به عنوان توپ شلیک شد و در اطراف و توجهی کرک از یک خفاش.

خوب پینگ. این بود که بیسبال دارای توپ نرم, نیمه نهایی از 30 ژن Cusic کلاسیک سالانه ملی مسابقات NAIA در سطح دانشگاه.

فقط در سراسر پارکینگ هر چند دروازه به هموند ورزشگاه قفل شد و سرنخ است که یک تیم بزرگ لیگ قرار بود به بازی در اینجا — بریوز برنامه ریزی شده بود به صورت دوقلو در داخل این دروازه در روز یکشنبه — تقریبا وجود ندارد.

لیگ اصلی بیس بال می خواهد به آن را نگه دارید که راه. ظاهرا نگران قصد یک تعداد انگشت شماری از تیم های به نگه داشتن سازمان تمرینات در اردوگاه ها شده اند که رسما بسته MLB با ارسال یادداشتی به تمام 30 تیم روز شنبه با توجه به MLB شبکه Joel شرمن منع هر گونه دخالت از مربیان و یا کارکنان جدا از پزشکی نیاز دارد.

“باشگاه ها مجاز به داشتن و یا سازماندهی هر گروه تمرینات شیوه های مهارت یا مطبوع جلسات و یا بازیکن دیگر فعالیت های خود را در تاسیسات” این یادداشت بخوانید. MLB وعده داده شده راهنمایی بیشتر در چه اجازه خواهد داشت تا هنگامی که “ما در توسعه پروتکل های مناسب برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به بازیکنان [که ما به طور جدی کار بر روی].”

این یادداشت آمد با یک هشدار است که به نظر می رسد prescient در روز یکشنبه. “قوی توصیه از ما بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی است که باشگاه باید به جلوگیری از تمام فعالیت های که در آن بازیکن در جمع تعداد قابل توجهی و یا در غیر این صورت قادر به تمرین های اجتماعی به فاصله’ پروتکل های توصیه شده توسط [Center for Disease Control]” آن را بخوانید. “خطر یک بازیکن در یک باشگاه تاسیسات پیمانکاری ویروس واقعی است.”

و در حال حاضر این واقعیت است. ESPN گزارش روز شنبه که یک ناشناس جزئی بازیکن لیگ در یانکی ها ” اردوگاه در تمپا که از خواب بیدار شدم با یک تب در جمعه تا به حال تبدیل شدن به اولین و حرفه ای بازیکن بیس بال برای تست مثبت برای coronavirus. یانکی ها بلافاصله دستور خود را جزئی از بازیکنان لیگ برتر به قرنطینه در اتاق های هتل برای دو هفته ESPN گزارش داد با این تیم ارائه وعده های غذایی.

جزئی بازیکنان لیگ فرستاده تکاپوی توسط اردوگاه آموزشی بسته شدن

دوقلوها که بازیکنان شنبه تصمیم به ترک اردوگاه تا همه گیر بحران عبور خواهد اجازه می دهد تا حدود 20 عمده و جزئی leaguers که باقی می ماند در فورت مایرز (حدود 175 که باز اردوگاه) به استفاده از Hammond, ورزشگاه, وزن, اتاق پنبه حلاجی شده قفس و پارچ تپه خود به خود رئیس جمهور از عملیات بیس بال درک Falvey گفت: اما آنها به هیچ وجه قصد سازماندهی هر گونه فعالیت های بیس بال.

“شما می توانید تصور آنچه ما ژانویه به نظر می رسد در اینجا است که به برخی از کارکنان محلی در اینجا عمدتا در وزن اتاق. بدیهی است که تجهیزات بیس بال در دسترس است اگر بچه می خواهید برای به بازی گرفتن. ما باید برخی از تبادل هماهنگ کننده در اینجا. ما قطعا باید چند من مطمئن هستم که می توانید گرفتن” Falvey گفت. “اما من فکر نمی کنم از آن خواهد شد بسیار بیشتر از آن است. از آن خواهد شد یک اسکلت خدمه ندارم.”

دوقلوها خواست بازیکن را به ماندن در شکل در خانه های خود کار را چند بار در هفته Falvey گفت. “ما همچنان به ماندن در تماس است. ما خواهید بود با توجه به هر بازیکن که آیا آنها در اینجا یا نه” او گفت:. “ما می شود با توجه به آنچه در هفته خود را برنامه ریزی به نظر می رسد و چه منابع آنها نیاز به برای کسانی که قصد دارد.”

MLB امکانات مورد نیاز در دسترس خواهد بود تنها به بازیکنان در 40-مرد فهرستی با استثنا اعطا شده برای بازیکنان بین المللی که انتخاب می کنید به ترک ایالات متحده و یا بازیکنان “که نیاز مداوم [پزشکی] درمان است.” لیگ اذعان کرد که برخی از بازیکنان را انتخاب کرده بود به ماندن در بهار سایت — یانکی ها در روز جمعه اعلام کرد که آنها تا به حال به اتفاق آرا رای به باقی می ماند در تمپا — “اما ما پیش بینی است که ممکن است در روزهای آینده به عنوان حوادث همچنان گشوده و به بازیکنان برای تحصیل بهتر در مورد شرایط فعلی” MLB را یادداشت بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im