گم شده آیداهو بچه های عمو درگذشت لخته خون در آریزونا

ريه لخته خون کشته شدن برادر یک آیداهو زن که در مواجهه با اتهامات در ناپدید شدن فرزندان او — موردی که جلب توجه در سراسر جهان با آیات او را روز قیامت باورها و اتصال به سه مرموز مرگ و میر.

کالبد شکافی و سم شناسی گزارش های منتشر شد جمعه برای الکس کاکس که در آریزونا در ماه دسامبر. در ماه جولای کاکس به ضرب گلوله خواهر خود را از شوهر جدا چارلز Vallow در آنچه او گفته بود self-defense.

پلیس در گیلبرت می گویند کارآگاهان بررسی کاکس مرگ بررسی خواهد شد به گزارش کالبد شکافی و این مورد است که هنوز هم فعال است.

لری Vallow کاکس, خواهر, در حال بازداشت در آیداهو بر اتهامات مربوط به ناپدید شدن او دو فرزند: جاشوا “JJ” Vallow, 7 و Tylee رایان 17. آنها گزارش از دست رفته در ماه سپتامبر.

لری Vallow نقل مکان کرد و در تابستان گذشته از حومه ققنوس به رکسبرگ ، او ازدواج چاد Daybell فقط دو هفته پس از درگذشت همسرش در ماه اکتبر. هر چند او اگهی گفت: مرگ از علل طبیعی اجرای قانون مشکوک شد که Daybell به سرعت دوباره ازدواج کرد. Tammy Daybell باقی مانده اند که, اما گزارش کالبد شکافی هنوز منتشر نشده است.

لری Vallow گزارش معتقد است که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020” با توجه به اسناد طلاق چارلز Vallow ظ قبل از مرگ او.

او و چاد Daybell درگیر شدند در یک گروه است که باعث آماده شدن برای کتاب مقدس پایان زمان.

لری Vallow و چاد Daybell به هاوایی نقل مکان کرد در ماه دسامبر پس از مدت کوتاهی پلیس رفت و به آپارتمان او در رکسبرگ برای بررسی کودکان در پدربزرگ و مادربزرگ’ درخواست. لری Vallow دستگیر شد در هاوایی در ماه فوریه است.

لری Vallow است که برگزار می شود در $1 میلیون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de