سریع چشم انداز مثبت در آزمایش فعالیت سوتا بهداشت عمومی آزمایشگاه شناسایی یکی دیگر از شش مورد از COVID-19 آوردن دولت به کل از 60 تایید موارد بیماری ناشی از یک رمان coronavirus.

در بسیاری از موارد همچنان به طور مشخص در شهرهای دوقلو منطقه مترو با بیش از 20 نفر در شهرستان Hennepin و بیش از 6 مورد در هر رمزی و داکوتای شهرستان با توجه به اطلاعات ارسال شده توسط مینه سوتا وزارت بهداشت در وب سایت خود را.

در میان قبلا مورد تأیید 51 شد و دوره نقاهت در خانه در حالی که 3 مورد نیاز بیمارستان مراقبت های بهداشتی دولتی و مقامات گفت.

افزایش موارد می آید در میان یک استراتژی گسترده در مینه سوتا برای کاهش انتقال از کروناویروس که برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر در ووهان چین قبل از گسترش در سراسر جهان. میله, ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز تناسب اندام و دیگر مکان های تجمع هستند که بسته به 5 p. m. روز شنبه تحت اضطراری فرمان اجرایی توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz. مدارس میله میله به طور موقت در چهار شنبه جداگانه سفارش هر چند بسیاری انجام داده اند در حال حاضر.

مینه سوتا در حال حاضر تست شده 2,336 افرادی که علائم و یا تاریخ سفر آنها را بالقوه COVID-19 موارد است. که شامل 443 آزمون در روز گذشته است.

Walz دوشنبه شب گفت که مینه سوتا در یک “نقطه بحرانی” در این دوره از شیوع و عمومی است که پایبندی به سلامت توصیه تفاوت را. از افراد خواسته شد تا به ماندن در خانه اگر بیمار و برای پوشش سرفه. کسانی که دچار تب و علائم تنفسی خواسته به مدیریت سطح پایین علائم در خانه به عنوان آنها را با هر بیماری دیگر و به تماس های آینده به بیمارستان یا درمانگاه در صورتی که نیاز به مراقبت های پزشکی.

افراد مبتلا به بیماری های خواسته به ماندن در خانه و در انزوا تا زمانی که آنها شده اند و سالم به مدت هفت روز و تب-رایگان به مدت سه روز.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de