می سی سی پی امور خارجه رخی پری و Rickea جکسون برنده فن رای گیری بخشی از جوایز سالانه تجلیل دولت بالا, کالج, مرد و زن, بازیکنان بسکتبال

پری دانشجوی سال دوم از Thomasville, گرجستان, دریافت 5,437 آرا از طرفداران که شمارش به صورت وزنی 10 درصد از جایزه. Tougaloo کالج ارشد به جلو Ledarius چوب, یک, برای اولین بار فینالیست پایان دوم با 2,911 آرا و دانشگاه می سی سی پی ارشد گارد Breein Tyreeدو بار فینالیست به پایان رسید سوم با 2,479 رای.

جکسون یک دانشجوی سال اول رو به جلو از دیترویت, میشیگاندریافت 6,409 آرا در حالی که حالت دلتا ارشد به جلو Quantesha پترسون دوم به پایان رسید با 4,206 آرا و بانوی بولداگ هم تیمی و دانشجوی سال دوم به جلو Jessika کارتر به دست آورد 2,350 آرا به مقام سوم است. جکسون نوشته شده یکی از بهترین دانشجوی سال اول فصل در برنامه تاریخچه و یکی از تازه واردان در کالج بسکتبال.

حدود 24,000 آنلاین آرا ریخته شد توسط طرفداران برای شش فینالیست در طول شش روز فن رای گیری دوره, بالاترین مجموع از فن رای گیری اجازه داده شد در بسکتبال اولین بار در سال 2014. نهایی و نهایی برندگان جایزه انتخاب شده توسط طرفداران و یک ایالت پنل از رسانه ها که پوشش کالج بسکتبال در می سی سی پی. در این سال به طور کلی برندگان برای هر دو غنائم خواهد بود اعلام کرد در جوایز ویژه ناهار در روز شنبه, مارس 9 در جکسون ،

پری top 10 فینالیست برای کارل مالون جایزه اعطا ملت قدرت رو به جلو توسط مشاهیر سالن از شهرت تنها SEC بازیکن به رتبه در میان لیگ های برتر 10 امتیاز (17.2 – 6th), قیمت (9.9 – 1st) و بلوک (1/2 – 9th). جکسون سه بار SEC بهترین بازیکن هفته انتخاب شده است در میان رهبران لیگ در به ثمر (14.5 – 11th) و تنها دانشجوی سال اول در این کنفرانس به امتیاز 30 امتیاز در یک بازی در این فصل است.

C Spire هاول جایزه است به نام بیلی هاولدو بار تمام آمریکا در دانشگاه ایالتی می سی سی پی و شش-زمان NBA All-Star که در بوستون سلتیکز در مسابقات قهرمانی جهان تیم در سال 1968 و 1969. هاول یک سال 1977 مشمول به می سی سی پی, ورزشی سالن از شهرت و اولین مرد می سی سی پی, بازیکن القاء در National Basketball Hall of Fame, هنوز هم دارای نزدیک به ده فصل و سوابق حرفه ای در دانشگاه ایالتی می سی سی پی.

C Spire Gillom جایزه است که پس از Abbeville از دست ندهید. بومی پگی Gillom-Granderson, اوله خانم’ تمام وقت گلزن برجسته و rebounder. او مربی است در WNBA و المپیک و بازنشسته در سال 2009 به عنوان دستیار سر مربی بانوی شورشیان تیم بسکتبال.

محدود بلیط با شروع در $40 هر حال هنوز هم در دسترس برای روز دوشنبه جوایز ناهار در MSHOF دفاتر و آنلاین. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 601.982.8264. ون صدراعظمسابق NCCA, WNBA, Ole Miss و مشاهیر و می سی سی پی Sports Hall of Fame مربی افسانه خواهد بود برجسته و سخنران مهمان. مربیان و فینالیست برای هر دو جوایز انتظار می رود برای حضور در این ضیافت ناهار که شروع می شود در 11:30 صبح

2020 علائم 25امین سالگرد برجسته بازیکن جوایز ارائه شده است. C Spire خدمت کرده است به عنوان اسپانسر برای 23 از کسانی که سال ها از سال 1998 است. این Conerly جایزه در کالج فوتبال هاول جایزه در مردان بسکتبال کالج های Gillom جایزه در زنان کالج بسکتبال و Ferriss جایزه در بیس بال شامل چهار عنصر از C Spire برجسته جایزه بازیکن سری.

در مورد C Spire
C Spire پیشرو در تکنولوژی شرکت متعهد به تبدیل آن مناطق خدمات از طریق C Spire Tech جنبش ابتکار که شامل پهنای باند استقرار فن آوری و نوآوری و توسعه نیروی کار. این شرکت فراهم می کند در سطح جهانی مشتری-الهام ارتباطات بی سیم, 1 گیگابیت مصرف کننده دسترسی به اینترنت و همچنین به عنوان یک مجموعه کامل اختصاصی, اینترنت بی سیم IP صدا و داده ها و خدمات ابری برای کسب و کار. این انتشار اخبار و اطلاعیه ها در دسترس هستند www.cspire.com/news. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire بازدید www.cspire.com یا follow us on Facebook at www.facebook.com/cspire و یا در توییتر www.twitter.com/cspire.

منبع C Spire

لینک های مرتبط

http://www.cspire.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید