گرفته واردات و صادرات شرکت ، LTD. اعلام راه اندازی آن Crowdfunding برای ژاپن انقلابی Microbubble Showerhead

نیویورک, مه 7 سال 2020 /PRNewswire/ — گرفته جدید Microbubble Showerhead است که برنده جایزه showerhead که احساس می کند فوق العاده پاک و موجب صرفه جویی در بیش از 6,800 گالن آب.


ادامه مطلب

گرفته MFGCO., LTD. یکی از ژاپن نوآورانه ترین showerhead شرکت اعلام کرد راه اندازی خود را crowdfunding در کمپین Indiegogo برای جدیدترین نوآوری گرفته Microbubble Showerhead در آوریل 5 سال 2020. این شرکت به دنبال به جمع آوری 10 ، 000$USD برای شروع تولید این حمام های توزیع به بازار و آنها به طور کامل تامین می شود در عرض یک ساعت از راه اندازی این کمپین. در حال حاضر کمپین بین المللی حقوق بشر برجسته شده است به عنوان یکی از روند مبارزات در Indiegogo.

این Microbubbles ایجاد کاویتاسیون هیدرودینامیکی. اولین جریان آب شتاب است. بلافاصله پس از فشار تنظیم شده است که آب تولید انرژی بالا حفره حباب. در نهایت حباب سقوط آزاد شدید انرژی بر مخاطب دارد.

این Microbubble Showerhead منتشر 920 میلیون microbubbles در هر ثانیه بر روی پوست ایجاد یک واقعا طراوت و جوانی دوش تجربه. علاوه بر این اسپری را پوشش می دهد 60 درصد بیشتر از سطح منطقه در عرض. گرفته است showerhead فراهم می کند و این قدرت پردازش کارآمد در حالی که مصرف 30% کمتر آب در مقایسه با به طور منظم حمام های. گرفته شما کمک می کند تا آب کربن تولید گازهای گلخانه ای و پول است. در واقع شما صرفه جویی خواهد شد 6868 گالن آب و $200 در قبوض آب و برق در هر سال توسط تعویض به گرفته Microbubble Showerhead.

دسته مهندسی است به طور خاص به راحتی در دست خود را. آن را ویژگی های یک فشار آب دکمه توقف و ساده سوئیچینگ بین غبار و حالت. این دوربین به ارمغان می آورد یک آبگرم-کیفیت آرامش را به خانه خود را به عنوان مؤثری microbubble فن آوری فراهم می کند افزایش جریان خون عضلانی و نفوذ در منافذ پوست با استفاده از بخار قطرات 1/3 اندازه منافذ پوست شما. گرفته Microbubble Showerhead را ترک خواهد کرد شما احساس گرم شدن و افزایش احتباس گرما بعد از دوش گرفتن.

خود را حمام های ذکر شده در حال حاضر برای شروع قیمت از $169 (ویژه راه اندازی 32% خاموش تخفیف). آنها همچنین ارائه 2 بسته ویژه VIP برای $298 و 4 بسته VIP ویژه برای $596. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به Indiegogo crowdfunding صفحه.

رسانه های تماس:
کی Matsuura
تلفن: 212-575-8081
ایمیل: [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مرتبط

جزئیات محصول

صفحه کمپین

منبع گرفته واردات و صادرات شرکت ، LTD.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im