لیگ اصلی بیس بال است که بنا به گزارش ها در گسترده مطالعه بشود در اندازه گیری که چگونه گسترده coronavirus است که در مناطق عمده شهری هر چند آن ناشناخته باقی مانده درجه که بازیکنان درگیر خواهد شد.

با توجه به چندین گزارش رسانه های نزدیک به 10 ، 000 نفر را در این مطالعه که آزمون برای coronavirus آنتی بادی و نتایج موجود در عرض 10 دقیقه. چندین رسانه گزارش تیم داده شد گزینه ای که از کارکنان خود خواهد بود آزمایش یک گروه است که شامل جلو دفتر مدیران کارکنان تمام وقت و بازیکنان.

اما سه نفر از 30 MLB گزارش خواهد شد.

ESPN جف Passan گزارش برخی از, اما نه همه تیم های ارائه شده در این آزمون به تمام بازیکنان خود را.

گزارش ها همچنین نشان داد بازیکنان داده شد گزینه ای را برای شرکت اما لازم نیست برای شرکت. با توجه به Passan این بازیکنان MLB انجمن پیشنهاد بازیکنان انجام آزمایش اگر آنها می خواهند به.

هر یک کپی از مطالعه پروتکل های به دست آمده توسط ESPN شرکت کنندگان خواهد شد و همچنین شرکت در یک نظرسنجی که همه خود را بپرسید جنسیت و سن و کد پستی قومیت های اخیر فعالیت های اجتماعی تماس با افرادی که COVID-19-مثبت خود را COVID-19 وضعیت اخیر بیماری های موجود شرایط و اینکه آیا آنها دود.

پزشکان انتخاب شده MLB برای مطالعه به دلیل قابلیت های لجستیکی از لیگ اجازه می دهد برای تست برای رسیدن به طیف گسترده ای از مردم به سرعت.

“این اولین مطالعه از دامنه ملی, که در آن ما در حال رفتن به دریافت یک در ادامه تعداد زیادی از جوامع در سراسر ایالات متحده به درک کنند که چگونه گسترده از گسترش این ویروس شده است” استنفورد را دکتر جی باتاچاریا گفت Passan. “این خواهد بود که بسیار از آن.

“چرا MLB در مقابل سایر کارفرمایان ؟ من رسیده ام به دیگران, اما MLB نقل مکان کرد و تا کنون سریع ترین. آنها بوده ام فوق العاده تعاونی و انعطاف پذیر است. ما در حال تلاش برای راه اندازی یک مطالعه علمی که به طور معمول سال برای راه اندازی و آن را به یک ماده از هفته است.”

آزمون در حال حاضر توزیع شده و جمع آوری خواهد شد توسط محققان چهار شنبه و پنج شنبه Passan گزارش شده است.

MLB فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود به شروع ماه مارس 26, اما بهار آموزش متوقف شد مارس 12 به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس با باز روز به تعویق افتاد تا اواسط ماه آوریل است. شروع فصل عقب رانده شد به طور نامحدود مارس 16.

همچنین در روز سه شنبه اخباری که MLB ارشد کارکنان در حال گرفتن 35% کاهش پرداخت و کمیسر راب مانفرد متعهد به پرداخت تمام MLB کارکنان تمام وقت از طریق ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de