مینه سوتا آفریقایی مهاجران و پناهندگان رالی برای غلبه بر قرنطینه سختی

خدیجه علی دیده است در تفسیر سمت او زبان کسب و کار در مینیاپولیس به شدت کاهش میان COVID-19 بیماری همه گیر. به دولت های محلی و دانشگاه ها و مراقبت های بهداشتی درمانگاه استفاده می شود که برای استخدام کارکنان خود نیست تماس تا آنجا که آنها را کاهش می دهد و چهره به چهره تعامل.

اما علی می گوید او را به عنوان مشغول به عنوان تا به حال در حال حاضر به عنوان معاون جدید نیروی کار برای کمک به سومالی-آمریکایی صاحبان کسب و کار در تلاش برای زنده ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر. او سابقه سیل تماس های تلفنی از کارآفرینان که نمی دانم چگونه به آنها خواهیم پرداخت اجاره بها — حتی اگر آن به تعویق افتاده است. آنها به جمع آوری هر گونه درآمد خود را در حال حاضر در تلاش کسب و کار و نگرانی است که دولت جدید اضطراری وام کسب و کار برنامه به اندازه کافی رفتن نیست.

“جامعه بسیار کارآفرینی” گفت: علی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جهانی زبان اتصالات. “در حال حاضر آن را همه در حال تعطیل.”

آفریقایی مهاجر و پناهنده جامعه با هم متحد شدند و در تلاش برای نگه داشتن کسب و کارهای کوچک شناور اطمینان حاصل شود که بزرگان باید به اندازه کافی مواد غذایی و گسترش این کلمه برای کسانی که به زبان انگلیسی صحبت کنید در مورد ویروس علائم و اهمیت فیزیکی فاصله. نرخ های بالاتر از فقر خانواده بزرگتر به پشتیبانی قوی و کارآفرینی درایو را با چالش های اضافه شده.

پس از همه گیر shutdown, افریقایی دلی صاحب Abdirahman Kahin و داوطلبان تحویل داده اند وعده های غذایی به سالمندان و معلولان در سومالی و اورومی جوامع و به تازگی همکاری با وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برای گسترش دلی برسد. اما او نگران دیگر آفریقایی مهاجر متعلق به کسب و کار است که ممکن است قادر به سوار کردن shutdown به خصوص از آنجا که برخی از آنها در حال حاضر در حال مبارزه.

“بدون کمک من تقریبا مطمئن هستند بسیاری از مردم در حال حاضر فکر کردن به” Kahin گفت.

بروکلین پارک مقیم سارا Njoku به حال نزدیک به او در بوتیک مطابق با خاموش کردن اما تصمیم گرفت که به عنوان یک خیاط او می تواند استفاده از برخی از پارچه را صدها ماسک برای توزیع به مهاجران است. هنگامی که او تا به حال مشکل پیدا کردن الاستیک در فروشگاه او روشن به استفاده از باندهای لاستیکی.

“وجود نداشت مردم از آمدن به فروشگاه پس من نشستم و فکر می کردم که چه می توانم انجام دهم؟’ “Njoku گفت. “به طوری که زمانی که من تصمیم گرفتم خودم را پربار و شلوغ و کمک به جامعه بیش از حد.”

او مهاجرت از اوگاندا بیش از 20 سال پیش اما بستگان او در اوگاندا و نیجریه هنوز در او بستگی دارد کمک های مالی. Njoku نگرانی در مورد نحوه حمایت از آنها به خصوص از آنجا که این کشورها تحت مستندات خود را.

“اگر ما نمی توانیم به خودمان کمک ما می توانیم کمک به مردم ما بازگشت به خانه بیش از حد” Njoku گفت.

غیر انتفاعی Isuroon که ایدز سومالیایی-آمریکایی است که در تلاش برای کمک به خانواده ها را با استفاده از خود را در زمان پایین. که شامل ترغیب خانواده ها به آموزش پدر و مادر و سواد مالی و همچنین تکمیل سرشماری ایالات متحده. بزرگترین نیاز مردم به دنبال کمک به تشکیل پرونده برای جبران بیکاری. تا کنون آنها به مدیریت خوب گفته مدیر اجرایی Fartun Weli اما او هنوز مطمئن شوید که چه اتفاق خواهد افتاد اگر این وضعیت طول می کشد زمان طولانی است.

“مردم با یک مهاجر-پناهندگان پس زمینه است که از بحران — آنها این درمان به عنوان یکی دیگر از بحران” Weli گفت.

دکتر عبدی Jama گفت که از آنجا که بسیاری از سومالیایی-آمریکایی ها باید به خانواده بزرگ زندگی می کنند و در پرتراکم مانند سرو-ریورساید می توان آن را یک چالش برای آنها به دنبال فیزیکی فاصله توصیه.

“این بسیار صمیمی جامعه و بدیهی است که بسیار اجتماعی جامعه گفت:” Jama, که با این نسخهها کار در M بهداشت فرویو. “به خصوص زمانی که افراد بیمار جامعه را دوست دارد به بازدید از بیمار می خواهد به ماندن متصل. با این صمیمی بودن می آید بالقوه برای گسترش بنابراین واقعا تمرکز ما این است که مطمئن شوید که جامعه آگاه است … چگونه ما می تواند به جلوگیری از آن است.”

به عنوان مدیر برنامه برای غیر انتفاعی آفریقایی حرفه ای آموزش و پرورش و منابع (ACER) دنیس ساقی مرتب تماس از نگرانی صاحبان کسب و کار. کسانی که شامل یک صفحه اصلی بر اساس کارآفرین که به فروش می رساند آفریقایی سس در بازارهای کشاورزان و تا به حال فقط فرود اصلی دانشگاه به عنوان یک مشتری. یکی دیگر از تماس گیرنده فقط در زمان $10,000 وام برای باز کردن یک سالن مو و در حال حاضر هیچ پولی در آینده به اجاره و پرداخت وام. یک صاحب کسب و کار که اجاره سالن برای رویدادهای خاص است که در حال حاضر در رنگ قرمز پس از مردم به دنبال بازپرداخت میان سرکوب گردهمایی های اجتماعی.

ساقی تلاش کرده است برای کمک به آفریقایی مهاجر صاحبان کسب و کار پر کردن فرم جدید بدون بهره وام برنامه از طریق وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی (عمل) برای کسب و کار است که دستور داده شد بسته به عنوان یک نتیجه از COVID-19. اما بسیاری می گویند که آنها نمی تواند قرار داده تا 20 درصد مورد نیاز وثیقه عدم نیاز مالی ثبت نشده است و عامل طولانی به اندازه کافی برای نشان دادن زنده ماندن مالی یا گنجانده شده در این لیست از انواع کسب و کار که واجد شرایط مانند رستوران ها و تئاتر.

ساقی گفت که او شنیده از یکی از وام دهندگان کار با دولت است که بسیاری از microbusinesses که کمتر از 250.000 دلار در فروش سالانه نمی خواهد واجد شرایط برای کمک به.

عمل معاون کمیسر کوین مک کینون روز جمعه گفت که آژانس عامل تحت اقتدار Walz را دستور اجرایی و مقننه را تصویب 30 میلیون دلار برای کسب و کار کوچک وام. این گروه در حال کار با حدود دو دوجین از وام دهندگان که برنامه او اشاره کرد از جمله کسانی که با تجربه همکاری با سومالی-مردم آمریکا.

علی گفت: او همچنین سابقه تماس از مهاجران آفریقایی در سراسر مینه سوتا و همچنین مغازه داران در مینیاپولیس’ سومالی مراکز نگرانی است که خود انواع کسب و کار بودند از مطالعه حذف از لیست از کسب و کار است که واجد شرایط برای وام اضطراری. بسیاری از خود فروشگاه که فروش, لباس, الکترونیک, انتقال پول و خدمات مسافرتی.

او شنیده ام که سومالی فروشگاه های لباس در حال دیدن زمستان موجودی رنج کشیده unsold در آن زمان در حالی که تابستان موجودی است که برای رسیدن به آهسته مینه سوتا از تامین کنندگان در چین, نیویورک و لس آنجلس است.

علی گفت: او با ارسال نامه ای به عمل اصرار آژانس برای نگاه به موانع و پیدا کردن یک راه برای اطمینان حاصل شود که وام بهره مند خواهند شد همه آنها در نظر گرفته شده برای حمایت از.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de