فرماندار می سی سی پی در حال آماده شدن برای دوباره تحمیل COVID محدودیت احتمالا ماسک

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت که او در حال آماده شدن برای اعمال محدودیت دوباره به سرعت گسترش رمان coronavirus از جمله ممکن است ماسک قیمومیت.

ریوز به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که محدودیت خواهد بود “نهایی در آینده نزدیک” بود اما نه هر مطلب خاص, نشان می دهد آنها می تواند در سطح ایالت یا چند جامعه خاص جکسون شیپور لجر گزارش شده است.

“ما را دیده اند روز به روز بسیار بالا اعداد” ریوز گفت. “واقعیت این است که بحران در بیمارستان ما سیستم است نه فرضی. آن است که نه در آینده.”

می سی سی پی شده بود کاهش محدودیت های بیش از چند هفته گذشته.

تعداد مثبت روزانه آزمون برای آنفولانزا مانند ویروس می سی سی پی از محدوده یک کم از 226 در جولای 6 به 1,904 در ژوئن 21, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی Coronavirus مرکز منابع. قبلا ترین تست مثبت بود 715 در 10 ژوئن.

اما درصد مثبت روزانه آزمون باقی مانده است نسبتا مسطح و در حدود 13 درصد پس از 25 ژوئن به حدود دو برابر میزان آن برای بسیاری از ماه های مه و ژوئن.

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 30 جدید و میر ناشی از COVID-19 آنفولانزا مانند بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و 674 مورد جدید چهارشنبه افزایش مجموع به 32,888 موارد و 1,188 مرگ و میر.

ریوز آن را به نام “آهسته در حال حرکت فاجعه” با استناد به پرستاران بدون خواب و پزشکان تاکید کرد و آمبولانس تبدیل دور توسط بیمارستان ها به دلیل آنها نمی باید اتاق را برای بیشتر بیماران است.

او اضافه کرد که او صحبت می سی سی پی, سلامت, اتاق کار دکتر توماس Dobbs در مورد چگونه برای متقاعد کردن مردم به میل و رغبت تن دادن به محدودیت های اعمال شده از آنها دشوار است برای به اجرا درآوردن.

“این فقط نوشتن کلمات در یک صفحه است که باعث می شود این کار” ریوز گفت با اشاره به اجرایی سفارش.

“کسانی از شما که فکر می کنم این ویروس واقعی نیست من اینجا هستم تا به شما بگویم آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net