دو نفر از این زنان نامزد در از می سی سی پی امور خارجه شماره 10 در سراسر کشور قرار گرفت تیم ملی و یکی از سه مردان فینالیست است که به نمایندگی از سودای Bulldogs که در حال رقابت برای یک NCAA tournament پیشنهاد و 20-برنده فصل است. این سومین سال در یک ردیف که MSU به دست آورد تا حداقل سه نفر از شش فینالیست اسلات.

دانشجوی سال دوم به جلو Jessika کارتر و دانشجوی سال اول رو به جلو Rickea جکسون از می سی سی پی امور خارجه و حالت دلتا ارشد به جلو Quantesha پترسون زنان هستند فینالیست. MSU دوم رو به جلو رخی پری می پیوندد Ole Miss ارشد گارد Breein Tyreeیک 2019 فینالیست و Tougaloo کالج ارشد به جلو Ledarius جنگل رقابت برای جایزه.

هشت مردان مختلف بازیکنان و هشت متفاوت زنان بازیکنان با دریافت رای از رسانه های ورزشی را پوشش تیم های. MSU موفق به کسب این جایزه برای دو سال گذشته در حالی که یک بانوی بولداگ امن زنان جایزه برای پنج سال گذشته.

برندگان انتخاب خواهد شد از طریق ترکیبی از دور دیگری از رسانه های رای و یک رای فن انجام شده توسط C Spire. طرفداران ممکن است رای برای مورد علاقه خود را بازیکنان در http://howellgillomvoting.hscampaigns.com/ شروع امروز (پنج شنبه, آوریل 2) در ظهر CT از طریق پنج شنبه, مه 7 در ظهر CT. هر فن با یک آدرس ایمیل معتبر ممکن است رای تا سه بار در روز. فن شمارش آرا به صورت وزنی 10 درصد از کل نهایی و کمک کرده است تا تصمیم بگیرند که برنده چندین بار در سال های اخیر است.

Tougaloo را جنگل اولین فینالیست از کالج خود را به رهبری مردان در به ثمر رساند با 21 امتیاز در هر بازی به دنبال Ole Miss’ Tyree با 20.1 امتیاز در هر بازی در حالی که MSU Perry به طور متوسط 17.2 امتیاز. خانم ها به رهبری پترسون را 16.6 امتیاز یک بازی به دنبال جکسون 14.7 امتیاز و کارتر ‘s 14 امتیاز در هر بازی.

هاول جایزه ارائه شده توسط C Spire است به نام بیلی هاولدو بار تمام آمریکا در دانشگاه ایالتی می سی سی پی و شش-زمان NBA All-Star که در بوستون سلتیکز در مسابقات قهرمانی جهان تیم در سال 1968 و 1969. هاول یک سال 1977 مشمول به می سی سی پی, ورزشی سالن از شهرت و اولین مرد می سی سی پی, بازیکن القاء در National Basketball Hall of Fame, هنوز هم دارای نزدیک به ده فصل و سوابق حرفه ای در دانشگاه ایالتی می سی سی پی.

این Gillom جایزه ارائه شده توسط C Spire است که پس از Abbeville از دست ندهید. بومی Peggie Gillom-Granderson, اوله خانم’ تمام وقت گلزن برجسته و rebounder. او مربی در WNBA و المپیک و بازنشسته پس از هفت سال روی لئامت دادن به عنوان دستیار سر مربی بانوی شورشیان تیم بسکتبال در Ole Miss.

2020 علائم 25امین سالگرد برجسته بازیکن جوایز ارائه شده است. C Spire خدمت کرده است به عنوان اسپانسر برای 23 از کسانی که سال ها از سال 1998 است. این Conerly جایزه در کالج فوتبال هاول جایزه در مردان بسکتبال کالج های Gillom جایزه در زنان کالج بسکتبال و Ferriss جایزه در بیس بال شامل چهار عنصر از C Spire برجسته جایزه بازیکن سری.

بلیط با شروع در $40 هر حال در فروش برای مارس 9 جوایز ناهار در MSHOF دفاتر و آنلاین. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 601.982.8264. ون صدراعظمسابق NCCA, WNBA, Ole Miss و مشاهیر و می سی سی پی Sports Hall of Fame مربی افسانه خواهد بود برجسته و سخنران مهمان.

در مورد C Spire
C Spire پیشرو در تکنولوژی شرکت متعهد به تبدیل آن مناطق خدمات از طریق C Spire Tech جنبش ابتکار که شامل پهنای باند استقرار فن آوری و نوآوری و توسعه نیروی کار. این شرکت فراهم می کند در سطح جهانی مشتری-الهام ارتباطات بی سیم, 1 گیگابیت مصرف کننده دسترسی به اینترنت و همچنین به عنوان یک مجموعه کامل اختصاصی, اینترنت بی سیم IP صدا و داده ها و خدمات ابری برای کسب و کار. این انتشار اخبار و اطلاعیه ها در دسترس هستند www.cspire.com/news. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد C Spire بازدید www.cspire.com یا follow us on Facebook at www.facebook.com/cspire و یا در توییتر www.twitter.com/cspire.

درباره می سی سی پی Sports Hall of Fame
می سی سی پی در سالن های ورزشی از شهرت وجود دارد برای ترویج حفظ و محافظت از می سی سی پی را غنی ورزشی میراث برای نسل های آینده. این موزه به عنوان یک مقصد برای ورزش legends برای همیشه زندگی می کنند از طریق صفحه نمایش تعاملی و نمایشگاه که در آن بازدید کنندگان می توانید بازی زندگی و رویا. 501(c)(3) سازمان به رسمیت می شناسد برتری در دو و میدانی و کمک به ورزش است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد می سی سی پی Sports Hall of Fame & Museum, بازدید msfame.com یا follow us on Facebook at www.facebook.com/mssportshofandmuseum و یا در توییتر www.twitter.com/mssportshof.

منبع C Spire

لینک های مرتبط

http://www.cspire.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de