Miyoko را راه اندازی دستیابی به موفقیت کشت گیاهی پیتزا Mozz برای خدمات مواد غذایی

“این موزارلا جدید ما مانند چدار و فلفل جک درست است بازی-changer. بر اساس پذیرش آن را دریافت کرده است در آزمون طعم, ما می دانیم که ما کشت گیاهی پیتزا Mozz تجدید نظر به omnivores آنجا که آن را به گیاهخواران و گیاهخواران” گفت: Miyoko Schinnerمدیر عامل و بنیانگذار Miyoko را لبنیاتی. “ما خودمان را به چالش کشیده ما در تحقیق و توسعه با هدف از بین بردن بهانه برای بیشتر خوردن مهربانانه. مردم خوردن مقدار زیادی از پیتزا — میلیاردها برش از یک سال. هنگامی که محصولات ساخته شده از 100 ٪ از گیاهان طعم و انجام خود را مانند گاو لبنی همتایان آن را می سازد آن را آسان برای مردم برای تغییر و تبدیل غذا خوردن سالم در حالی که بیشتر دلسوز به حیوانات و سیاره ما است.”

“در حالی که پیتزا قلب من ارائه کرده است وگان گزینه های ما نیست و همیشه آن را انجام داده هست. ما به مدت طولانی جستجو برای پنیر موزارلا با طعم مشخصات که درخواست تجدید نظر خواهد بود فراتر از, هاردکور, وگان جامعه است. این اولین بار است که وگان موتزارلا که ما طعم ام که می توانید انجام دهید که گفت:” اسپنسر گلنمدیر عامل شرکت پیتزا قلب من است. “با Miyoko را کشت گیاهی پیتزا Mozz ما واقعا معتقدم که هر کس از جمله مشتریان ما که omnivores اند که عدم تحمل لاکتوز و یا رژیم غذایی دیگر مسائل نیازی به قربانی کردن طعم و بافت به ما لذت ببرید خوشمزه و برش.”

وجود خواهد داشت دو نسخه از پنیر جدید در دسترس به غذا-سرویس صنعت آلی نسخه ساخته شده با بادام زمینی شیر پایه و حساسیت زا است-نسخه رایگان ساخته شده با شیر جو و بنشن پایه ساخته شده و با بیشتر مواد آلی. هر دو non-gmo و با کل مواد غذایی. منحصر به فرد این پنیر است که آن را در شکل مایع است که ساده و آسان است به درخواست در هر سرویس غذا بهره برداری است. هنگامی که گرم شده در فر پنیر طول می کشد سنتی stretchiness کلاسیک ذوب شده پنیر موتزارلا. این نوآوری همراه با دستور و طعم ایجاد شده توسط Miyoko تحقیق و توسعه تیم در خارج از دفتر مرکزی این شرکت در کالیفرنیا, CA.

“اعمال نفوذ عمیق ما با تجربه ما وگان اپیکوری پنیر چرخ و کره ما قادر به گرفتن یک شماره سنتی cheesemaking تکنیک ها و برخی از رمان و اختصاصی علوم و صنایع غذایی بینش برای رسیدن به گاو لبنی طعم و عملکرد با استفاده از حبوبات و جو” گفت: Dan Rauch, معاون رئیس جمهور از تحقیق و توسعه در Miyoko را لبنیاتی. “تیم ما ادامه خواهد داد به دنبال راه هایی برای باز کردن قدرت از گیاهان در حالی که داشتن آنها را ملاقات و یا ضرب و شتم طعم و عملکرد خود را گاو لبنی هستند.”

برای کسب اطلاعات در مورد سفارش Miyoko را کشت گیاهی پیتزا Mozz لطفا تماس بگیرید سوزی Picken برچ در [email protected]

در مورد Miyoko را لبنیاتی
Miyoko را لبنیاتی ثبت شده B-پارسیان سازنده محصولات لبنی ساخته شده 100% از گیاهان و تاسیس شد و در اصل شفقت برای حیوانات و از بین بردن آنها را از تولید مواد غذایی. Miyoko محصولات فروخته شده در بیش از 12 ، 000 مکان های خرده فروشی در سراسر ایالات متحده از جمله هدف معامله گر جو خارج, Kroger, Whole Foods, جوانه, و هزاران نفر از فروشگاه های دیگر در سراسر کشور و در سطح بین المللی در کانادا, استرالیا و هنگ کنگ. Miyoko را لبنیاتی ایجاد شد و در سال 2014 توسط Miyoko Schinnerاز پرفروشترین نویسنده چندین وگان آشپزی سابق شرکت میزبان ملی PBS پخت و پز نشان می دهد وگان Mashup و موسس و عضو هیئت مدیره کارخانه مواد غذایی بر اساس ارتباط است. یک بار فکر می کردم دست نیافتنی Miyoko را لبنیاتی مجموعه استاندارد برای ایجاد خوشمزه با کارایی بالا و پنیر و کره ساخته شده به طور انحصاری از گیاهان با ترکیب سنتی لبنیاتی فرهنگ و سن cheesemaking با تکنیک های میکروبیولوژی و تکنولوژی مدرن است. از لبنیاتی با استفاده از تنها واقعی و مواد آلی مانند آجیل و حبوبات و گیاهان با هیچ پرکننده مواد افزودنی GMO یا مواد مصنوعی. علاوه بر اینکه عاری از ستم به حیوانات Miyoko محصولات نیز بهتر است برای محیط زیست تولید 98 درصد کمتر گازهای گلخانه ای از خود لبنی هستند. برای جزئیات بیشتر در Miyoko را لبنیاتی بازدید miyokos.com. شما می توانید با نام تجاری در Instagram, Facebook, Twitter و LinkedIn در @miyokoscreamery.

در مورد پیتزا قلب من

پیتزا قلب من است که برنده جایزه کالیفرنیا متولد و بزرگ شده و زنجیره ای از رستوران پیتزا در بیشتر منطقه خلیج سان فرانسیسکو. زنجیره ای تاسیس شد و در سال 1981 در کاپیتولا و حفظ استقبال کالیفرنیا گشت و گذار پرنیان این حال از اوایل روز. وجود دارد در حال حاضر 25 مکان ارائه پیتزا با برش و کل کیک برای ناهار خوردن در حمل و یا تحویل. پیتزا قلب من با تمرکز بر منابع محلی مواد کوچکتر از کالیفرنیا مزارع و مفتخر به برنده های متعدد ملی و بین المللی جوایز به صورت ابتکاری و خوشمزه پیتزا. ارائه یک گیاه بر اساس پیتزا است که مطابق با ارزش های شرکت به طور مداوم انطباق با منافع مصرف کننده و اشتهای. در علاوه بر این به پیتزا وجود دارد, تازه ساخته شده, سالاد, هنر و صنعت آبجو از محلی کارخانه های لبنی بال breadstix و تازه پخته شده, شیرینی, دسر. انتخاب محل ارائه فاقد گلوتن پوسته یا وگان کل پای.

وجود رستوران ها در حال حاضر در Blossom Hill Burlingame, Campbell, رهنان, کوپرتینو, Emeryvilleهمیشه سبز ایسلا ویستا, Los Gatos, مونتری, Mountain View, پالو آلتو, Redwood City, San Jose, شهرستان سن ماتئو, San Ramon, شهرستان سانتا کلارا, Santa Cruz, Saratoga, Sunnyvale, نهر گردو و بید گلن.

منبع Miyoko را لبنیاتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>