ANDOVER, Mass., 2 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — بمحض احضار حاضر بخدمت Security Technologies, Inc. (“بمحض احضار حاضر بخدمت”) پیشرو در ارائه دهنده امنیتی شرکت راه حل های فن آوری امروز اعلام کرد که آن را به دست آورد systems integrator نوریس, Inc. از South Portland, Maine.

با کسب نوریس به خوبی تاسیس شده انتگرال با چهار مکان در انگلستان جدید بمحض احضار حاضر بخدمت می شود این منطقه بزرگترین مستقل ارائه دهنده خدمات یکپارچه امنیت ارتباطات و زندگی-سیستم های ایمنی.

“ما هیجان زده به استقبال نوریس به بمحض احضار حاضر بخدمت خانواده” گفت: یوسف لینچ, بمحض احضار حاضر بخدمت مدیر عامل شرکت. “به عنوان ما در تلاش برای ارائه به مشتریان با بهترین در کلاس پیشرفته سیستم های امنیتی نوریس عمیق تر ما حضور در یک هسته شرقی بازار گسترش می یابد ما ارائه به آتش ایمنی زندگی و می افزاید: هوشیاری اختصاصی انبوه سیستم اطلاع رسانی به ما برش لبه فن آوری.”

پیتر سبز, بمحض احضار حاضر بخدمت منطقه ای معاون ارشد رئیس جمهور گفت: “نوریس عالی شرکت با یک تیم فوق العاده من تا به حال لذت بردن از دانستن برای چند دهه. من مشتاقانه منتظر به پیوستن به نیروهای ما متمرکز بر مشتری رویکرد با استفاده از فن آوری های نوآورانه برای ارائه یک مجموعه کامل از محصولات است.”

تاسیس شده توسط Harty نوریس در سال 1979 به عنوان یک سیستم های امنیتی فروشنده نوریس رشد به ارائه مهندسی امنیت و سیستم های اعلام حریق و سپس به پیشرفت های فروش انواع سیستم های امنیتی, سیستم های تماس اضطراری و ارتباطات و همچنین به عنوان پیشرو در فن آوری های تخصصی محصولات و نصب و راه اندازی و سایر خدمات است.

“من هیجان زده در مورد این فصل بعد برای نوریس” گفت: Harty نوریس رئیس هیئت مدیره همراه با برادر خود براد نوریس, هیئت مدیره, مشاور اتحاد بازنشسته از شرکت. “براد و من فوق العاده افتخار ما چگونه رشد نوریس در طول 40 سال گذشته با تمرکز بر انجام کار مهم است که منجر به امنیت عمومی و ایجاد یک محیط کار برای کارکنان. ما خوشحالیم که در بر داشت یک شریک در بمحض احضار حاضر بخدمت که سهام این ارزش ها و جمعی ما تعهد به کیفیت و نوآوری است.”

Jason Roberts, نوریس’ مدیر عامل شرکت افزود: “من تیم مدیریت و من مشتاقانه منتظر به همکاری با بمحض احضار حاضر بخدمت که تیم با استعداد منابع و قابلیت ها را پشتیبانی قابل توجهی رشد مداوم در درون و فراتر از منطقه است. ما بسیار هیجان زده به ادامه کمک به درایو رشد است.”

مانند بمحض احضار حاضر بخدمت نوریس در خدمت مشتریان سازمانی در سراسر کشور در سراسر متنوع پایان بازارها از جمله کسب و کار سرمایه گذاری, آموزش و پرورش, انرژی, بهداشت و درمان, جرم, حمل و نقل, مدیریت اموال و امنیت عمومی.

نوریس با دفتر مرکزی در جنوب پورتلند مینو دفاتر شعبه در بنگور مین; Lee, New Hampshire; و برلینگتون ورمونترا افزایش می دهد بمحض احضار حاضر بخدمت حضور در شمال انگلستان; بمحض احضار حاضر بخدمت در حال حاضر عمل دفاتر منطقه ای در Andover, ماساچوست; Chicago; Manchester, New Hampshire; Middlebury, ورمونت; پورتلند مینو تمپا, فلوریدا.

بمحض احضار حاضر بخدمت رشد همچنان برای دریافت به رسمیت شناختن. SDM مجله که آهنگ شمال آمریکا امنیت کانال در سال 2019 رتبه بمحض احضار حاضر بخدمت 29هفتم در رتبه بندی سالانه خود را از بالای 100 سیستم های Integrators از 30هفتم در سال 2018 و 38هفتم در سال 2017.

در مورد نوریس, Inc.

نوریس شمال انگلستان پیشرو سیستم, جامع, طراحی, نصب و نگهداری کیفیت-مهندسی سیستم های امنیتی, زندگی, ایمنی و ارتباطات است. با یک رویکرد یکپارچه برای اتصال این فن آوری را به یکی بدون درز, سیستم نوریس تلاش برای کمک به کسب و کار و سازمان ها ایجاد امن تر و کارآمد تر محیط های. http://www.norrisinc.com

در مورد بمحض احضار حاضر بخدمت Security Technologies, Inc.

بمحض احضار حاضر بخدمت فن آوری های امنیتی خصوصی برگزار پیشرو در ارائه دهنده شرکت سیستم های امنیتی و راه حل های فن آوری از جمله سفارشی طراحی و نصب و راه اندازی و توسعه و خدمات پشتیبانی. بمحض احضار حاضر بخدمت ارائه می دهد طیف متنوعی از پیشرفته مدیریت امنیت سیستمهای نظارت تصویری سیستم های کنترل دسترسی اضطراری و ارتباطات و سیستمهای تشخیص نفوذ و امنیت عمومی راه حل های امنیتی برای طیف گسترده ای از مشتریان سازمانی. http://www.minutemanst.com

رسانه های تماس:
یوسف لینچمدیر عامل شرکت بمحض احضار حاضر بخدمت Security Technologies, Inc.
[email protected]
تلفن: 978-783-0018

منبع بمحض احضار حاضر بخدمت فن آوری های امنیتی

لینک های مرتبط

http://www.minutemanst.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im